Küllerden Doğmak Vol.2

in$allah canim
sormaa yaaa
çamasir makinemle koltuklarimi da istemoyorum
bazen diyorum musrfimiyim ama deilim yaaaa gorunce depsresyona giryorum
saglikda onemli ndemiii akil sagligiii yanii

Yanii. Bak makinemde bozuk. İçine giren yırtılıp çıkıyor. Şimdi hatırladım.

ben yatak odasinin aynasini du$urdum kirdim
esine soyle aklina geldikçe degisecekelri, basta yok diyolar
sonra duya duyaaaa kabullenioyolarrr
biz yatak odasini goturmuycez
hatta benim bi iki kisilik yatagim avr kizligimdan beri bi oda kapliyor misafirim geldimi yatirmak için
o yatagi goturelim diyorum, hesapliyorum masraf çok oluyor içinden çikamiyorum
yatak odasini sonraya birakalim bari dedim
almisken guzelini istuiyorum onlarda 2000 euro mubarrek

Ben kiradayım şimdi. Allah izin verirse kooperatif kuramız çıkarsa 2 seneye taşınırız. Çıkmazda 4 sene evlenirken aldığım hiç bir şeyi götürmeyeceğim. Öyle bıkmışım hepsinden.

Bak bu duya duya kabullenme doğru,bende koltukları söylüyorum eşime sürekli geçen gitmiş takım bakmış 3000tl dedi,neyyyy dedim bi bağırdım çok pahalı,bizim köşe takımın nesi eksik tamir ettiririz olur biter dedim yaza,tmm dedi.2000€çok değilki sizin orlarda Can'ım

3000 iyiymiş aslında canım. Neden pahalı dedin. Mobilyalar baya pahalı.

ev alirsak 200 euro bile çok olcak canim :)))))
koltuk goturmuycem
ahdim var yerde oturcam ama bu koltukari tasiymiycam, onu almam lazim
çamasir makineside oyleyenilenecek ,3 senedir soyluyorum artik esim itiraz etmiyor :)
ev komple boy badana yapilcak
gecen gun emlakçi bide vergi çikardi, toprak vergiisni onceden vercekmisiz ev sahibine,
uç aylik aidati girer girmez alacaklar galiba , uç ay toplu aliyolarmis her zaman
her yerden masraf va ryani
bankaya pesinat avr
var oglu varrrr

Kiradan kurtulun hayırlısıyla da eşya alınır. Rabbim sağlık versin ödeme kolaylığı versin canım.

3000 iyiymiş aslında canım. Neden pahalı dedin. Mobilyalar baya pahalı.
Evet Can'ım aslında iyi biliyorum,şuanki köşe takımıda 7 yıl önce 1750 tl aldık,şimdi düşünürsen aynı hesaba denk geliyor,artık hesabımıza bakıcaz kaplatmak daha cazipse ben köşemi seviyorum yaptırırım,aynı hesaba gelirse yine yaptırırım
Canım rabbim ev alana düğün yapana yardım eder inş,keşke bizde alabilsek ama olsun bizim arsaya imar çıksın ev yapacaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…