Küllerden Doğmak Vol.2

Evet bu we can do it resimlerine bayiliyorum.

Evdekiler esimin ailesi. Aslinda onlarin dile getirdigi bir sey yok. Gelmeden once evi cok guzel duzenlemis temizlemistim. Buzdolabina saatler harcamistim. Simdi ise buzdolabinin ici karman corman. Bir seyler dokulmus kenardan yeniden silinecek. Salon banyo hep esyalar karismis ev zaten kucuk.

Bir de esim gelince ne yediniz ne ikram ettin vs. Soruyorum bir sey istemiyorlar sen kafana takma zahmet etme biz ne olsa yeriz diye. Ama esim soyleyemezler israr edeceksin yok bu saate kadar ac birakmissin. Yahu acikmadim tokum diyen adama ne yapacagim. Ustune de islerimi yapamiyorum cunku insanlari oradan oraya surukleyecegim. Ya bunalima girdim. Dun de isyan ettim en son. Ve kizima soyluyorum isin kotusu. Bir de o sozumu dinlemeyince ona kiziyorum. Gunah kecisi oluyor yavrum kucucuk yasta. Ay gene kötü oldum ben ya :KK42:

eşinin daha anlayışlı olması gerekir. eşin de sorabilir ailesine ne istediklerini. neden sen ısrar edeceksin ki, madem ısrar edilmesi gerektiğini düşünüyor, kendisi ısrar etsin, kalkıp yapsın bi zahmet.

kusura bakma anlayışsız eşlere çok sinirleniyorum.

DSC_0175.JPG
buda benden olsun.evi sildim süpürdüm kızı dışarı kar oynamaya çıkardım.Bide gelince uyuttum.şimdide kara karşı keyif.... Harika

eşinin daha anlayışlı olması gerekir. eşin de sorabilir ailesine ne istediklerini. neden sen ısrar edeceksin ki, madem ısrar edilmesi gerektiğini düşünüyor, kendisi ısrar etsin, kalkıp yapsın bi zahmet.

kusura bakma anlayışsız eşlere çok sinirleniyorum.
Ay bendede anlayışsız bi tane var o sebeple anlayışsız evlere bende hiç dayanamıyorum

Birfincan kahve yada çay alın Camın kenarına geçip için 15 dk:kk77:
1. flores
2.naz__24
3.eshma

1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
çayımı içiyorum:kk77: resmini de çektim bi güzel ama sanırım çok takıntılı olduğum için resmi paylaşamadım :110::KK64: aile o kadar geniş ki birine denk gelirse ifşa olurum diyorum fazlaca açık kollayan ve dedikoducu bir kesim var etrafımda :KK67: :KK48::KK70:

1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
çayımı içiyorum:kk77: resmini de çektim bi güzel ama sanırım çok takıntılı olduğum için resmi paylaşamadım :110::KK64: aile o kadar geniş ki birine denk gelirse ifşa olurum diyorum fazlaca açık kollayan ve dedikoducu bir kesim var etrafımda :KK67: :KK48::KK70:
Tamam biz gözümüzde canlandırırız :KK70:

1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
5.clemantin
Fotoğraf çekme derdine düştüm kahveyi soğuttum, soğuk soğuk içiverdim :KK30: kociş gelsinde onunla sıcak bi kahve içeyim artıkın :KK68:

1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
5.clemantin
6. elifcino

eve gelir gelmez ilk yaptığım şey zaten :))

Kızlarrrr harikasınız resimler süper,devamını bekliyorum :KK25:ben hala çay içiyorum:KK70: 5 çayı diyelim yanında katmer:kk77:

1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
5.clemantin
6. elifcino
7. cnntrm

şimdi yapıcam inşallah kahvemi :))

HERKESE MUSMUTLU YILLARRR:KK200::KK200::KK200:

1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
5.clemantin
6. elifcino
7. cnntrm

şimdi yapıcam inşallah kahvemi :))

HERKESE MUSMUTLU YILLARRR:KK200::KK200::KK200:

Ödev kahve yapmak değil ama kahve yapıp cam kenarında kar izleyerek içmek. :KK70:

X