Küllerden Doğmak Vol.2

Anladım kitaplık tertemiz ve düzenli ben kitaplığı çok önem veririm her zaman tertemiz

Anladım canım o zaman kaptın artıyı :KK49:

Banyo dolabı düzenleme(banyoda dolap olmadığı için kullanmadığımız banyomuzu düzenledim,temizledim acayip dağınık ve pisti çok ama çok yoruldu. :KK43:

:nazar: canım ellerine sağlık :KK49:

Arkadaşlar şimdibana yardımcı olsun..lifeenn :))
Ben ilk defa koltuk silicem hhiç koltuk silmedim :KK70:
Bana püf noktalarını
Dikkat etmem gerekenleri falan anlatırmısınız

Bende tam bir kitaplık olmadığı için bana ait 2 rafı bu şekilde yaptım
20150914_152221.jpg
20150914_152850.jpg

Bugun de maalesef sularımız sabahtan beri kesik gelir gelmez önce ödevimi yapacagım....bide sağda solda belli belirsiz olam evrakları bir yere toplayacağım görevlerden biri de buydu dimi?

Bugun de maalesef sularımız sabahtan beri kesik gelir gelmez önce ödevimi yapacagım....bide sağda solda belli belirsiz olam evrakları bir yere toplayacağım görevlerden biri de buydu dimi?

Evet canım evraklarını düzenle, çalışma masanı düzenle, eski fatura vs varsa atılacakları ayarla :KK55:

Ben de ikinci görevimi yaptım :nazar: Ofisi tamamen düzenledim, bol bol atılacak çıktı hepsini attım, şu an her yer şahane görünüyor :KK23:

Kaldı koltuk ve banyo dolapları :KK76:

Koltuklar için

sıcak suya kosla halı silmek için kullanılan ürünü , loc ve aspirin karıştıracağım, eski liflerden birini kullanarak sileceğim. :kk77:

Bende listeye dahil olmak istiyorumm

Hoş geldin canım, ilk sayfası oku, anlamadığın yerleri sor, ödevlerini yap, :KK50:

Günlük yaptığın işleri burada paylaşma yeter :KK19:

Özet geçersek :KK49:

1- her hafta 4 büyük ödev
2- her gün 1 küçük ödev
3- her cuma şu maddeleri yaptım diye bildirim

Bugünkü Ödev:

Dış kapıyı silmek

1.eniyikadinoyuncu
2.yesilkubbe
3.anathema8
4.koalina
5.feraceli
6.naz__24
Kapımı sildim,mermeride sildim:KK49:
Banyo ile boğuluyorum duşakabinim çok gözel oldu En Büyük TÜRKİYEresim atıcam inş bitince,
yesa yesa bi ricam olycak senden eğer aklındaysa haftalık liste sayfa kaçta tlf dan bulması çok zor:KK34:

Bende bugün itibariyle katiliyorum
Bugünkü görev dış kapıyı silmek tamam peki dört büyük görev ne?

Cumaya kadar vaktimiz var.

1- TÜM MUTFAK DOLAP DIŞLARINI SİLMEK
2-BANYO DOLABI TAMAMEN BOŞALTMAK, TEMİZLEMEK VE DÜZENLEMEK, EKSİK TEMİZLİK MALZEME VE BEZLERİNİ AYARLAMAK
3-2 ADET KANEPE - KOLTUK SİLMEK
4-OFİS - ÇALIŞMA ODASI DÜZENLEMEK (bunları yaparken elimize geçen fatura, kağıtlar, eski evraklar vs ATMAK VE DÜZENLEMEK)

Cumaya kadar vaktimiz var.

1- TÜM MUTFAK DOLAP DIŞLARINI SİLMEK
2-BANYO DOLABI TAMAMEN BOŞALTMAK, TEMİZLEMEK VE DÜZENLEMEK, EKSİK TEMİZLİK MALZEME VE BEZLERİNİ AYARLAMAK
3-2 ADET KANEPE - KOLTUK SİLMEK
4-OFİS - ÇALIŞMA ODASI DÜZENLEMEK (bunları yaparken elimize geçen fatura, kağıtlar, eski evraklar vs ATMAK VE DÜZENLEMEK)
Canım çok makbule geçti sağol bende arayıp duruyordum:KK53:

@canlarım :)

chentiq chentiq gelsin, ilk sayfaya eklemeleri ve listeyi de yapacak şu an tatilde, o yüzden sadece bu haftalık ben yayınladım listeyi, bundan sonra daha düzenli olur inşallah :KK19::KK19:

X