Küllerden Doğmak Vol.2

günaydın kızlar.
hafta sonu hep yoğun olduğum için ödevleri göremiyorum.
haliyle yapamıyorum.

cuma akşma tüm çamaşırları yıkadım,astım.
evi topladım.kışlık bir kaç şey yaptım.
h.sonu evde olmayacağım için hepsi yapılmış oldu.
mutfağın kilimini yıkayıp astım c.tesi sabah.
halı silmeden sayılır mı bilemiyorum.

kapı vs. silemedim.
ama her yer dip köşe silinip süprüldü cuma akşam.

Günaydın kızlar. Bir kaç gündür yoktum.
Bu haftanın görevleri verildi mi?

1- TÜM MUTFAK DOLAP DIŞLARINI SİLMEK
2-BANYO DOLABI TAMAMEN BOŞALTMAK, TEMİZLEMEK VE DÜZENLEMEK, EKSİK TEMİZLİK MALZEME VE BEZLERİNİ AYARLAMAK
3-2 ADET KANEPE - KOLTUK SİLMEK
4-OFİS - ÇALIŞMA ODASI DÜZENLEMEK (bunları yaparken elimize geçen fatura, kağıtlar, eski evraklar vs ATMAK VE DÜZENLEMEK)

2-BANYO DOLABI TAMAMEN BOŞALTMAK, TEMİZLEMEK VE DÜZENLEMEK, EKSİK TEMİZLİK MALZEME VE BEZLERİNİ AYARLAMAK
4-OFİS - ÇALIŞMA ODASI DÜZENLEMEK (bunları yaparken elimize geçen fatura, kağıtlar, eski evraklar vs ATMAK VE DÜZENLEMEK)

OOow bu hafta agır olmuş kızzz :KK48:

Bu haftanın görevleri derken hafta boyunca bunu yapıp günlük ödevleri de mi yapacağız? Ben de diyorum niye bu kadar az bu görevler herkes yapar ki:KK70:

Bugünkü Ödev:

Dış kapıyı silmek

1.eniyikadinoyuncu
2.yesilkubbe
3.anathema8
4.Koalina

Ben arap sabunu ve sirkeyi ılık suya karıştırarak sildim. Üzerine de loc karıştırdığım su (camsil gibi kullanıyorum) ile sildim.

OOow bu hafta agır olmuş kızzz :KK48:

Birazcık canım ama konuya istek yapan arkadaşlar vardı, şöyle bir görev olsa falan diye onları derledik, chentiq tatilde diye topluca karar verdik, sonra chentiq de gelip yazınca topladık, bu çıktı :KK53::KK53:

Bu haftanın görevleri derken hafta boyunca bunu yapıp günlük ödevleri de mi yapacağız? Ben de diyorum niye bu kadar az bu görevler herkes yapar ki:KK70:

Aynen öyle canım yaa :KK19:

DÜNKÜ ÖDEV
7 priz silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesilkubbe
2-eflalim
3-seyhan77
4-areser
5-denizyagmur4
6-feraceli
7-koalina
8-yesa1
9 - anathema8
10-ayseyma
11-naz__24

Kızlar rofilimde sorun olmuş dünden beri girişim engellendi :110:şimdi açıldı:KK76:ödevimi yapdım dün ama yazamadım:63:

Bugünkü ödevide birazdan yapıcam.

Bugünkü Ödev:

Dış kapıyı silmek

1.eniyikadinoyuncu
2.yesilkubbe
3.anathema8
4.koalina
5.feraceli
Merdivenleri güzelce yıkadım,kapının önü ayakkabılar falan düzenledim

Evrakları vs. Düzenleme(evraklara elleyemiyorum babam beni duman eder :KK70:zaten evraklar onun dükkânında.Bende onun yerinee alakasız olcak ama çift kişilik bazanın altını sildim,topladım gerçekten çok karışıktı :KK43:

olsun canım ya o da olur :) peki böyle çalışma odası gibi ya da kitapların falan bulunduğu karışık bir kısım var mı? Oralara da bir uğra istersen :KK49:

Ben de banyo dolaplarını hallettim, zaten bir tanecik banyo dolabım var. Bir de ufak lavabo altı dolabı işte. Eksik malzemem yoktu ama fazla vardı, beğenmediğim sıvı sabunlar, alerji yapan yumuşatıcılar ve yüzey temizleyicileri. Ne yaparım onları bilmiyorum

X