Küllerden Doğmak Vol.2

Selam. Simdi o zaman callen den bosalan yer ne olacak ki.. anka ayin ilk odevini sen mi vermistin? Oteki yere de yazar misin listesiyle beraber

04.01.16 odevi buzdolabinin icini soyle guzelce bir silmek

1.chentiq

Tamam ekleyeyim canım. Bu arada sen iyi misin kafanı bi yere falan çarpmadın dimi. Dun utu bu gün buzdolabı içi hiç iyi görmüyorum seni. :KK70:

Chentiq benim bi grubum yok mu :KK61:
senin grubun yok mu? Neden yokki. Ben de sadirdimm eger grubun yoksa bize gel hemen :KK70: notlarima bakayim. Eger ozelden mesaj atmamissan yazmamisimdir seni. Rutin yas vb bilgilerini atmamis miydin sen

Tamam ekleyeyim canım. Bu arada sen iyi misin kafanı bi yere falan çarpmadın dimi. Dun utu bu gün buzdolabı içi hiç iyi görmüyorum seni. :KK70:
hahaha. Bilmem ki. Yarin da yatmali vereyim bari

Bugünün ödevi de pek güzel oldu. Cuma cumartesi çok hastaydım hiçbir şey yapamadım ödevler harici. Ama dün (normalde hiç yapmaz ama) eşim Allah razı olsun birlikte evi süpürdük sildik toz aldık kapı kalorifer vs. her yeri temizledik bugüne kütüphane ve banyo kalmıştı temizlenecek buzdolabını da yapabilirsem iş çıkışı müthiş olur :)

Yarının ödevi de eşlerimizi biraz da olsa ev işlerimize katmak olabilir mi ki :)

Kızlar siizinle cokcok güzel vakitler geçirdik ama özel bir sebepten dolayı bir süre kk ya veda etmek zorundayım
Hepinizi cok sevdim
Ben yokken de evşerinizi tertemiz yapmaya devam edin :)) sevgiyle kalın...

canım inşallah sıkıntılı bir durum değildir iyi bak kendine :KK36:

grup arkadaşlarım kusura bakmayın bu arada grubumuz için yorum yazamamıştım. hepinizi çok seviyorum süper bir grup olduk ooo gelsin şimdi ödevler görevler. bizi kimse tutamaz. @yesa , @maral , @bendimahi, @seyhan77 ,@hotcouture size layık bir grup üyesi olucam:KK52::KK52:
bu hafta güç toparlayıp bomba gibi geliyoruz :KK71:

:rolleyes::KK9::rolleyes::KK9::rolleyes::KK9:

arkadaşlar çoklu alıntı yapamıyorum geriyi dönüp alıntı yapacak pek vaktim yok o sebeple hasta olanlara geçmiş olsun. allah acil şifalar versin herkese.

@yesa bende 2016 sonbahar gibi 2. hamileliği düşünüyordum ama eşim kendini bana affettiremezse sanırm bu fikri rafa kaldıracağım.

bu arada yazmaya unuttum diğer gruptaki arkadaşlar herkese yeni formatta başarılar diliyorum. yeni yılda herkesin hayalindeki düzenli evler gerçek olsun :KK9:

Canım o zaman seni de listeye ekleyelim, :KK36::KK36:

04.01.16 odevi buzdolabinin icini soyle guzelce bir silmek

1.chentiq
2. Areser

Bozulan şeyleri attım içini düzenledim raflarını sildim....

Bugun hamislere ve hamislik dusunenlere tatil vermedi mi sizin is yeri

Bu hafta yatistayiz. O yuzden boyle kalkmali odev veriyorum. Gruplar kaynassin diye :KK8:

ayseyma ayseyma sen deyince gecmise baktim. Aenden o kadar cok istemisim ki ozel mesaj hic atmamissin. Yas cocuk is guc durumlarini bir de gunluk ve aylik rutinlerini yazar misin. Ayrica bizim gruptasin

Flores dagci ben sen areser callen ayni gruptayiz

Bu hafta yatistayiz. O yuzden boyle kalkmali odev veriyorum. Gruplar kaynassin diye :KK8:

ayseyma ayseyma sen deyince gecmise baktim. Aenden o kadar cok istemisim ki ozel mesaj hic atmamissin. Yas cocuk is guc durumlarini bir de gunluk ve aylik rutinlerini yazar misin. Ayrica bizim gruptasin

Flores dagci ben sen areser callen ayni gruptayiz

aaaa ben de varım ya o grupta

İyi akşamlar kızlar :KK19:hiç tadım yok,Hastaneye git gel çok yordu beni,daha iki gün gidicem :mad:belim be sırtım ağrıyor kızı kucağımda taşımaktan:KK43:

X