Küllerden Doğmak Vol.2

1- TÜM MUTFAK DOLAP DIŞLARINI SİLMEK
2-BANYO DOLABI TAMAMEN BOŞALTMAK, TEMİZLEMEK VE DÜZENLEMEK, EKSİK TEMİZLİK MALZEME VE BEZLERİNİ AYARLAMAK
3-2 ADET KANEPE - KOLTUK SİLMEK
4-OFİS - ÇALIŞMA ODASI DÜZENLEMEK (bunları yaparken elimize geçen fatura, kağıtlar, eski evraklar vs ATMAK VE DÜZENLEMEK)
günaydın kızlar.
dış kapı dününmüydü.
ben önceki gün diye algılamışım,hafta sonu girmeyince.

haftalık ödevlerden yırtmışım pek sevindim.:)
banyoyu akşam yıkadım.
mutfak dolaplarını bir kaç gün önce silmiştim.
ama her hafta siliyorum c.tesileri genelde.:)

çalışma masası da rutin toplanıyor ama yine de ufak tefek şeylere göz atmak lazım.
koçtaştan aldığım kutularım var.
birinde şarj vs.
diğerinde fatura vs. var.

kanepelerin minder ve yastıkları akşama yıkanır.
kalan kısımları da silerim.

sevdim bu hafta ki ödevleri.

Fırın silmek oo yooooo :)
Ay benim ki tam silmeye ihtiyacı var da ben acayip üşüyorum ya :KK43: hastamı olcam ne anlamadım ki. Kahvaltı etmedim ben daha kahve içiyorum anca kendime gelicem inşallah inşallah.
Haftaya nasipse ankara ya gidiyoruz bayram için iki çocuk bavulu bir de biz yol gözümde büyüyor ordan da adana ya eşimin memleketine pofff çocuklarla yol fena fenaa.
Bugün ciddi ciddi eski usül çamaşır kaynatıcam beyaz kalıp sabunla.
İnşallah işe yarar.

Fırın silmek oo yooooo :)
Ay benim ki tam silmeye ihtiyacı var da ben acayip üşüyorum ya :KK43: hastamı olcam ne anlamadım ki. Kahvaltı etmedim ben daha kahve içiyorum anca kendime gelicem inşallah inşallah.
Haftaya nasipse ankara ya gidiyoruz bayram için iki çocuk bavulu bir de biz yol gözümde büyüyor ordan da adana ya eşimin memleketine pofff çocuklarla yol fena fenaa.
Bugün ciddi ciddi eski usül çamaşır kaynatıcam beyaz kalıp sabunla.
İnşallah işe yarar.
Canım kolay gelsin sendeki iyi cesaret hatta deli cesareti biz geçen sene samsuna gittik iki çocukla :KK43: bu sene peşin peşin dedim eşime ben gelmem sen git diye:KK45:çok şükür oda gitmicek bu sene rahatız:KK76:

Çamaşırları makinede kaynat derim ben Hoppaişe yarar inş elinde uğraşma:KK34:off benim oğlumda bazen çiş kaçırıyor oyuna dalıp donları çok fena oldu ben artık renkli alıyorum oğluşa:KK9:

Canım kolay gelsin sendeki iyi cesaret hatta deli cesareti biz geçen sene samsuna gittik iki çocukla :KK43: bu sene peşin peşin dedim eşime ben gelmem sen git diye:KK45:çok şükür oda gitmicek bu sene rahatız:KK76:

Çamaşırları makinede kaynat derim ben Hoppaişe yarar inş elinde uğraşma:KK34:off benim oğlumda bazen çiş kaçırıyor oyuna dalıp donları çok fena oldu ben artık renkli alıyorum oğluşa:KK9:
Bu sene tatile gittik 10 gün gezdik valla burnumdan geldi :KK43: büyük huysuz ota boka ağladı.
Gitmeyi hiç istemiyorum ama mecbur gidicez bayram diye. Adana olmasaydı iyiydi hem kalabalık orası çok hemde iki yol daha da çekilmez oluyor. Geçen bayram benim memleketime, anneme gittik bu sefer eşim in sırası. Allah yardımcın olsun dua ede ede hatim ederim artık :KK66:
Büyük kızım diabet olduğu için şekeri yüksekse tuvalete kalkamıyor her yer göl :KK43:
Alez de dayanmıyor çarşafla kıyafette.
Büyük bez alcam artık az kaldı baş edemiyorum artık.

