Küllerden Doğmak Vol.2

Oo gunaydin kizlar. Pazar pazar bakiyorum herkes kulkedisi olmus. Ocak ve firin temizlemeyi biraz acar misin? Disi mi icimi alti mi silinecek? Bizim günlük odevler 15 dk yi gecmiyor @damlacikolata gerci mutfak gorevini yapanlar icini disini ustunu epitopu 10 dk da bitirir ama olsun. :KK24:

Yanlis alarm. Maral vermis odevi. Nasil anlamadim :KK70:
hahahah :)) tabikiside ben verdimmm
odev beni maral verdi diye bagiryorrr:KK70::KK70:

tamam canım şimdi sakin ol listeyi son paylaşan arkadaşı bul.

listeden kimseyi atmadan yavaş bir şekilde cevapla de

derin bir nefes al ve arkana yaslan

bu kadar

:KK70::KK70::KK70:
alem kadin....

Ben öncesi resmini cekmeden mutfağı toplayayım, numaradan bir bez atatım tezgaha :))) anam sizin öncekşler de toplu ya :))))
hay agzina saglik. Bunlar oyle yapmistir. Onceki hali diyor bakiyorum. Sonraki hali diyor bulamiyorum. Ikisi de ayni. 7 farki bulun bulmacalari gibi kac kere yenile yaptim resimleri. :KK70:

Ödevi sen verdin diye:KK70:gıcıklığına:KK8:
Kesinlikle tembellikden değil:eek:
kiz ben bile yaptim ayip ya hu... hee yaptim demi nerede su liste...

BU GÜN Kİ ÖDEV

FIRIN VE OCAK TEMİZLEME

1. Damlaçikolata
2.eflalim
3.chentiq

7 sayfa geriye gittim baska liste bulamadim. Evet bana da ilginc geldi listede 3. Sirada olmam .. hem de maralin odevinde :KK48:

Çok uykusuzum chentiq chentiq şimdi yatırdım çocukları uyusunlar bende yatıcam,biraz önce kızın sırtını kaşıyordum sanki biri benim sırtımı kaşıyormuş gibi için geçmiş:KK70:oğlumda annem uyudu diyor:KK16:

bi sattir aklima kredi olayi takildi
yeni yilda iki bankayla daha gorusucem ama umudum yok

seytan diyor git çali$ koy aylik kadigini bankacnin onune al bi tane musakil ev
Hiç çalismakdan usanmam yaparim
ama çocuklara bakacak kimsem yok
bide ise baslarsam surekli konrat bulmam lazim onuda buldummu birakamam isimi kolay kolay
kredi tamamlaninca hadi ben gidiyorum bye diyemem ki
daha detayli bi plan yapmam lazim:KK64::KK64::KK64:
gun ola harman olaaa:KK34::KK34:

bi sattir aklima kredi olayi takildi
yeni yilda iki bankayla daha gorusucem ama umudum yok

seytan diyor git çali$ koy aylik kadigini bankacnin onune al bi tane musakil ev
Hiç çalismakdan usanmam yaparim
ama çocuklara bakacak kimsem yok
bide ise baslarsam surekli konrat bulmam lazim onuda buldummu birakamam isimi kolay kolay
kredi tamamlaninca hadi ben gidiyorum bye diyemem ki
daha detayli bi plan yapmam lazim:KK64::KK64::KK64:
gun ola harman olaaa:KK34::KK34:
canım rabbim bi kapı açar üzülme sen:KK19:

saol canim
uzulmuyorum da
ne biliyim iste bi kolayina bakmaya çalisiyorum

çocuklari bakiciya birakmak çokmu mantiksiz olurki
Canım bu soruyu bana sorma çünkü ben babanneye bile bırakıp işime devam edemedim :KK53: biraz bekle o iki bankaylada görüş bakarsın olur bakdım olmuyor girersin bi işe,aslında tr de olsan ayarlanırdı bi maaş bordrosu:KK45:

Canım bu soruyu bana sorma çünkü ben babanneye bile bırakıp işime devam edemedim :KK53: biraz bekle o iki bankaylada görüş bakarsın olur bakdım olmuyor girersin bi işe,aslında tr de olsan ayarlanırdı bi maaş bordrosu:KK45:
ahahaaa sahte maa$ bordorosumu :KK70::KK70::KK70::KK70:
yaa bende bakiciya birakmayim diye çocuk yaptim aralari 19 ay ooldu, iki sene hayatim kaydu resmen :)))))
insan geçmisi çabuk unutyor :)

ahahaaa sahte maa$ bordorosumu :KK70::KK70::KK70::KK70:
yaa bende bakiciya birakmayim diye çocuk yaptim aralari 19 ay ooldu, iki sene hayatim kaydu resmen :)))))
insan geçmisi çabuk unutyor :)
Valla Can'ım halk dilinde naylon bordro diyoruz biz "sahte"abes kaçıyor:KK70::KK70:
Yok ya Allah korusun böyle işlerden latife yapıyorum :KK70:bizimkilerin arası 24 ay aslında ben işe döneceğim ara kızıma hamile olduğumu öğrendim,kuzum benim yiğcek ekmeği varmış bana kalsa ikinciyi hiççççç yapmazdım:KK56:

X