Küllerden Doğmak Vol.2

Şimşekler kendi aralarında psikolojik cokuntuye ugrayip pes ettiler hadi kızlar davranin bakalım geçelim şunları :) :) :)
Nego damlacikolata P pinhan16 cnntrm suslixanim

HASTALIKLAR
1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali = ütülü çamaşırları yerine kaldırmama
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
4- flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5-eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmem
6-soocute yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz
7=clemantin=Yıkanan çamaşır sorunu bende de var Yenileri gelene kadar astıklarımı kaldırmıyorum
Aslında çook şey var ama 1 tane yazabiliyoruz sanırım
8-eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak.
9-heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
10-callan=genel beceriksizim
11- Areser =Asılan çamaşırların kuruduğu Zaman hemen kaldırmak ütülenecekleri ayırmak
12-Kubdef=Hangisini yazsam bilemedim ki şimdi ütülenecek çamaşırları surekli erteleyip dağ halini alinca utulemek

HASTALIKLAR
1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali =yıkanmış ve ütülenmiş çamaşırları yerine kaldırmama
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
6-soocute yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz
7=clemantin=Yıkanan çamaşır sorunu bende de var Yenileri gelene kadar astıklarımı kaldırmıyorum
8-eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak.
9-heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
11- Areser =Asılan çamaşırların kuruduğu Zaman hemen kaldırmak ütülenecekleri ayırmak
12-Kubdef=Hangisini yazsam bilemedim ki şimdi ütülenecek çamaşırları surekli erteleyip dağ halini alinca utulemek

Cok gecmis olsun dikkat edin kendinize♡

Bende 22 yaşında bir çocuk annesi ev hatunuyum :) usengeclikte sinir tanımam fakat içimden gelirse dünyayı temizlerim :) tanistigima memnun oldum :)
Teşekkür ederim
Oo genç annesin maşallah, artık üsengeçlik yok:)
Sagol canım:)

evet haksız rekabet var:)

canım sağsalim gitsin dönsün esin inşaallah Allah ayaklarını taşa değdirmesin içini ferah tut

memnun oldum günluk bildirim var canim yapınca listeyi bulamazsan grup arkadaşlarına yani bize söylersin ekleriz müsait olursak

Öyleymiş evet yanlış anlamışım kızlar, o da olur buluruz listeyi napalım :)
bulursun bulursun:)
Yalniz kalbin bayagi temizmis. Icine mi dogdu ne....
öyleyim galiba:)
Tembel olan 1. grup, 1. gruppp şimşekler asla tembel olamaz

kız bu mutfak tertemiz benim böyle olsa temiz diye oturur keyif çatardım
kimmiş tembel tembel olanin tezgahi böyle mi olur:)

bakliyatların içibe defne yaprağı koy işe yarıyormuş
Canım ben dolap kapaklarını zoomla siliyorum pırıl pırıl oluyor, üstelik tertemiz yapıyor, uğraştırmıyor da fazla hem doğal olmasıda avantaj, tavsiye ederim

beni unuttunuz mu
nerden alıniyor bu zoom

Şimşekler kendi aralarında psikolojik cokuntuye ugrayip pes ettiler hadi kızlar davranin bakalım geçelim şunları :) :) :)
Nego damlacikolata P pinhan16 cnntrm suslixanim
ha haytabi ki:)

aa hastalığımız aynıymış:)

Gruplara isim mi konuldu bizim grubun adı ne olsun grupdaşlarim:)

Kızlar merhaba,sabahtan bu yana yazdıklarınızı okuyorum.

herkesde bir azim maaşALLAH.

bugün çok bitkinim.
akşam evi toplayıp süpürdüm.
pasaklı kızım dün ablasıyla evdeydi.
evi çöp ev yapmış.
çocukların ders vs. derken geç yattım ve çok yorgunum.

neyse gelelim yeni plan-projelerimize.:))

mutfağı dün toplayamadım.makine doluydu boşaltmaya sıra gelmedi.

FİLİZ MUTFAK

*Makine boşalıp ,dolacak.
*Dolapların içi dışı silenecek.
*Fayanslar silinecek.
*Cam silinecek,perde değişecek.
*Buzdolabı silinecek.
*Kiler dolabı elden geçecek.
*Fırın,bulaşık makinesi,ocak silinecek.
*Masa,sandalye siLİNECEK.
*Yerler derz araları vs. ovulacak.
*Çöp kovası yıkanacak.
*Çekmeceler düzenlenip,silinecek.
*Kapı,priz silinecek.

HASTALIKLAR
1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali =yıkanmış ve ütülenmiş çamaşırları yerine kaldırmama
13.bulaşık makinesi ve buzdolabını çekip temizlemek.en az yaptığım şey.b.makinesinin hortumunu geçmiş yıllarda yardımcı koparınca eşim çekmeme izin vermedi.

Kızlar siz sahanesiniz bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim ben normalde temizlik hastası biriyim herkes evin tertemiz parliyo dese bana dünyanın en pasaklı evi gelir hergün nerdyse her işi yaparım ama yine takılı kalırım bu konuda sizlerle işlerini yoluna koyuyorum ins bugün başladım umarım yine takıntı yapmam bugün isim erken bitmişti her zmanki gibi buraya takiliyordum bu konuyu görünce ise giriştim şimdi çay molası verdim kendime
Biraz uzun oldu galiba

Canim ev kp in içi yapılı değildi parasıni biz verdik kp kafasına göre yaptırdı fikrim sorulmadi, ev benim olsa dolaplar vs farklı olurdu:) senin mutfakta büyuk ama kücük değil ki:) birde son hali çok iyi hep böyle kalmalı:)

Anka benim eski büyük mutfağım senin şu an küçük dediğin mutfağın aynısıydı. Düşün ki şimdi yarısı kadar mutfakta debeleniyorum :) şükret bence canım

Anka benim eski büyük mutfağım senin şu an küçük dediğin mutfağın aynısıydı. Düşün ki şimdi yarısı kadar mutfakta debeleniyorum :) şükret bence canım

Çok şükür canım. Zaten git gide küçülüyor
Bundan sonraki evde nasıl olur bilmiyorum.

Ya canım aslında resim çektiğim yerde buz dolabı var. Onu camın kenarına koysalarmış. Buz dolabı yerine ankastre koysalarmış L şeklinde tezgah olurdu daha kullanışlı olurdu. Ama böyle dümdüz biley yapmışlar işte. O yüzden sevmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…