Küllerden Doğmak Vol.2

küçük 3 yaşında,kreşe gidiyor 2 yıldır.
biz evde kendimiz yapıyoruz.
büyükler 12 ve 7 yaşında.
evet devlet anaokulları tam 1.sınıfa hazırlık oluyor.

ben de cam sileyim.zaten bayrama kadar birer birer ancak biter.

canım ben call ın süperini yaptığım için ilk video kadar sıkıcı gelmemişti.
şimdi kafamdan yapıyorum,ezberledim artık kaç yıldır.
ve her zaman ki gibi call ile zayıfladım yine bu yaz.
tekrar aramıza gel.küçük grubumuzla çok eğlenceli devam ediyoruz.

geçmiş olsun sana da canım.
kreşe başlamış afacan,hayırlı olsun.
süper call mı videosunu bulayım ben:)

canım gelicem aranıza, diyete başlayınca dönerim demiştim artık zamanı geldi de geçiyor:)

Dünkü ödev fırını temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2.Koalina
3. yesilkubbe
4. yesa1
5.kalınkaselin
6.ayşeyma
7.naz__24
8.Feraceli
9.dağcı

Canım benim ki başladı kreşe sonunda:) çok şükür eşim ikna oldu

çok hevesli gidiyor, ama iki gündür sende bekle diye ağlıyor, bizim ki malum çok şımartıldı büyükler tarafından ağlayınca her istediğini yaptılar benim olmadığım zamanlarda, sonuç kreşte hep ben bakıyım kitaplara hep ben oynuyum oyuncaklara diyormuş, istediği olmayınca ağlayıp öğretmenine küsüyormuş beni sevmiyorsunuz diyormuş:KK43: dün öğretmenle uzun uzun konuştuk çok iyi öğretmeni, akşam uyurken onu düşündüm bana kızıyorsunuz diyormuş benim ki, ben huyunu biliyorum oğlumun istediği olmayınca öyle yapar, kesinlikle kızmıyorum size söylediyse o şekilde dedi, bende pek anlatmıyor sadece arkadaşlarım bana oyuncak vermiyor diye anlatıyor dedim, öğretmen beraber aşıcaz bu durumu sizde evde gayret gösterin dedi birde okulun pedagogu varmış çok şükür o kadar aradım koca şehirde yoktu:) onunla da konuşucam ben ona göre yol çizelim, çok zeki oğlunuz faaliyetlerde çok iyi girişken sosyal, ağlayıp istediğini yaptırma huyunu halletmeye çalışıcaz yani:)

çok üzülmüştüm iki gündür ama öğretmen rahatlattı beni, birde etkinlik malzemeleri ne pahalıymış ya hu:) nerdeyse aylık taksidimiz kadar:)
ilk zamanlar normal canım.
alışıyorlar canını sıkma.
toplu hayat disipline ediyor hepsini.

bir seferde veriyorsun canım.
yıl boyu kullanılıyor.bazı kreşler yüksek,bazıları normal tutuyor fiyatı.

bizim de bu yıl etkinlik yoğun olacak büyüdüğü için.

Dünkü ödev fırını temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2.Koalina
3. yesilkubbe
4. yesa1
5.kalınkaselin
6.ayşeyma
7.naz__24
8.Feraceli
9.dağcı
10.eflalim :)

ilk zamanlar normal canım.
alışıyorlar canını sıkma.
toplu hayat disipline ediyor hepsini.

bir seferde veriyorsun canım.
yıl boyu kullanılıyor.bazı kreşler yüksek,bazıları normal tutuyor fiyatı.

bizim de bu yıl etkinlik yoğun olacak büyüdüğü için.
inşallah canım alışır:) çok umut bağladım kreşe:) bir sefer olması iyiymiş:)

sen şimdi kaç kilo oldun canım

günaydın..
çalışanlar bu ödevlerini nasıl yapıyor sorması ayıp.
dün inanılmaz başım ağrıyordu ama evde yapılması gereken şeyler vardı. başım mideme vurdu migren gibi sanırım..
yapamadım ve uyudum..

