Küllerden Doğmak Vol.2

Benim anlamadigim 4 hafta ne planı yapacağız

4 hafta da az degil bos bos bekleyevegiz mi konu durgun yazan yok ödev gelmeyince nasıl cosacaz

Bslayalim işte her hafta 1 oda tek tek odaları elden geçirelim

Ya da başka neyse plan onu yapalım

Yaf yesa sen darbe yaparsin cok tehlikelisin anladim. Beeenn orayaaa dedim kii hoyle hir dusuncem var. Nedeeen cunku gunlerdir bagir cagir ozel mesaj atin diye kendimi paraladim. Kac kere yazdim. Hala da yazmayanlar oldu. Ben de madem bu kadar zor askiya alalim dedim. Sana da bu haftanij odevini sen versene dedim. Okumadin mi costuruyorsun milleti. Gulen ikonlari araya serpistir lutfen ve bize hala odev vermemissin. Nerede topikin haftalik gorevleriiiiiii

ya sen aklimsaydin ama dogru durust ben de girmedim hastaydik biz 2 hafta. Belki dedim ara sayfalara yazmistir.

beni uzmezsin de ozelden rituelini yaz. Biliyorsun gunluk odevler zorunlu degil. Haftaliklar onemli

Öoooooo odev yok 4 hafta boyuna cosuk gezecegim ben
heee gwc dalgani gec.. pis provakator

chentiq dünkü ödevleri nereye yazıcazz
Haftalik bildirim topigimize tatlimcim

chentiq canım. Dün 23.33 e bildirim yapmışsın

Konu Sahibi arkadaş kabul etmiyir sen yine de konuş istersen ama
dun ben bildirim yapmadim ki. Hani Nerede. Chentiq falan yazmiyor orada. Ayrica 5 te 3 diye bildirim mi olurmus. Kiniyorum o tembel arkadasi

Yaf yesa sen darbe yaparsin cok tehlikelisin anladim. Beeenn orayaaa dedim kii hoyle hir dusuncem var. Nedeeen cunku gunlerdir bagir cagir ozel mesaj atin diye kendimi paraladim. Kac kere yazdim. Hala da yazmayanlar oldu. Ben de madem bu kadar zor askiya alalim dedim. Sana da bu haftanij odevini sen versene dedim. Okumadin mi costuruyorsun milleti. Gulen ikonlari araya serpistir lutfen ve bize hala odev vermemissin. Nerede topikin haftalik gorevleriiiiiii

ya sen aklimsaydin ama dogru durust ben de girmedim hastaydik biz 2 hafta. Belki dedim ara sayfalara yazmistir.

beni uzmezsin de ozelden rituelini yaz. Biliyorsun gunluk odevler zorunlu degil. Haftaliklar onemli

Öoooooo odev yok 4 hafta boyuna cosuk gezecegim ben
heee gwc dalgani gec.. pis provakator

chentiq dünkü ödevleri nereye yazıcazz
Haftalik bildirim topigimize tatlimcim

chentiq canım. Dün 23.33 e bildirim yapmışsın

Konu Sahibi arkadaş kabul etmiyir sen yine de konuş istersen ama
dun ben bildirim yapmadim ki. Hani Nerede. Chentiq falan yazmiyor orada. Ayrica 5 te 3 diye bildirim mi olurmus. Kiniyorum o tembel arkadasi

Ben ödev vermem oda veririm.

Yapılacaklari söylerim bu saatten sonra o odada yapılacak herseyi yazarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…