Küllerden Doğmak Vol.2

Kizlar burdan gidnce corbami yaptm krem santili kurabiye yaptm firinda su an. Tezgahi topladm. Corbami iciyorum. Tul makinedn ciknca utuleyip asicam.. Allahm ne kadar becerikli oldum ben bugun yahuuuu

İyi akşamlar kızlar.
Bu gün moralim çok bozuk. Eşimle eşya konusunda anlaşamıyoruz. Elektrikli süpürge alacağız. Benim istediğim model pahalıymış. 300 liralık bi'şey de iş görüyormuş. Ne gerek varmış. 2 aydır alamadık bi süpürge sürekli kavga edip dönüyoruz... Sanki kendi süpürecek evi. Yine kaldı almadan döndük. Süpürmüyorum artık kendi süpürsün.

Canım benim süpürgede az kaldı Hakkı'n rahmetine kavuşacak inş eabbim nasib ederse almak istediğim süpürge 2000 tl civarı yani bence iyi fiyat 750:)

Robottur o. İhlasın robotunu alalım diyor. Koltukları yıkarız falan diyor. Ama ben sulu sevmiyorum. Evimde fazla halı yok. Süpürge benim işimi görüyor. Çok hantal bi'şey istemiyorum. Peşimden yürümesi lazım.

Evet canım ihlas istiyorum,koltuklar için ve halıları döverek süpürüyor uzun süre toz olmuyor şuan kv makinası bende aşmıştım kullanmak için ihlas değil ama o bile çok iyi 1000 tl ye aldı onunla süpürünce toz olmuyor uzun süre.

Gorumcemde var ihlas. Getirmiş eşim 2 ay falan oldu. Koltukları yıkadı. Tamam yıkama güzel ama zaten senede 2 kere yıkamacı çağorıyorum. Dev gibi bi makinayla gelip yıkayıp gidiyorlar. 100 liraya yıkıyorlar. Tertemiz oluyor.

Süpürmeye çalıştım o zaman. Halılar küçük benim. Halıyı süpürdüm parkeye geldim. Başlık değiştirdik. Neyse parkeleri süpürdüm araya geldim yine halı tekrar halı başlığını taktım süpürdüm o da ne fayansda olmuyor tekrar başlık değiş. Yatak odasına geç tekrar halı başlığını tak. Süpürgelik toz olmuş çıkar köşeleri al tekrar tak. Halı bitti parkeye geç tekrar başlık değiş. Zaten peşimden gelmiyor sürekli düşüyor. Kan ter içinde bütün evi süpür. Hala hayatta kalmayı başardıysan suyunu boşalt. İğrenç bir su. Hazneyi yıka. Puff çok pis kokuyor. Sabunlaman lazım. Kenarları diş fırçasıyla surt. Kurula tekrar tak. Topla. Koyacak yer bul.

Off hiç bana göre değil.

Kayınvalidemde libella var o da aynı. Aaa çocuk bisküvi dokmuş. Hadi supurgeyi sök su doldur. Süpür. Boşalt yıka tak kaldır. Yok bir suru iş. Ona fakir darky aldım bu yüzden

Tamam almıcam vaz geçtim evet bukadar uğraştırıyor malesefyok yok almıcam bak beni bile vazgeçirdinsen ne istiyorsun peki 750 tl ye

Bide böle bi makina alınca bide küçük el süpürgesi olucak kesin hergün açılcak bi alet değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…