Küllerden Doğmak Vol.2

Ben Tekirdağ Çorludayim canım merkeze çok istemistik deniz kenarı olsun diye. Kısmet olmadı. Arada haftasonu kaçıyoruz gezmek için biz de :)) ama dedigin doğru yazlık bir yer olunca durum değişir. Sen nerdesin? ?
Evet canm birde yazin nasil gectgni anlamiyoruz. Ama kis olunca biraz moralmz bozuluyo. Birde havasi cok temiz. Doktorlar filan burayi oneriyormus. Hani yazlikcilardan bazilari ole dio. Biz o yuzden ev aldik burdan diolar. Yazin vazgecip kisin tayin dusunen biriyim iste :KK53::KK16: valla smdi burda nerede oturdugmu yazsam tanidik cikar mi die de endiseleniyorummm :KK47: bandirmaya yakin diyeyim ben en iyisi :cool:

Arkadaşlar attınız mı fazlalıklarınızı. Ben mutfakta fazla limonluk vardı altı kırılmış onu attım. Belki kek yaparım diye aldığım ama hiç yapmadığım kalıplarımı komşuya verdim. Eskimiş atletlerimi çöpe attım. İki tane de çamaşır suyu olan badiyi attım.

Kim deniz kenarında yürümek istemez ki :cry: benim gerici ( herifi yazacaktım gerici çıktı amao da uyar hiç farketmez :KK70:) ikna edebilsem deniz kenarı bi ilde yaşamaya ikna edemiyorum ki :KK11:

O zaman sende katil canmmmm beraber yuruyelim :KK19: egzersiz yapalim:KK6: aaa neden ikna olmuyor. Deniz kenarida guzeldir. Birde benm sansim ailem deniz kenari kayinvalidem deniz kenari, hatta denizin ortasi ada' dalar :rolleyes::KK73: bizde denize alismisiz

Kizlar ben odevimi yapmis sayilirmiyim gecen gun mutfakta tekzenden aldigim kirmizili siyahlu su bardaklari vardi. Ama boyalari biraz yipranmaya baslams cok sinir oldum attim. Cop kovami attim. Bir suru sey atmistm yani o_O

ayyy harikaa beykozz çok doğru harika bir semttir oturulası yerrr,
ben samandıradayım kartal yakacık tarafı
Aaaa nekadar yakınız aslında,benim eşimin iş yeri ordaydı Kartal'da taşındılar il dışına atıldı ya fabrikalar Dilovası'nda şimdi,metro girişinin olduğu caddeden gidiliyordu fabrikaya,oralarda fena değil ama sahil falan iyidir Maltepe daha iyi tabikide.

Aaaa nekadar yakınız aslında,benim eşimin iş yeri ordaydı Kartal'da taşındılar il dışına atıldı ya fabrikalar Dilovası'nda şimdi,metro girişinin olduğu caddeden gidiliyordu fabrikaya,oralarda fena değil ama sahil falan iyidir Maltepe daha iyi tabikide.
evet canım maltepe parkı en sık gittiğimiz yerdir yazın,,,pek çok yere yakın araba olunca oyüzden memnunum yine de ilçemden yeni gelişiyor güzel yapılanıyor elhamdülillah orman yakın aydos var havası güzel şükür

yesa yesa sen ankaradasın dimi,benim eşim etimesgutta yapdı askerliğini 15 ay kaldı orda,bende ziyarete gitmişdim anneminde halası var orda hiç beyenmedim Ankara'yı :KK43:

evet canım maltepe parkı en sık gittiğimiz yerdir yazın,,,pek çok yere yakın araba olunca oyüzden memnunum yine de ilçemden yeni gelişiyor güzel yapılanıyor elhamdülillah orman yakın aydos var havası güzel şükür
Ayyy buluşsak ya bigün o_Obiz buluşmalar yapardık eskiden :cry:

MaRaL_ MaRaL_ hoşgelmişsin, ev işi olmuş hayırlı olsun, yeni ev bol bl temizlik ohhh çok guzel:)

haksız mıyım kankii:KK48:

haklısın canım ondan güldüm zaten :KK50:

yesa yesa sen ankaradasın dimi,benim eşim etimesgutta yapdı askerliğini 15 ay kaldı orda,bende ziyarete gitmişdim anneminde halası var orda hiç beyenmedim Ankara'yı :KK43:

evet canım ankara can'dır ya eşinin askerlik yaptığı yere yakınım ben, yolunuz düşerse beklerim :KK200:

Selamlar alınganlar topigi değilde laf sokanlar topiği daha uygun olur:KK59:

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

eflalim'den bomba geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

cnntrm cnntrm kim sevmiyormuş seni ben seviyorum:KK200: hem yazım dilin gayet anlaşılır bazılarınin ki hiç anlasılmıyor mesela daha dogrusu yanlış anlaşılıyor:KK53: senle gerçekten aynı gurupta olmak isterim ince iş yapıyorsun sen seviyorum temizlik tarzını:) ayrıca bende bir gün is yapar üç gün yatarım:)

X