Küllerden Doğmak Vol.2

kızlar ölüyorum hastalıktan :KK43: ödev mödev gözümde değil. berbat durumdayım yatıyorum. sürekli titriyorum ateşim 37.3 normalde hep 35.6-36.1 aralığında olur benim ateşim :KK43: boğazım yanıyor şiş. yemek bile yiyemedim doğru dürüst :KK43: banyo yapmam lazım nasıl yapıcam bilmiyorum. daha geçen hafta rapor aldım rapor da alamam :KK43: :KK43: oturun ağlayın halime :KK70:

kızlar ölüyorum hastalıktan :KK43: ödev mödev gözümde değil. berbat durumdayım yatıyorum. sürekli titriyorum ateşim 37.3 normalde hep 35.6-36.1 aralığında olur benim ateşim :KK43: boğazım yanıyor şiş. yemek bile yiyemedim doğru dürüst :KK43: banyo yapmam lazım nasıl yapıcam bilmiyorum. daha geçen hafta rapor aldım rapor da alamam :KK43: :KK43: oturun ağlayın halime :KK70:
Çok geçmiş olsun canım.

Canm bi tylolhot ic iyice terle inan cok faydasi olur.

Çok uykusuzum chentiq chentiq şimdi yatırdım çocukları uyusunlar bende yatıcam,biraz önce kızın sırtını kaşıyordum sanki biri benim sırtımı kaşıyormuş gibi için geçmiş:KK70:oğlumda annem uyudu diyor:KK16:
ya isiniz zor cidden. Kis mevsimi. Nasil oldu daha iyi mi yavrucak

nesi varmis benim odeviminn:63::63::63::63::63:
bir seyi yok. Kalkmali odev ya ondan :KK70:

ahahaaa sahte maa$ bordorosumu :KK70::KK70::KK70::KK70:
yaa bende bakiciya birakmayim diye çocuk yaptim aralari 19 ay ooldu, iki sene hayatim kaydu resmen :)))))
insan geçmisi çabuk unutyor :)
ya9 ay mi. Nasil atlattin zor olmadi mi. Ben de hep düşünüyorum erken mi oldu aralarindaki yas farki az diye.. kredi konusuna gelince reddedilme sebebinin o evi almaman gerektigi oldugunu dusunuyorum. Daha iyi ve güzel sana uygun bir ev bekliyor seni. O karsina ciktiginda kredin de hazir olacak. Benim hic evim olacak mi acaba :KK51:

Gunun odevi:

Epeydir edinmek istediginiz ama hep ertelediginiz bir aliskanligi hayata gecirmek.

Tabiki bir chentiq klasigi yatmali odev :KK70:

Aliskanliginiz sizin hayal gücünüze kalmis. Ben mesela 15 dk lik meditasyon dusunuyorum.

Canım çok geçmiş olsun :KK43: dinlenmeden atlatilamiyor bu hastalık maalesef:KK43: ama nil41 ince dediği gibi tylolhot kendine getirebilir.
Gunun odevi:

Epeydir edinmek istediginiz ama hep ertelediginiz bir aliskanligi hayata gecirmek.

Aliskanliginiz sizin hayal gücünüze kalmis. Ben mesela 15 dk lik meditasyon dusunuyorum.
Ders çalışma alışkanlığı edinmek istiyorum :mad: en azından mayısa kadar :stop: ondan sonra ebdiyyen bu aliskanligi uzerimden atmam gerek :cry:

ya9 ay mi. Nasil atlattin zor olmadi mi. Ben de hep düşünüyorum erken mi oldu aralarindaki yas farki az diye.. kredi konusuna gelince reddedilme sebebinin o evi almaman gerektigi oldugunu dusunuyorum. Daha iyi ve güzel sana uygun bir ev bekliyor seni. O karsina ciktiginda kredin de hazir olacak. Benim hic evim olacak mi acaba :KK51:

Gunun odevi:

Benim çocukların arası 10 ay. 19 ay falan normal geliyor bana... :-)

Bir de bir günde alışkanlık mı edinilir yahu... Benimki de 2.5 litre su ve sporu aksatmamak olsun o zaman. 15 dk da surmedi 2 sn de bitti ödev :-)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Alışkanlık edinmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1

