Küllerden Doğmak Vol.2

Var canım kızamık aşısı da var kızıl aşısı da yapıyorlarmış bebekken. Ama aşı malesef korumuyor sadece hafif atlatmasını sağlıyor. Ben rota virüsü, su çiçeği bunları da yaptırdım hep. Devlet karşılamıyor bunları. Ama rota da oldu benimkiler. Bilmiyorum aşı olmasa nolurdu aşılı oldukları halde çok ağır geçirdiler.

Çocuğun geçireceği varsa geçiriyor canım,geçen sene anasınıfında su çiçeği yayıldı Semih'in en yakın arkadaşıda oldu ama bizimki hala olmadı ben olsun diye bakdım aslında ama kısmet ama rota virüsü aşısı olmadı ikiside oğlan iki yıl önce sünnet olacağı gün yakalandı çok kötü bi hastalık bence kızıldan beter 1 hafta hastanede yattık rabbim korusun evlatlarımızı

Tünaydın kızlar bildirim topiğinde ilk sayfada haftalık işler oluyordu ama bulamadım bu hafta dakileri zahmet olmazsa biri yazabilir mi ben gidiyim banyo paspaslarını makineye atıyım

Maşallah kızına senin emeğinde çok tabi, evet maalesef normalde bir yaşında oluyor 9 aylikken isteğe bağlı yaptırdık bir yaşinda yine olacak bebeğim, büyukte geçen hafta kreşte oldu
Gel benimkileri düzenle boynum hala ağrıyor hiç tadım yok
Benimde ağrıyor hem öksüruk hem o ağrı fenalardayım gecmiş olsun
merhaba kızlar.
ben iki gündür hastayım.
günlükleri yapamam.
gecmiş olsun canım
ay rota çok fenaymıs bende korkuyorum ondan büyüğe yaptırmadı eşim tabi şimdi pişman, küçuk tek böbrekliya sıvı kaybı var bu hastalıkta çok riskli dedim de yaptırdık, büyük yakalanırda ağır atlatırsa vicdanım sızlar haksızlık yaptık

chentiq sen beni bu hafta mazaretli yaz en iyisi, banyo çok uğraştırmazda minik cok huysuz wc ye bile giremiyorum feryat figan aglıyor

30 Aralık Çarşamba ödevi
mutfakta bir çekmecenin düzenlenmesi diyeyim. mutfağı düzenli olan başka odada da bi çekmece düzenleyebilir.

1.anka_misali
2.callan

Ayyyy kızlar çocuğum yok henüz mayis ayı gibi nasip olursa yapmayı düşünüyoruz
Ama burda ve çevremde çocuklu arkadaşları görüyorum çok yoğunlar ve de minik kuzular hep hasta Rabbim hepsine acil sifalar versin inşallah...
Hal öyle olunca benimde gözüm korkuyor

Merhaba kızlarrr, Cuma gününden beri yoktum kayınvalidemin annesi vefat etti şehir dışındaydım. Ne iş yapabildim ne de okuyabildim. Hava değişiminden bir de güzel hasta olduk eşimle Bu akşam temizlik ve bildirimle buradayım inşallah... Bakayım şöyle bir geriye neler olmuş :)

dün akşam ebeveyn banyosunun duvarlarını sildim, kapısını, duşakabini ve yerini de sildim. bu akşam, akşam işe gidip geldiğimde halim vaktim olursa diğer banyoyu da halledip haftanın görevini bitirmiş olucam.

Ayyy ben daha çocuğum olsun istemiyorum ama heves gelsin diye takılıyorum o topikte

sende geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel

Aslına bakarsan ben de emin değilim ama yaş geçiyor, iyice kemale ermeden nasip olursa anne olayım diyorum
sizleri gizlliden.takip.ediyorum.:)yaptiklarinizi yapmaya calisiyorum konu ilgimi cekince yazzmadan gecemedim:)1yaşında kızım var çalışıyorum 29 yaşındayım ama yaş geçmedeen düşünün derim zor gerçekten çalışınca daha da zorgece uykusuz kalıyorsun yoruluyorsun gün boyu ayaktasın saat 12lere kadar zaten ev işi bitmiyor yeri geliyor kendine zaman ayıramıyorsun ama inanın bir gülüşü dünyaya bedel güzelliğinin yanında zorluklarını göremiyorsun istyen herkese Rabbim en güzel zamnda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…