Küllerden Doğmak Vol.2

Tamam almıcam vaz geçtim :KK53:evet bukadar uğraştırıyor malesef:110:yok yok almıcam bak beni bile vazgeçirdino_Osen ne istiyorsun peki 750 tl ye

Bide böle bi makina alınca bide küçük el süpürgesi olucak kesin hergün açılcak bi alet değil.

Yok canım sen al. Sen çalışkansın uğraşırsın. :-)
Bak görümcem ve kayınvalidemin halıları büyük. Odalar hep duvardan duvara halı. Onlara iyi oluyor. Ama benim halım yok ki. Ben philps marathon istiyorum. Ya da rowentanın sessiz supurgelerinden. Ama onlar sıradanmış. 300 liralıklardan bi farkı yokmuş. Muş muş muş.
Çok biliyosun sen gel süpür o zaman dedim. :-) hayır herşeyin en pahalısını alır. Bunda cimrilik etti. Ne inat anlamadım. Bi de çarşıda bıraktım geldim. Sinirimi de alamadım. Arıyorum açmıyor. Sanki gelmicek eve.

Bak görümcem ve kayınvalidemin halıları büyük. Odalar hep duvardan duvara halı. Onlara iyi oluyor. Ama benim halım yok ki. Ben philps marathon istiyorum. Ya da rowentanın sessiz supurgelerinden. Ama onlar sıradanmış. 300 liralıklardan bi farkı yokmuş. Muş muş muş.
Çok biliyosun sen gel süpür o zaman dedim. :-) hayır herşeyin en pahalısını alır. Bunda cimrilik etti. Ne inat anlamadım. Bi de çarşıda bıraktım geldim. Sinirimi de alamadım. Arıyorum açmıyor. Sanki gelmicek eve.
canim seninki yine 300 luge gonullu imi$
benimki supurgeyi degistirùeye yana$miyor
tamam çalisyor ama , kah basligi çikar kah torbasi dolar ,kah koku yapar eve le$ gibii
8 sene once isyerimdekiler dugun hediyesi almisti çok ucuz bisey mubarek bozulmuyor daaaaa
ama ben gicik oluyorum bu spurgeyee:KK67::KK67::KK67:

Can'ım Ada'm sana zaten en pahalısını demiş alalım sen istememişsin,enişteye haksızlık etme,ortayı bulun inş evi toz götürmeden salonu Nasıl süpürcen bu hafta :)

Annemde de libelle var ben sırf o makine yüzünden evi süpürmek istemezdim. Kuzenim anneme aldı bir Rowenta dik süpürge sağolsun ufak tefek döküntüleri onunla alıyor artık. Benimki de ufak tefek bir şey sinbo mu ne kv vermişti. Vakum şiddetini ayarlayabiliyorsun pazar günü falan süpürge açmam gerekirse iyi oluyor. Kaç tl bilmiyorum tabii isterseniz bakın ihtiyacı olan arkadaşlar.

tamam çalisyor ama , kah basligi çikar kah torbasi dolar ,kah koku yapar eve le$ gibii
8 sene once isyerimdekiler dugun hediyesi almisti çok ucuz bisey mubarek bozulmuyor daaaaa
Demekki ucuz ama kaliteli az daha sabret yakında bozulur :)

Benimki de çalışıyor ama süpürmesi zorlaştı. Boyun fıtığı var bende. Bi oda süpürüyorum tutuluyor boynum. Protesto edelim canım. İstediğimiz süpürgeler gelene kadar yemek temizlik yok.

bu araada rowenta iyi seçim
benim elti kaç tane supirge eskitti adlgii hep bozuldu supurge uzmani oldu kadin sonunda :)
en son elinde rowenta var keisnlikle onu tavsiye ediyor

Demekki ucuz ama kaliteli az daha sabret yakında bozulur :)
valla zamp gibi yapisiyor haliya :))) hiç gidiici gibi durmuyor
bide bi i$ ettim ayni supurgeden aldim bi tane ikinci el magazsinda buldum
esim ondan ona parça degis tokusu yapiyor illaki tamir ediyor, motoru saglamda uzzerindeki ,içindeki plazstik aksesuarlar fln ondan ona geçip duryor, fi$ini bile yapti adamm yaa:mad::mad::mad::mad:

bu araada rowenta iyi seçim
benim elti kaç tane supirge eskitti adlgii hep bozuldu supurge uzmani oldu kadin sonunda :)
en son elinde rowenta var keisnlikle onu tavsiye ediyor
Anneminde kırmızı kafalı simtel süpürgesi vardı heyt be ne süpürgeydi :)yıllarca bozulmadı attı en sonunda.

Benimki de çalışıyor ama süpürmesi zorlaştı. Boyun fıtığı var bende. Bi oda süpürüyorum tutuluyor boynum. Protesto edelim canım. İstediğimiz süpürgeler gelene kadar yemek temizlik yok.
uff ben çok esya degismek istuiyorum hangi birini prostesto edicemmm
tasincam diye sabreediyorum vallaa

esim ondan ona parça degis tokusu yapiyor illaki tamir ediyor, motoru saglamda uzzerindeki ,içindeki plazstik aksesuarlar fln ondan ona geçip duryor, fi$ini bile yapti adamm yaa:mad::mad::mad::mad:

Yeni eve geçerken alırsın yenisini inşallah. İnsan bi de soğuduğu zaman hiç kullanmak istemiyor.

:KK70::KK70::KK70:Desene 30 sene daha kullanırsın :KK70::KK70:benim evdeki fakir sesi falan değişti yakında yolcu:KK49:

Yeni eve geçerken alırsın yenisini inşallah. İnsan bi de soğuduğu zaman hiç kullanmak istemiyor.
in$allah canim
sormaa yaaa
çamasir makinemle koltuklarimi da istemoyorum
bazen diyorum musrfimiyim ama deilim yaaaa gorunce depsresyona giryorum
saglikda onemli ndemiii akil sagligiii yanii:-)

uff ben çok esya degismek istuiyorum hangi birini prostesto edicemmm
tasincam diye sabreediyorum vallaa

Bizimde öyle aslında evde neyi elime atsam dökülüyor. Ama iki sene falan idare edeyim kendi evime geçerken alayım diyorum. Geçenlerde mesela yatak odasının aynasını sileyim dedim kuuttttt düştü :-)
Çocukların yatakları kırıldı yerde yatıyorlar. Bizim yatak dersen dehşet ses çıkarıyor. Gece sağdan sola dönmeye korkuyorum komşulara ses gidecek diye. :KK70:

X