Küllerden Doğmak Vol.2

5 te 3 tamamladim. Napim ben simdi? Evde yatili misafirler vardi spor yapmaya utandim. Bugun de camasir suyunu planlamistim ama enerjim yok dun size yorgunum dedigimden beri. Geceyi ayakta geçirdim cocuklar cooookkk yordu. Napayim? Bogulurum bu saatte camasir suyu yaparsam. Huu huuu. Napiiimmm.

Not. bendimahi yilbasina kadar gorev yok. Verildi mi diye sormayasin 23.20 de falan..

harikasın bitanesin balsın baaaaaal :)

bişey olmaz canım napacaksın kendini öldürecek değilsin ya olduğu kadar...
bu araada ödev yok tamam olmasın da bari yeni planını açıkla çok merak ediyorum ne yapacağızzz??

Ya ben dagilmalim da daha sıkı tutunalim die gorev vermeyecektim. Istisare yapariz konusuruz diye. Dagilacaksaniz veririm gorev hatta sen verirsin. Belki biraz muhabbet ederiz gorevle ugrasmayalim diye. Yeni plan uzerinde konusuruz ocak a kadar oturturuz diye. Kotu bi niyetim yoktu yesa seyhan bacilar vallaha bakon . :)

Sadece13 kisi mesaj atmis. 14 kisi olarak devam edecegiz yilbasinda. Eskiler nerede ki. 14 cok az geldi gozume

Areser catuke naz yok..

Kahve yok diger arkadaslar yok. Tek tek o kadar kisi cikti ki haber vermeden. Cok uzuldum birden.

Areser catuke naz yok..

Kahve yok diger arkadaslar yok. Tek tek o kadar kisi cikti ki haber vermeden. Cok uzuldum birden.

Canım benim telefonum bi anda bozuldu servise verdim. 15 gün falan giremedim. Belki onların da bi mazereti vardır.
Bu arada üşenmedim tek tek okudum hiç kimse yokluğumu fatketmemiş. Yeri gelmişken soyliyim. Baya geçti aslında aradan.

Areser catuke naz yok..

evet çok çok azaldık topiğin neşesi gitti resmen zaten ödevlerim de eksik kaldı benim şu yeni yıl planlarını açıklasan da bari azıcık keyfimiz gelse kuzum yahu

Dolap sildin mi sen canım. :)

Yok kuzum ya çok bitkinim bugün haftaliklari bugün bitirmeyi planlanmıştım onu bile yapamadım bir de gezmeye gittik arkadaşa. Daha yeni çocuğu uyutmaya çalışıyorum işte. Bu saatten sonra da yapamam o işi hiç enerjim yok

evet chentiq açıkla biraz bişeyler heyecanımız gelsinnn,
bence sohbet güzel fikir kaynaşalım iyice bu arada istersek günlük ödevlere devam edebiliriz

Neyse bakalım madem yorgunsun azad ediyorum seni.

Neyse bakalım madem yorgunsun azad ediyorum seni.

Teşekkür ederim tatlım beden yorgunluğu neyse de sinirsel olarak da çok yoruldum bugün. Okulda öğrencilerle sorun yaşadım. Yetmedi çocuk kresten bir kez daha yeni bir küfür öğrenip bir de üstüne ahmet bana vurdu. ogretmen yoktu diye gelince delirdim artık. Normalde çok sabırlı ve sakin bir yapım vardır ama resmen şanslarini zorluyorlar

Ben geçen hafta ödev bildirimi yaptım ama bu hafta ödevlere yetişemedim hepsini yapamadım. Spora başladım, işten çıkıp eve gelip yemek yapıp spora gidiyorum, sonra koştur koştur yemek ye, yıka topla kaldır derken pek günlük ödev yapmaya halim kalmıyor. Günlük ödevleri yapmayınca da biraz motivasyonum düştü sanırım. Aslında burayı bırakıp gitmedim akşamları halim kalırsa okumaya çalışıyorum ama ödevler benim şu an ki tempoma biraz fazla geldi, öyle olunca da bir şey yazmamaya başladım. Bende durum böyle yani. Seni üzdüğüm için özür dilerim chentiq tekrar katılmaya çalışacağım ama verilen her ödevi yapmaya gücüm yetmiyor bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…