Küllerden Doğmak Vol.2

Değiştirmese iyiydi yahu. Bütün evin tozu alınır mı.. Ben sadece koltukların kolları ve tv sehpasınınkini aldım. Ekleyeyim mi adımı listeye. Haa bir de kapının önündeki ayakkabılığın tozunu aldım.

Değiştirmese iyiydi yahu. Bütün evin tozu alınır mı.. Ben sadece koltukların kolları ve tv sehpasınınkini aldım. Ekleyeyim mi adımı listeye. Haa bir de kapının önündeki ayakkabılığın tozunu aldım.

Zaten yeni verdiği odev de yanlış :KK70:

Hem iki odev vermiş hem de 15 dk geçiyor :KK70:

Ödev tam olarak şu.

Evde tozu alınmayan hiç bir şey kalmasın ve tüm aynalar silinsin.

Emin misin hiç birşey kalmadığına. :-)
Benim aklıma Dolapların içim üstü arkası sağı solu heryer geliyor valla bu ödevi okuyunca... :-)
Yerim ben öle ödevi @eflalim :KK45:
Napim şimdi Anka silimmi listeden adımı:63: benim yaptığım ideal :KK56:

08-01-2016 ödevi
Tozalmak,ayna silmek

1-eflalim
2-naz__24
3-Nill41
( gardroptaki aynami buyuk aynami. Oturma odasnda iki kucuk yuvarlak aynami tvyi 3lu sehpalarmi yatak odasindaki dolaplarmn ustunun tozunu almstm bugunnn )
Bir simsekgiller olark gorevimi tamamladmmm :KK55:

HASTALIKLAR
1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali =yıkanmış ve ütülenmiş çamaşırları yerine kaldırmama
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
4- flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5-eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmem
6-soocute yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz :KK43:
7=clemantin=Yıkanan çamaşır sorunu bende de var o_O Yenileri gelene kadar astıklarımı kaldırmıyorum :KK43:
Aslında çook şey var ama:KK34: 1 tane yazabiliyoruz sanırım o_O
8-eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak. :KK43:
9-heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
10-callan=genel beceriksizim
11- Areser =Asılan çamaşırların kuruduğu Zaman hemen kaldırmak ütülenecekleri ayırmak
12-Kubdef=Hangisini yazsam bilemedim ki şimdi:KK51: ütülenecek çamaşırları surekli erteleyip dağ halini alinca utulemek
13.bulaşık makinesi ve buzdolabını çekip temizlemek.en az yaptığım şey.b.makinesinin hortumunu geçmiş yıllarda yardımcı koparınca eşim çekmeme izin vermedi.
14.naz__24:ütü,ütü,ütü ve yine ütü :)
15.cnntrm: çıkan bulaşığı hemen kaldırmamak diyeceğim ama haftanın alışkanlığı o yine de sayılır mı ki:KK64:
16. Erteldigim veya kendimde eksik buldugum cok sey var ama Konu basligi hastalik olunca ; surekli camasir yikamak. Iki kisiyiz ama ben yikayck camasr buluorum cunku yemek yaparken giydgm gunluk kiyaftleri mutlka o gun yikamaya atiorum. Surekli makine calsrmi? Ve utuleri hep erteliorum

