Küllerden Doğmak Vol.2

Iyi de mutfak tezgahini silmek zaten haftalik aliskanligimiz. 1 hafta boyunca yapacagimiz sey. Baska odev yok mi Nego listeyi sayamiyorum kizlaaarrr. Muhtemelen dun yazdiklarimi okumamissindir.cunku gecmisi düzenli okuyanokuyunca hepsini tek tek isaretleyen birisin

Iyi de mutfak tezgahini silmek zaten haftalik aliskanligimiz. 1 hafta boyunca yapacagimiz sey. Baska odev yok mi Nego listeyi sayamiyorum kizlaaarrr.
Ben gecmise bakamadım ki yeni kurallar var sanırım hemen bakip uygun bir tane vereyim:)

Fotoğraf koymuştum kaldırdım o zaman :)

Eklentiler

• 20160108_085526.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 50
chentiq yeni kuralları alelacele okudum, Bebeğimi sallıyorum büyük tableti ver diye başımda bekliyor, iyice özümsemem için pc açıp rahat kafayla bakmam lazım:)

Bugünün ödevini değiştirmem lazım haliyle:)

canım valla insiyatif kullanmadım valla anlamaya çalışıyorum o zaman toplarlarsak

YENİ FORMAT

1- Her hafta tek bir grup üyeleri GÜNLÜK ödev verebilir. (bu hafta birinci grup)

2- Her ay iki alan belirlenir bu ay MUTFAK (herkes kendi maddesini kendi belirleyip yapacak)

3- Her hafta bir alışkanlık (TEZGAH ÜZERİ VE YERLERİN TEMİZ TUTULMASI)

4- Her ay oturmalı ödev listesi gelir, o listeden de yaparız ve yine aylık olarak bildirim yaparız

yeni 4 hafta sonra cuma günü 2 bildirim yapacağız, biri mutfak biri de oturmalı ödev listesinden

5- Herkes kendinden yakındığı bir şeyi söylecek mesela chentiq için istif arada " chentiq istif olayları nasıl gidiyor" diye soracağız resim falan isteyebiliriz

6- Farklı gruptan bir body seçiyoruz (bunu ben de anlamadım kendi grubumuz var zaten @anka_misali ne katılıyorum

chentiq

anlamış mıyım nolur bi yaz :)

Bugünün ödevi

Evde tozu alınmadık yer bırakmamak:)
1.eflalim

Hemen yapıyorum

Son düzenleme:
HASTALIKLAR

1- Chentiq = istif yapma
2- anka_misali = ütülü çamaşırları yerine kaldırmama
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması

HAYDİ EKLEYİN KIZLARRRRRRRRRR

aaaa bu grup tembelgiller miydi

verdikleri ödev de yanlış çıktı
Aaa lutfen yesa ustüme gelme iki cocuğu ve kendisi hasta üstelik günde 5 saat bile uyuyamayan üstelik sabah 5 te uyanmak zorunda olan ustrlike150 metrekare evi olup her gün o evi düzenli tutmaya çalısan hasta ve yaşlı bir kadınım ben

ayyy canım o zaman niye iki ödev verdin

Aslında bende de seninle aynı sıkıntı var. Ama başka bir şey söyleyeyim. Oturma odam(aynı zamanda salon) genellikle dağınık oluyor. Madde haline getireyim:

Şu tablet kendi kendine kelimeleri düzeltmese

HASTALIKLAR

1- Chentiq = istif yapma
3- yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların mecbur kalınca son anda kaldırılması
4- flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı

HASTALIKLAR

1- Chentiq = istif yapma
4- flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5-eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…