Küllerden Doğmak Vol.2

@cnntrm eshma eshma dagci dagci @eflalim 5 kisi o zaman masallah la havle ve la kuvvete cekelim bol bol. Sayisi önemli degil.

seninle biz cok benziyoruz cer cop konusunda. Hatirlarsan cd ler de bir ikimizde vardi surusuyle :KK70:

başladık gitti o zaman.....

canim oteki arkadas yeni degil @ayseyma
En basindan beri bizimleydi. Ama ozel mesaj ayamayinca bir turli ben yarismayacak diye düşünmüştüm. Simdi tekrar es vs durumuna gore bir ayarlama yapariz.

hadi etiketi anladim da alinti neden olmuyor...
ay bana cd deme deli oluyorum hala bi dünya var sanki bi işimize yarayacak :KK43: hep eşimin yüzüne ben elime gelen her şeyi atarım o çöpten çıkarır

Arkadaslar son aldigom haberlere gore yesa bizimle yarisamayacakmis. Gordigi aclik grevi sonucunda baygonlok gecirop hastaneye yatmis. Seyhani aciga aldim. Kendisi yesa ile anka arasinda cikan savasta yara aldi ve hastaneye kaldirildi. Ancak yesa ile ayni hastanede olduklari icin Anka sansina kusup kollarini baglayarak duvar dibine gitmis. :KK51:

Arkadaslar son aldigom haberlere gore yesa bizimle yarisamayacakmis. Gordigi aclik grevi sonucunda baygonlok gecirop hastaneye yatmis. Seyhani aciga aldim. Kendisi yesa ile anka arasinda cikan savasta yara aldi ve hastaneye kaldirildi. Ancak yesa ile ayni hastanede olduklari icin Anka sansina kusup kollarini baglayarak duvar dibine gitmis. :KK51:

YOK YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

sen yenileceğini anladın ya beni zayıf noktam ile vurmaya çalışıyorsun değil mi

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

X