Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar cok sıcakda yada nemde bahartlar bile kelebekleniyo
Gecen yaz tatile gittigimde bende mercimek bulgur kalan herseyi ayikladim baharatlarim vardi onlar kelebeklenmisti
Benim 2cekmecemde duruyo bakliyatlarim
Sehriye
Mercimek
Bulguruda kapakli kavanoz yada kablarda sakliyorum.
Bitmedende cok almiyorum.

eshma ilurun deforme va oldugunda soruyolar diye biloyorum

Arkadasim ayakkabi almisti ve ayakkabinin kisa surede topuk kismi acilmisti.

Koton o konularda kati
Etiketi uzerindede olsa fisin yoksa ölsen degismiyolar.

zaten lcw dışında hiçbiri fişsiz işlem yapmıyor. ürün deformasyonu konusunda bilgim yok ama en kolay yolu bu bana hediye geldi de o zaman kesin kabul ediyorlar.

Bu ayın alışkanlığını çok sevdimmmmm :) Akşamın en son çay bardakları eğer eşim mutfağa girmezse sabah kahvaltı ile anca makineye girer, hele hafta sonları tezgah ıvır zıvırlardan görülmüyor inşallah bende mutfak düzenini sağlarım. Annem çeyiz zamanı tek sap şeklinde olan adı ne bilmiyorum elektrikli süpürge almıştı diğerini her zaman açamazsın akşamları yemekten sonra bununla mutfağı süpürürsün rahat olur diye 1 yıl oldu evleneli 2 kere kullanmışımdır
Bu ay mutfak düzeni oturacak inşallah :)

Bir de iki gündür giriyorum tam yorumları okuyorum cevap yazarken net gidiyor deli oldum inşallah bu sefer yayınlayabilirim :)

Nill41 A Anka @NAZ__24 @soocute HAYDİ ŞİMŞEKLER İŞ BAŞINA Ben feci gaza geldim akşam olsa da iş yapsam

1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali = ütülü çamaşırları yerine kaldırmama
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
4- flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5-eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmem
6-soocute= yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz
7=clemantin=Yıkanan çamaşır sorunu bende de var Yenileri gelene kadar astıklarımı kaldırmıyorum
Aslında çook şey var ama 1 tane yazabiliyoruz sanırım
8-eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak.
9-heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.

1- Chentiq = istif yapma
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
6-soocute yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz
7=clemantin=Yıkanan çamaşır sorunu bende de var Yenileri gelene kadar astıklarımı kaldırmıyorum
8-eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak.
9-heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
10-callan=genel beceriksizim

Yeni avatarın çok güzel olmuşş kiii :) Artık bende acemiliğin bir üst seviyesinde olduğumdan bende bir avatar ekledim mutlu mutlu temizliğe başlıyorum bakalım :)

Süpersin canım. Avatar beni etkiliyor ya. Geçen yan gelmiş yatmış garfield ekledim. Bi cool bi gevşek hava geldi. Baktım ben de işi gücü saldım. Hemen değiştirdim avatarı. Sonra düşündüm bi kararsızlık var dun bunu buldum. Şimdi şimşek gibi toparlıyorum evi.

Bu arada kızlar mutfağımı toplamıştım ama yoğurt yapmak için sut almıştım. Pişsin çekerim dedim. Maalesef sut taştı. Ocağı silip geliyor sonrası fotoğrafım.

Bizde biri daha vardı. Kimdi ki...

Oooo bugun buzdolabini ic dis silmisken sirada baharatliklarm vardi ve mutfak temizligi olmasi cok iyi olmussss :)))

Oooo hoşgeldin canım. Geçen silmiştik chentiq ayakta ödev vermişti.. sen silmedin mi nasıl kaçırdın o yegane günü [/QUOTE]
Canm ne zaman dedniz bilmiorum ama benm cumadan carsambya kadar misafirim vardi. Ve ben misafr varken dolabmi duzenli birakamiorum hatta yer buldukca tepistiriyorum. O yuzden artk temizlk farz olmustu. :))

Okadar çok hasta varki canım aradan senide çıkarmışım misafirlerin gitti heralde ona geçmiş olsun
Hmmm aynen anladm canm cok dogru gittiler bana gecms olsunnnn :))

Canım ben dolap kapaklarını zoomla siliyorum pırıl pırıl oluyor, üstelik tertemiz yapıyor, uğraştırmıyor da fazla hem doğal olmasıda avantaj, tavsiye ederim

Bizde biri daha vardı. Kimdi ki...
beni unuttunuz mu

Bu şarkı benden bütün şimşeklere gelsin

unutuldum unutuldum kurutulmuş güller gibi
yosun tutmuş duvarlara yazılmış günler gibi
gece bitmez gündüz bitmez bu yalnızlık hiç bitmez
ne kavgam bitti ne sevdam ömür geçer gönül geçmez
.........
benden selam söyleyin bütün şimşekleree...
Nill41 A Anka @NAZ__24 @soocute heyecandorukta

evet ismimiz sonra tembelgillere döndü @yesa1 unutmuyor bir türlü önemli değil canım olur arada

HASTALIKLAR
1- Chentiq = istif yapma
6-soocute yıkanan çamaşırları sepette öylece bırakıyorum yerine koymuyorum sepetten alıyoruz
10-callan=genel beceriksizim
11- Areser =Asılan çamaşırların kuruduğu Zaman hemen kaldırmak ütülenecekleri ayırmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…