Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
çocuk uyutmak yoksa banyo yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. cnntrm
3. callanpickney
4. clemantin
5 soocute

nabersiniz kızlar

Kimse kalmadi mi ben gelene kadar?
Ya beni ne kadan ciddiye aliyorsunuz canlarim benim banyo vr bebek geyiginun gercek olmasinin sokunu yasiyorum simdi.

cnntrm kimbilir kacinci uykundasin. Ben simdi o bahsettigin nadir insanlardan miyim. Ne mutlu oldum

listenin ilk kişisi sen olacaksın canım tebriklerrrrrrrrrr

Iste bir yaslu kadun daha. Gormiii gozleri. Ilk kisiye bakmaz etmez sonra da bidi bidi bidi

BUGÜNKÜ ÖDEV
çocuk uyutmak yoksa banyo yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. cnntrm
3. callanpickney
4. clemantin
ya kuzular yapmayin etmeyin. Dalga gectik ya hu. O saate kadar gelmeyen odevden hayir mi olur diye demistim ben onum muhtemelen cnn da ondan demistir. Hatta dedim ya bu saate kadar gelmeyen odev odev degildir. Sadece anka sormus bole odev mi olur diye. Bir de 45 dk yada yarim saatlik 2 banyo dedim. o espriye uyanaydiniz bari. Neyse grup beni ciddiye aliyor diye sevineyim iyisi mi.. yada artik mimlendim mi kötüodev verme konusunda. Neyse neyse iyiye yorayim

Bu arada sozkonusu lafa iyi etmissin diyen kisiler, mesajiniz elimin altinda. Herhangi bir durumda kiblerim haaa. Hemen ooh iyi yapmis diyenler toplanip bana gelmezse 3 vakta kadarrrr kib geliooooo..

40 dk banyo nedir arkadaşım susuzluktan öleceğiz yakında nasıl bir israftir bu.
ahh ahh...

Bizde kuvet yok tabi. Ama annemlerde vardı baya çok geç doluyordu yine israf
bizde var ama her daim doldurmam sevmiyorum ama sırtım falan ağrıyınca ya da temizlik yaptıktan sonra bir giriyorum ohh missss böyle uyumak geliyor derimi yüzüyorum kese yaparken bildiğin yeni bir ben oluyor
FAZLANAZLI ben iyiyim tatlım. bu saate kadar şansımı zorladım şimdi gidip banyomu yapıp saatimi kurup yatıcam inşallah sabah sınav görevim var
Allah iyilik versin canım hafta sonunuz ziyan oluyor sizinde bugün ehliyet sınavı aöf sınavı derken bir yoğunluk vardı her yerde kolay gelsin tatlım

cnn tarım ve erken yatmakkk

yatamadım zaten kuzum banyodan çıktım baktım eşim film açmış oturdum onu izledim daha şimdi yatıcam bu arada tarım nerden çıktı cidden telefon hatası sanırım

Tarım mı??
Can tanem diye okurdum hep şaşırdım. R imiş meğer

ahaha senin bulduğun isim de güzelmiş romantik şey seni

uyku faslına daha yeni geçicem inşallah hayaller hayatlar

aynen ben de geyik olsun diye yazmıştım tam çocuğu uyutmaya giderken

kim? ben mi? hemen gidiyorum apla kızma bana vurmaa

Vurulan degil sarilan ikon o. Bakale yanlis anliyor bakale.. film hangi filmdi cnntrm

İkon olmayınca anlaşılmıyor gerçekten. Ben de öylesine bi gönderme yapayım demiştim. Küvet muvet iş ciddiye bindi.

13.12.2015 ödevi.
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

Aynen cntrm bende ole yaptm. Sobama astgm kucuk mutfak havlum vardi. Sicacik olmus o da hemen onu bastirdimm. Kuruyunca da hic iz kalmadi ciddenn

Vurulan degil sarilan ikon o. Bakale yanlis anliyor bakale.. film hangi filmdi cnntrm

Sabah sabah beynim kısa devre yaptı mesajı anlayana kadar :)) ben ikonu hiç fark etmemiştim ki ne demek istedin diye tekrar tekrar mesajlara bakınca gördümaf buyur gecenin yarısı o kadar gorebilmisim
Trt hd'de vardı şirket adamları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…