Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Mutfak tezgah boşaltma ve temizleme

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2. Damlaçikolata
3. Clemantin
4. cnntrm
5.maral
6.nill41
7.naz__24
8.eflalim
9.bendimahi
10.anka_misali

Ay inşallah kimseyi çıkarmamışımdır.

İnşallah yaşatmaz canım. Gerçekten zor. Çok geçmiş olsun size de.
Cp cerebral palsi canım. Halk dilinde spastik. :KK43: aynı anda otizm de var bizde.

Anladım canım benim Allah yardımcın olsun. Şimdi söyleyince hatırladım büyüğün de üstün zekaliydi değil mi senin? Allah yardımcın olsun senin işin çok zor.

Bugun evde yokum ve dunku temuzledıgım fırın odevını verıyyım barı
Gecen hafta mutfak yapmışınız zaten çok kırlı deıldır.fırın ve ocak temızeme bugunun odevı

Bugun evde yokum ve dunku temuzledıgım fırın odevını verıyyım barı
Gecen hafta mutfak yapmışınız zaten çok kırlı deıldır.fırın ve ocak temızeme bugunun odevı
Günaydın
Tam mutfağı topladım çıkıyordum şu fırınıda silsemmi acaba dedim dün pişirme yapmıştım temiz daha sonra silerim dedim sonra baktım fırın ödevi var geri geldim mutfağa ve sildim ödev tamamdır :KK66:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Mutfak tezgah boşaltma ve temizleme

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Yesa1
2. Damlaçikolata
3. Clemantin
4. cnntrm
5.maral
6.nill41
7.naz__24
8.eflalim
9.bendimahi
10.anka_misali
11. Chentiq

Günaydın
Tam mutfağı topladım çıkıyordum şu fırınıda silsemmi acaba dedim dün pişirme yapmıştım temiz daha sonra silerim dedim sonra baktım fırın ödevi var geri geldim mutfağa ve sildim ödev tamamdır :KK66:
Masallahh bu saatte mutfak toplamaktan mi cikiyordunuzzz . Ben daha yeni uyaniyorum ki bugune mahsus bu saatte uyandim :eek::KK70:

Oo gunaydin kizlar. Pazar pazar bakiyorum herkes kulkedisi olmus. Ocak ve firin temizlemeyi biraz acar misin? Disi mi icimi alti mi silinecek? Bizim günlük odevler 15 dk yi gecmiyor damlacikolata damlacikolata gerci mutfak gorevini yapanlar icini disini ustunu epitopu 10 dk da bitirir ama olsun. :KK24:

Yanlis alarm. Maral vermis odevi. Nasil anlamadim :KK70:

uzulme canim oyle ameliyatlar cerrahlar için çok basit artik
oglusun çabucak iyilesicek i,$allah
sen dik dur saglam dur onun yaninda olurmu
sagol canim insan korkuyor iste anesteziden
Geçmiş olsun canım ben kaçırmışım ne ameliyatı olacak oğlun?
maral benim mutfak fotomu görsüysen bende kiradayım hemde doğu ve küçük bir ildeyim
testisinden olacak canim birde sünnet
Nego Nego ne ameliyatı olucak Can'ım oğlun çok geçmiş olsun:KK51:
testis ameliyatı canım olmusken sünnetde olacak

Günaydın bu hafta aktif olamayabilirim ödevleri yapamayabilirim, 10 da 10 yatak odası tamam zaten yesa yesa sana zahmet cuma bildirimi yaparmisın yine.

Günaydın bu hafta aktif olamayabilirim ödevleri yapamayabilirim, 10 da 10 yatak odası tamam zaten yesa yesa sana zahmet cuma bildirimi yaparmisın yine.

Canım istersen 22.30 a kadar falan bekleyim o zamana kadar hiç uğramazsan siteye yapayım bildirimi yok gelirsen sıkıntı olmaz zaten :KK36:

Hem ocak hem fırın mi :KK57:

Tekini yapan da eklesin yahu :KK19:

Bi de ipuçları paylaşın bakalım

Loc fırın temizleyici öneren o kdar çok ki nasıl :KK68:

Loc değil de amwayin kırmızı fırçalı fırın temizleyicisi çok güzel.
Daha önce kullanmıştım. Şimdi yine sipariş verdim bekliyorum.
Pazar pazar fırın mı silinir. Temiz zaten yeni sildik.

Bu canım bahsettiğim.

Eklentiler

• C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_catalog2.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_catalog2.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 37
Masallahh bu saatte mutfak toplamaktan mi cikiyordunuzzz . Ben daha yeni uyaniyorum ki bugune mahsus bu saatte uyandim :eek::KK70:
Oğlum çok erken kalkıyor bize sabah hava karanlıkken oluyot desem yeridir 6 gibi bide kutfağa hiç tahammül edemiyorum bi tabak bırakmam lavabonun yanında
chentiq chentiq içini dışını sildim ocakta dahil başlarını kaynatıp çifledim altını çekemem ankastre fırınım

kolay gelsin arkadaşlarım girdiğim ilk hafta ortalıktan kayboldum sanmayın ki tembellikten annem çok kötü bi kaza geçirdi hastanedeydim..şimdide eve dinlenmeye geldim uzun bir zaman burada olamam belki ama sizleri çok sevdim grup yaparsanız benide unutmayın döndüğümde szilerleyim..

Benim standartım klasik krem cif genel olarak ovulacak heryerde kuşlanıyorum. Süngerin tersiylede silince miss... Zaten fırını kullandıktan sonra mutlaka bi kat silerim ki yap tutmasın diye sonrası zor olur

X