Küllerden Doğmak Vol.2

Bu canım bahsettiğim.
bundan ben de alacagim senin onerilerin dogrultusunda denemek icin. Yalniz bak videosunu izledim. Mutlaka ama mutlaka eldivenle kullanin yoksa eliniz yanar diye uyardi kadin.

Bir de zoom alacagim. Onun da sirf yaninda fis fis sisesi var diye. Su kimyasallari çıkarmak istiyorum artik..

kolay gelsin arkadaşlarım girdiğim ilk hafta ortalıktan kayboldum sanmayın ki tembellikten annem çok kötü bi kaza geçirdi hastanedeydim..şimdide eve dinlenmeye geldim uzun bir zaman burada olamam belki ama sizleri çok sevdim grup yaparsanız benide unutmayın döndüğümde szilerleyim..
Çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin canım. Trafik kazası mı??

bundan ben de alacagim senin onerilerin dogrultusunda denemek icin. Yalniz bak videosunu izledim. Mutlaka ama mutlaka eldivenle kullanin yoksa eliniz yanar diye uyardi kadin.

Bir de zoom alacagim. Onun da sirf yaninda fis fis sisesi var diye. Su kimyasallari çıkarmak istiyorum artik..

Ben eldiven kullanmadım önceden. Gelsin bi daha deneyeyim bakalım. Kırmızı fırçasıyla sürüyorsun bekliyorsun. Sonra bezle alıyorsun. Sonra sirkeli suyla siliyorsun bitti.

evet trafik kazası bindiği münibüs araçla çarpıştı 1 ölü 20 yaralı var hepsinin durumu ağır..
cok gecmis olsun. Allah gorunen gorunmeyen her turlu kazdan beladan korusun bizleri. Simdi durumu nasıl

Bu arada arkadaşlar urunu alırsanız arkasını mutlaka okuyun. Nette baktım şimdi de yanlış kullanıp şikayet eden çok kişi var. Kesinlikle inox tezgah dolap vb üzerinde kullanılmıyor. Aspiratörü bilmiyorum ama davlumbazda kesinlikle kullanılmıyor.

kolay gelsin arkadaşlarım girdiğim ilk hafta ortalıktan kayboldum sanmayın ki tembellikten annem çok kötü bi kaza geçirdi hastanedeydim..şimdide eve dinlenmeye geldim uzun bir zaman burada olamam belki ama sizleri çok sevdim grup yaparsanız benide unutmayın döndüğümde szilerleyim..

Çok geçmiş olsun durumu iyidir umarım Allah yardımcısı olsun

Zırt pırt elektrik kesildi ancak yukluyorum kızlar, öncesi ilk fotodur, diğerleri sonrasıdır:KK66:
sirkeli karbonatlı suyum ile sildim tezgahı ve ocağımı zaten pek kirli değillerdi :21:
Ay cnm tertez masallah
Benim tezgahın üztünde bir sürü şey var
Sizin tezgahları görünce kendiminkinden rahatsız oldum, herşeyim tezgah üstünde, baharatlar, yoğurt makinesi, tost makinesi, sürekli kullanıyorum diye hep tezgahtalar ama tegahımın üstü sizin gibi boş dursun istiyorum

Ay cnm tertez masallah
Sizin tezgahları görünce kendiminkinden rahatsız oldum, herşeyim tezgah üstünde, baharatlar, yoğurt makinesi, tost makinesi, sürekli kullanıyorum diye hep tezgahtalar ama tegahımın üstü sizin gibi boş dursun istiyorum
Bende bi kaç aleti kullansamda genede tezgaz üzerinde bırakmıyorum işim bitince temizleyip hemen dolaba koyuyorum bulaşıklığı bile mutfakta işim bitip çıkarken kurulayıp kaldırıyorum tezgahın dolu olmasını sevmiyorum

Ay cnm tertez masallah

Benim de bu yaza kadar öyleydi mutfak tezgahim. Sonra bir boşalttım ki resmen mutfak büyüdü :) gözüm gönlüm açıldı. Hatta aynı şekilde yatak odasında tuvalet aynasının önü de çok doluydu onları da boşalttım. Boş olunca temizlik de gözünü korkutmuyor insanın

Ay cnm tertez masallah

Ayyy valla ben tezgah üzeri boğulurum öyle kalabalık. Kaldır canım kaldır ne kadar bos o kadar guzel duruyor:KK19:

Benim yatak odası da bomboş valla ayna one sadece bir çerçeve var o kadar :KK50:

10 aylıkken sünnet oldu şu an 18 aylık çok rahat oldu hiç ne ağrı ne sızı çok şükür bide yürümeye başlamıştı sünnet olduğunda
Sağol canım böyle kolay denilince rahatlıyorum inşallah bizimkide kolay geçet

Loc değil de amwayin kırmızı fırçalı fırın temizleyicisi çok güzel.
Daha önce kullanmıştım. Şimdi yine sipariş verdim bekliyorum.
Pazar pazar fırın mı silinir. Temiz zaten yeni sildik.

ayyy amway fırın temizleyici yazacaktım zaten loc fırın temizleyici nedir ya :KK45:

Can'ım çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin.

Ancak girdim kızlar kızım daha iyi ama huysuzluk diz boyu yapışık ikiz gibiyiz :KK43:

Nego Nego allah damatlığını göstersin canım:) hiç korkma sünnet çok basit,Semih bayıltılmadan oldu bu Ramazan'dan 20 gün önce,hiç ağlamadı Hemde hiççç doktor bile şaşırdı :) inş çabucak iyileşir.

X