Bu sene tatile gittik 10 gün gezdik valla burnumdan geldi :KK43: büyük huysuz ota boka ağladı.
Gitmeyi hiç istemiyorum ama mecbur gidicez bayram diye. Adana olmasaydı iyiydi hem kalabalık orası çok hemde iki yol daha da çekilmez oluyor. Geçen bayram benim memleketime, anneme gittik bu sefer eşim in sırası. Allah yardımcın olsun dua ede ede hatim ederim artık :KK66:
Büyük kızım diabet olduğu için şekeri yüksekse tuvalete kalkamıyor her yer göl :KK43:
Alez de dayanmıyor çarşafla kıyafette.
Büyük bez alcam artık az kaldı baş edemiyorum artık.
Aslında bi süre BÜYÜKLER sizi beklemese ne iyi olur kızında şekeri var senin için daha zor,evde neysede dışarda olunca bez rahat olur sana 6+gördüm primanın olur heralde senin kıza toplu değilse muhakkak al derim sana.
Allahdan bizimkiler yanımızda samsun eşimin memleketi amca hala dayı var teyzelerde burda gitmek zorunda değiliz Allah yardımcın olsun arkadaşım ne diyim:KK51:

GÜnaydın, tünaydın:)
Hala hiç bir şey yapmamış olmamın gururuyla oturuyorum:)
Saat 3 gibi başlayacağım ben de ne kadar yapabilirsem.

Aslında bi süre BÜYÜKLER sizi beklemese ne iyi olur kızında şekeri var senin için daha zor,evde neysede dışarda olunca bez rahat olur sana 6+gördüm primanın olur heralde senin kıza toplu değilse muhakkak al derim sana.
Allahdan bizimkiler yanımızda samsun eşimin memleketi amca hala dayı var teyzelerde burda gitmek zorunda değiliz Allah yardımcın olsun arkadaşım ne diyim:KK51:
Bizim gitmeme gibi bir şansımız yok gülüm :KK43: ben 13 senede 2 kere bayramda anneme gidebildim öyle het istediğimizi yapamayız biz. Onlar geliyoruz yada geleceksiniz dediler mi yapılıcak başka şansın yok.
Amann neyse Allah büyüktür o bilsen yeter.
Şu dediğin beze bakayım bugün misafirlikte batırmayalım ortalığı.
Kızım zaten bildiğin kuru bamya 18 kilo oldu daha yeni. O bile imkansız gibiydi de şükür yemesi iyi bu ara.

Bizim gitmeme gibi bir şansımız yok gülüm :KK43: ben 13 senede 2 kere bayramda anneme gidebildim öyle het istediğimizi yapamayız biz. Onlar geliyoruz yada geleceksiniz dediler mi yapılıcak başka şansın yok.
Amann neyse Allah büyüktür o bilsen yeter.
Şu dediğin beze bakayım bugün misafirlikte batırmayalım ortalığı.
Kızım zaten bildiğin kuru bamya 18 kilo oldu daha yeni. O bile imkansız gibiydi de şükür yemesi iyi bu ara.
Ahh canım anlayışsızlar demek çok kötü,böyle olmamalı aslında tamam bayramda elbette gidilmeli büyüklere ama senin çocukların küçük bir kaç sene tölerans gösterilebilir,bizimkiler burnumuzun dibindeler inanki çocuklardan sebep bahane edip gitmesek gık demezler ama çocuklara bişey olmasın vs derler,Rabbim kolaylık versin nekadar kalacaksınız.

Ahh canım anlayışsızlar demek çok kötü,böyle olmamalı aslında tamam bayramda elbette gidilmeli büyüklere ama senin çocukların küçük bir kaç sene tölerans gösterilebilir,bizimkiler burnumuzun dibindeler inanki çocuklardan sebep bahane edip gitmesek gık demezler ama çocuklara bişey olmasın vs derler,Rabbim kolaylık versin nekadar kalacaksınız.
Mümkün değil anlayış falan biz tatile bile daha yeni ailecek gitmeye başladık. Hep onlarla giderdik. Ya onlar gelir bayram da ya biz gideriz. Aman biz gidelim zira onlar komple geliyor kp kv,görümce eşi,eltim kaynım onların çocukları oyyy yok anam bende de iki bebe zor oluyor.
Aile ye düşkün eş,ondan beter gelini ni kıskanan kv. Oğlunun mevkii ile kıçını kaldıran kp her yere kartını verir de eşimin :KK70:
Mecbur katlanıyoruz işte. Yine de çok şükür ki eşim değişti yıllar sonra da olsa artık bana eziyet etmiyor. Aile ye hep düşkündü öyle de devam ediyor. Bana eziyet açılımını yapamıyorum zira çok çektim çokkkkk.
Bu günüme çok şükür.
Pazartesi yoa çıkıcaz nasipse, onlar 1 hafta kalıp pazar günü dönersiniz diyor da ben cumartesi diyorum eşime çünkü pazartesi okullar açılacak, kızın banyosu var hazırlığı var. Yolda uyursa gece uyumaz. Cumartesi gelelim dinlenelim pazar kızın banyosu olur, hazırlıkları bitiririz diyorum. Kabul ederler mi işte orası muamma :KK66:

X