Küllerden Doğmak Vol.2

hoş geldiniz arkadaşlar,

temizlik hastası olan arkadaşı bizim gruba alabiliriz 1 eksiğimiz var bizim grup terapi gibi gelir

hoşbulduk canım..temizlik yapmayı çok seviyorum ama gruba katılmaya cesaret edemem şuan,sizler bir düzen oturtmuşsunuzdur buradaki formatlara göre.yarı yolda bırakmayayım kimseyi..ilerleyen zamanlarda kısmet diyelim..vol3 olur vol 4 olur,bakarız artık

Grupdan ayrılmak istemiyorum,arkadaşın gözünü korkutayım dedim tembelim ya oda beni badiysi seçtibende seçtim gitti benim badiy cnntrm

tamamdır canımm benim her daim kapımız açık

Grupdan ayrılmak istemiyorum,arkadaşın gözünü korkutayım dedim tembelim ya oda beni badiysi seçtibende seçtim gitti benim badiy cnntrm

oooo iyiymiş

aaaaaa Ben bilmeden toz aldım,aynada silim listeye eklim,oğlumu alim gelim okuldan :)

ohhhhhhhh missssssss

Hiçbir fırsatı kaçırmıyosun bakıyorum da

aynen canım

KIZLAR O ZAMAN BODY OLAYLARINA DA GİRELİM

BODYLER BELLİ OLUYOR
1. naz_24- cnntrm
2. flores - maral_
3.
4.
5.

haydiiiiiii ekleyelimmmmmmmmmmmm

benim aklımda iki isim var ama söylemeyim ilk teklif karşı taraftan gelsin

KIZLAR O ZAMAN BODY OLAYLARINA DA GİRELİM

İLK BODY BELLİ OLDU
1. naz_24- cnntrm
2.
3.
4.
5.

haydiiiiiii ekleyelimmmmmmmmmmmm

benim aklımda iki isim var ama söylemeyim ilk teklif karşı taraftan gelsin
Ben badim maral olsun diye yazmıştım o da beğenmişti önceki sayfalarda

HASTALIKLAR
1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali =yıkanmış ve ütülenmiş çamaşırları yerine kaldırmama
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
4- flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5-eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmem
6-soocute yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz
7=clemantin=Yıkanan çamaşır sorunu bende de var Yenileri gelene kadar astıklarımı kaldırmıyorum
Aslında çook şey var ama 1 tane yazabiliyoruz sanırım
8-eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak.
9-heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
10-callan=genel beceriksizim
11- Areser =Asılan çamaşırların kuruduğu Zaman hemen kaldırmak ütülenecekleri ayırmak
12-Kubdef=Hangisini yazsam bilemedim ki şimdi ütülenecek çamaşırları surekli erteleyip dağ halini alinca utulemek
13.bulaşık makinesi ve buzdolabını çekip temizlemek.en az yaptığım şey.b.makinesinin hortumunu geçmiş yıllarda yardımcı koparınca eşim çekmeme izin vermedi.
14.naz__24:ütü,ütü,ütü ve yine ütü :)
15.cnntrm: çıkan bulaşığı hemen kaldırmamak diyeceğim ama haftanın alışkanlığı o yine de sayılır mı ki

08-01-2016 ödevi
Tozalmak,ayna silmek

1-eflalim
2-naz__24(tv ünitesinin tozunu aldım,yatak odasının tozunu aldım ve aynalarını sildim)

Başka liste yok sanırım bakmadım ama hadi şimşekler ödev başına

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…