canım ben çalışıyorum (08:30- 17:00) , küçük ödevleri akşam yapıyorum, büyük ödevleri de cumartesi eşim gelmeden yapmaya çalışıyorum (eşim 3'e kadar çalışıyor) Bir de hafta içi bir gün biraz daha erken çıkabiliyorum. :KK50:

Arkadaşlar ben dünki görevi yaptım ama size yazdığını sanıyordum meğer yazmamışm :KK70:

Evet canım ben senin yerine ekledim ismini dün :KK19:

günaydin kizlar bu hafta kizim hasta malesef birgün bademcikleri sisti ertesi gün disi sisti doktora gittik persembe tekrar gidecez dolayisiyla bu hafta okulada gidemiyo fazla giremiyebilirim ben ama koltuklari sildim mutfak kapaklari evrak dosyamda tamam banyo yarin insallah günlük görevleri yapamayabilirim beni silmeyin olurmu yine gelecem insallahEn Büyük TÜRKİYE

Canım öncelikle geçmiş olsun, silmeyiz silmeyiz merak etme :KK50:

ben bugün bir cam silmeyi düşünüyorum kendi planım olarak.:)

Olur canım olur mis gibi olur :KK54:

Canım ödevim ütü olsun:) vakit kalırsa öğleden sonra cam sileyim, öyle çok ütüm var ki öğlene kadar anca biter, geçmişi tam okumadığım için hangi ödevler verildi bilmiyorum:)koltuk silersem görevler tamam benim:KK73:
ha hay bugün miniğim 5 e doğru uyandı geç kaldık o yüzden:)
sorma süpüremiyorsun ki silesin mecburen öyle sildim her yeri tabi çok uğraştırdı beni ama değdi mis gibi oldu:)
mutfak düzenimin fotosunu çektim albüme koyarım bakarsınız,

Olur canım ütü de olur :KK55: o zaman albümdeki fotoğrafını sabırsızlıkla bekliyoruzzz :21:

Ben dün yapamadım kızlar yaa çok yorgundum :KK43: hemen uyumusum

olsun canım bugün dön gel bak ama aramıza :KK52:

Ancak akşama temizlerim zaten kombiyle birlikde sıradaydı:)Yarınki ödev vercek arkadasa ricam kombi temizliği versin:KK51:

Kalkarsam vereyim canım ben o zaman :KK19:

canım ben çalışıyorum (08:30- 17:00) , küçük ödevleri akşam yapıyorum, büyük ödevleri de cumartesi eşim gelmeden yapmaya çalışıyorum (eşim 3'e kadar çalışıyor) Bir de hafta içi bir gün biraz daha erken çıkabiliyorum. :KK50:

Evet canım ben senin yerine ekledim ismini dün :KK19:
Aa öylemi teşekkürler canım

Canım öncelikle geçmiş olsun, silmeyiz silmeyiz merak etme :KK50:

Olur canım olur mis gibi olur :KK54:

Olur canım ütü de olur :KK55: o zaman albümdeki fotoğrafını sabırsızlıkla bekliyoruzzz :21:

olsun canım bugün dön gel bak ama aramıza :KK52:

Kalkarsam vereyim canım ben o zaman :KK19:

Kızlar ben yaptım ödevimi hem içini sildim hemde temizleyicisi ile yıkadim dışında sildim :)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Bulaşık makinesini temizleme :)

ÖDEV YAPANLAR
1. denizyagmur4
2. naz__24
3. Feraceli
4. yesa1

Arkadaşlar işten erken çıkmak kadar güzel bir şey var mı? Koltuklarımı da sildim, sadece banyo işi kaldı :rolleyes::rolleyes: (Bu arada benim bulaşık makinemde kirliymiş, ben genel olarak pasaklıymışım ya :KK53::KK53:

Not: Hani bazen yazıyor ya kızlar, ben bu ödevi daha yeni yapmıştım falan diye, bir kere bile diyemedim heralde yaaa, tıpış tıpış yaptım hepsini :KK8::KK8:

X