Küllerden Doğmak Vol.2

Ayy o kuş kafesi temizliği başlı başına bir iş, ben de banyoda temizleyip banyoyu yıkıyorum. ben de bugün 20 ışık düğmesi sildim
Sorma yemler tüyler her yerde:KK70: Kafes temizlenince bütün evi de temizlemek gerekiyor

Evde kırmızı lahana var şimdi aldım onu önüme doğrayıp kavanoz yapayım dursun dolapta salata ya koyarım :KK66:
Ay havuçta var baya onları da rendelesem mi acep diyorum?

Evde kırmızı lahana var şimdi aldım onu önüme doğrayıp kavanoz yapayım dursun dolapta salata ya koyarım :KK66:
Ay havuçta var baya onları da rendelesem mi acep diyorum?
Ayy o kırmızı lahana turşusu çok iyi oluyor da havuçları rendeleyip nasıl sağlayacaksınız. Buzlukta mı?

sağol canım tasiyen var mı bana ben güya anaokulu öğretmenliği son sınıftayım ama kendime çarem yok:) çişi öğrettim kakayı öğrenmedi yaptıktan sonra söylüyor napıcamı bilmiyorum okullarda açılıyo az kaldı bakıcıya gidicek nasıl öğrenicek bu çocuk

Valla canım çok uzun süre uğraştık biz ne oyunlar ne şarkılar wcye pepe resimleri falan :)) en son her kaka yaptığında küçük arabali sticker verdik istediği yere yapistirdi oylelikle alıştı

BUGÜNKÜ ÖDEV
7 priz silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesilkubbe
2-eflalim
3-seyhan77
4-areser
5-denizyagmur4
6-feraceli
7-koalina
8-yesa1
9 - anathema8
10-ayseyma
11- cnntrm

kendimi de ekledim listeye çok yorgunum kızlar :KK43: daha yeni geldik eve ayaklarım şiş her yerim ağrıyor :KK43: :KK43:

Kizlaŕrrrrrrrrr Günaydın.

Bugün yaptıklarınızı diger topik e yazalım. Burası çok karışıyor. Azerinin in konusu var oraya gelin. :KK33:

Burada haftalik ve günlük odev hakkında paylaşım yapalım. :KK19:

İlk geldim ama odev veresim yok. İkinci gelen kişinin ellerinden öper odev vermek :21:

Son düzenleme:
Valla canım çok uzun süre uğraştık biz ne oyunlar ne şarkılar wcye pepe resimleri falan :)) en son her kaka yaptığında küçük arabali sticker verdik istediği yere yapistirdi oylelikle alıştı
onu da deniyyim sağol canım inş alışır bakıcının kızıyla gitse onunla oynarken alışır belki sağol canım

X