Küllerden Doğmak Vol.2

Taşınma düşüncesi zihnine girmiş ya ondandir canım. Ev taşıma fikri başlayınca iş yapasi gelmiyor insanın. İnşallah istediğiniz yere çıkar tayininiz. Sevmediğin ortamda olmak çok olumsuz hissettiriyor bilirim

BUGÜNKÜ ÖDEV (4 ARALIK 2015)
1 dolap düzenlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.anka_misali

İlk defa beni etketledin bende noluyor acabba dodim

Selam arkadaşlar benide alın aranıza ne olur.Çalışıyorum evde çoluk çocuk süper olur.

Canım listeye girme şartı bugünkü ödevi yapmak

1 dolap düzenlediğin taktirde tamamdır hadi kalk yap da gel

Merak ediyorum bu liste bi yerde hazır mı her seferinde yazıyor musun?

Her seferinde yazıyorum canım

Aklımda kalıyor isimlerin çoğu unuttuğum var mı diye de biraz sayfalarda geziyorum.

Bazı isimler de hiç aklımdan çıkmiyör.

Bkn Feraceli

Keşke ben de çok iş yapsaydım da kaybetseydim kendimi
iki kere begendim..

hangi topiğe . baktım topiklere ama kimse bişey yazmamıştı
macera bildirimi diye bir topik var. Link vermisler. Bu hafta gel artik yau.

Canm bu ozelden mesaj atma olayi nedir acaba ??
bu haftanin gorevi. Bak listeye alalim seni geri. Bugun 11 e kadar tamamla da gel. Gorevler cok kolay

Ev düzeninle ve yeni yildan beklentinle alakali komposizyon ödevi verdi centiqcan canim özelden yazilmasi kaydiyla
güldüm yarildim resmen. Kompozisyon benzetmen harika olmus. Ben seni yerim yer yer yer

dönüyor musun nedir :)

Selam arkadaşlar benide alın aranıza ne olur.Çalışıyorum evde çoluk çocuk süper olur.
haftalik gorevlerimiz var. Macera bildirim topiginde. Onlari yaparsan gelebilirsin.

İlk defa beni etketledin bende noluyor acabba dodim
ilk defa olur mu kac gere gel gel gel dedik sen gelmiyorsun. Baska topiklerle aldatiyorsun bizi. Iki gozlu deli ikonu :))

1 dolap düzenlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.anka_misali
3.eflalim

selamlar gıremıyorum oğlum hasta

Aboooo bn düzenli giremiyorum diye gelemedim

1 dolap düzenlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.anka_misali
3.eflalim
4.ayseyma yaaa ben haftalık ödevden yeni yıldan beklentimi ve iş planımı henüz mesaj atmadım. Bitti mi bildirim zamanı

Kizlar tülay gibi sanatci arkadaslarim benim diyesim geldi hepinizi seviyorum canlar

1 dolap düzenlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.anka_misali
3.eflalim
4.ayseyma
5.naz__24
6.seyhan77

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…