HASTALIKLAR
1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali =yıkanmış ve ütülenmiş çamaşırları yerine kaldırmama
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
4- flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5-eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmem
6-soocute yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz :KK43:
7=clemantin=Yıkanan çamaşır sorunu bende de var o_O Yenileri gelene kadar astıklarımı kaldırmıyorum :KK43:
Aslında çook şey var ama:KK34: 1 tane yazabiliyoruz sanırım o_O
8-eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak. :KK43:
9-heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
10-callan=genel beceriksizim
11- Areser =Asılan çamaşırların kuruduğu Zaman hemen kaldırmak ütülenecekleri ayırmak
12-Kubdef=Hangisini yazsam bilemedim ki şimdi:KK51: ütülenecek çamaşırları surekli erteleyip dağ halini alinca utulemek
13.bulaşık makinesi ve buzdolabını çekip temizlemek.en az yaptığım şey.b.makinesinin hortumunu geçmiş yıllarda yardımcı koparınca eşim çekmeme izin vermedi.
14.naz__24:ütü,ütü,ütü ve yine ütü :)
15.cnntrm: çıkan bulaşığı hemen kaldırmamak diyeceğim ama haftanın alışkanlığı o yine de sayılır mı ki:KK64:
16. Erteldigim veya kendimde eksik buldugum cok sey var ama Konu basligi hastalik olunca ; surekli camasir yikamak. Iki kisiyiz ama ben yikayck camasr buluorum cunku yemek yaparken giydgm gunluk kiyaftleri mutlka o gun yikamaya atiorum. Surekli makine calsrmi? Ve utuleri hep erteliorum

Canım başlık garip olmuş sen ilk aklına geldiği gibi yaz yani erteledigin ya da eksik buldugun bir şeyi yaz :KK37:

nerden alıniyor bu zoom
Canım anway satan birileri vardır mutlaka cevrende, sipariş veriyorsun getiriyorlar, ama kesinlikle öneriyorum hem doğal bende mis gibi yapıyor :21:

NAZ24 NAZ24 neticeye bakmak lazım. Güzel olmamış mı yani?
Sabah kahvaltıya börek yaptım kıymalı ondan çıktı tepsi vs. Sizin gibi zeytin peynirli sofra hazırlamadık bi kere. :p
Börek mi:KK57: kıymalı mı:KK57: ben yarın sana kahvaltıya gelsem nolur ki :kk77:

Evet canım benim zaten takip ediyorsan anlamışsındır en güzel grup bizim grup :KK68::KK68:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa naz grubundan ayrılmak istiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

valla senin grup üyelerinden biri ben olsam çok üzülürdüm ayrılmak istiyor bizim gruptan derdim :KK70:
Bizim gruptan daha iyisini mi bulacak:p hiç bir yere göndermeyiz onu :KK4:

Kızlar bu body işini anlamadım ben. Ne ise yarayacak, nasıl olacak :KK64:

Ben kendime bady bulamadım. Hem çalışkan hem foruma çok uğrayan birini istiyorum. Ama öyle biri yok sanki. Çalışkanlar iş yapmaktan foruma az giriyor. Çok girenler çene çalmaktan iş yapmıyor. Off artık şansıma biri beni seçerse badyleşiriz. Ama ben aslında çok anlamadım bu bady olayını. Grup arkadaşlarım hem destekçim hem koçum olur aslında. Neyse bakalım biri beni seçerse (ki sanmıyorum benim gibi tembelden bady mi olur) onunla badyleşiriz artık.

Ben kendime bady bulamadım. Hem çalışkan hem foruma çok uğrayan birini istiyorum. Ama öyle biri yok sanki. Çalışkanlar iş yapmaktan foruma az giriyor. Çok girenler çene çalmaktan iş yapmıyor. Off artık şansıma biri beni seçerse badyleşiriz. Ama ben aslında çok anlamadım bu bady olayını. Grup arkadaşlarım hem destekçim hem koçum olur aslında. Neyse bakalım biri beni seçerse (ki sanmıyorum benim gibi tembelden bady mi olur) onunla badyleşiriz artık.

Aaaa aşkolsun ben varım

Hem ev hem iş hem.çalışkanlik hem çene :KK70:

Canım anway satan birileri vardır mutlaka cevrende, sipariş veriyorsun getiriyorlar, ama kesinlikle öneriyorum hem doğal bende mis gibi yapıyor :21:

Börek mi:KK57: kıymalı mı:KK57: ben yarın sana kahvaltıya gelsem nolur ki :kk77:

Buyur gel canım. Sana başka mamalar da yaparım. Böreğim de çok güzel olmuş yiyenler öyle diyor. Ben Karatay diyeti yapıyorum. Hamır işi yemiyorum.

Ben de anlamadım zaten grubumuz var

X