Hergün su içeceğim 2 litreye yakın

:KK49:

Sirf bu yuzden bu hafta kendime cam sise aldm. Ki sise olursa bir bardaktan daha fazla su icmis olurum da belki 1 litreyi gecsem yeticek bana. Ama zamanla oluyor siz hep su iciyor muydunuz bilmem. Benm bagirsaklarmda sorun vardi kolonoskopi oldum. Sirf bu yuzden bol su icmeye basladim. Ben ramazanda bile su aklima teravihte filan teyzelerde su gorunce aklima gelen insanim. Gunde 3 bardak su icmek bile zor geliodu. Smdi alisinca ard arda 5 bardk su bile icmisligm oldu. Bu ara yine biraktm insallah bundan sonra su sisemle daha cok icmeyi umut ediyorummm :KK73::confused:

clemantin clemantin ne dersi calisiyorsun canmm.??

Benim çocukların arası 10 ay. 19 ay falan normal geliyor bana... :-)

Bir de bir günde alışkanlık mı edinilir yahu... Benimki de 2.5 litre su ve sporu aksatmamak olsun o zaman. 15 dk da surmedi 2 sn de bitti ödev :-)

Spora mi gidiyorsunuz evde mi yapiyorsuunz acaba ?? Bu arada kimsenn yasini bilmiyorum. Bir liste yapsak cok iyi olur yaa. Belki abla demem gereken insanlar vardir :s

günaydın kızlar.
geçmiş sayfaları okudum.

cuma akşamdan kendimi işlere verdim.

yatak odasında 2 çekmece kaldı düzenlenecek.

@MaRaL_ benim ablam tokatta.orda da müteahhitle banyo ve mutfak içini yapmadan veriyorlarmış,kimse beğenmez diye.
çok şaşırdım.ablama öyle olmaz vs. diye çok ısrar bile etmiştim.
uyanıklar.:)))

en kısa zamanda gönlüne göre bir ev alırsınız inşaALLAH canım.
tezgahındaki beyaz saksıları ben de aynı görevlerde kullanıyorum.:))

oğlunun ameliyatı kolay geçecek canım.
çabucak da yileşecek.:)
çok geçmiş olsun,fena hastalanmışsın.
dr. git bence.kolay atlatamazsın.çalışıyorsun bir de.

Gunun odevi:

ben tek basimayim , anne kv vs kimse ,yok,esimin i$ saatleri çokkk fazla
hiç bisekilde bi Alalhin kulunda almadan yardimcim olmadan buyuttum
zorlandim tabide geçti gitti
iyiki araalri yakin olmus simdi çok guzel anlasiyolar
yalniz ne kadar zorlandiysam 5 yil sonra yaptim 3. yu garibim tek kaldi oyun arkadasi yok :))

Gunun odevi:

seni tebrik ediyorum bbo$ odev vermede zirveye çikdin
duydugum en bastan savma odev
1 gunde aliskanlin edimmezki
simdi sen 15 dk meditasyin yaptin diye yarindami yapicaksin sinraki gunlerde mi yapacaksin:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

BU GÜN Kİ ÖDEV

FIRIN VE OCAK TEMİZLEME

1. Damlaçikolata
2.eflalim
3.chentiq
4.maral
5.callan
6.suslixanim
7.anka misali

varmi baska yapan

Günaydın kızlar bu sabah erkenciyim:KK76:gece korkunç bi rüya gördüm :KK43: sonrasında yine kötü bi rüya gördüm :KK57:hayırdır inş dedim dahada uyku tutmadı :KK16:evi topladım:KK49:şimdi çay koyucam:kk77: chentiq chentiq artık iyi çok şükür,bu gece rahat uyudu,ilaçlarını içiyor ohhh misss.

Ödevide düşündüm ve yesa yesa bi akım başlattığını düşünüyorum su içmemek çok büyük sorun,genelde bi bakıyorum vakit gece yarısı olmuş bir bardak su içmemişim:110:bemimde bu günkü kararım su içmek olucak:KK3:

X