Küllerden Doğmak Vol.2

Ayy inşallah çıkmaz canım korkma bugün gidebilecek misin hastaneye

Canım çok geçmiş olsun. İhmal etme.

saolun kızlar
5 saatım geçtı hastanede.bı radyo çekinip dr a gosterdım sadece
Fılmde bişey yokmuş.zamanla gecer dedıler ahrısı

Haklisin gerçekten can sıkıcı bir durum ama takmamak gerek, tınlama biraz vurdumduymaz olmak gerek aslında benimde bunu yapmam gerek aynı zamanda, yoksa insan kendini yiyip duruyor derside tamamen bırakma bence canım bakabildigin kadar bak, hiç olmazsa yatmadan bi 10-20 soru çözüp öyle yat. Yemek yaparken video falan aç mesela.

Şiiitttt bana bak sensin tembel

Bizim grubun adı ŞİMŞEK HIZI olsun
Bu ismi sevdim şimşek hızı Savulun Şimşek Kızlar geliyor hadi savaşalım pardon yarışalım

Kızımın ateşi 39 ben kaçar görüşürüz kızlar
Canım çok geçmiş olsun...

MaRaL_ cım canım sanada çok geçmiş olsun

clemantin canm video acamam da cunku mutfkla oturma odasi ayni yerde. Onlar tv filan bakiyor. Birde smdi baska odaya gecsem esim bir suru laf eder, iste geldiler ders mi calisacagin tuttu filan. Cay getir tatli getir filan.........
Yine de burda olmaya caliscagm. Biz simsek kizlariz adami carparizz

saolun kızlar
5 saatım geçtı hastanede.bı radyo çekinip dr a gosterdım sadece
Fılmde bişey yokmuş.zamanla gecer dedıler ahrısı
Geçmiş olsun canım gruplarımız ayrılmış ama gönüller bir olsun

Kız A Anka bi mesajında gördüm nazda bizde diye gibi bişey yazmışın,tamam bak tembelim ama görevlerimi yapıyorum ben,bak bildirim topiğindeki listeye hiç bir hafta boşum yok eksiğim olabilir siz tasalanmayın biz bu grupları ezer geçeriz yeterki Nasıl olcak chentiq bir an evvel açıklasın yeni görevler nerdeeeeee

saol canim
oyle tabi maksat evlerimiz temiz duzenli olsun :)
senle rakip olmak da baska bi leezzzet verecek yarismaya benim için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…