Küllerden Doğmak Vol.2

Evet canm cok haklisin hani gidebiliriz dusuncesi akla dusunce malesef..... insallah hayirlisi olur hakkmzdaa.

Yok yok anlatma bugün izlicem :) evet e2 de alt yazı bende öle seviyorum gerçek sesler duymayı,Kanaltürk şuan yine 3. Sezonu veriyor izlemiyorum ben 4. Sezonu vermedi.
Canm smdi gordum msjni valla kesinlikle altyazi bende kanalturke baktm bugun hic yayin yok. Kapanmis galiba

5 Aralık Görevi 3lu sehpalari silmek ayaklari da dahil.
1.pinhan16

Bugün temizlik yaparken iki tane tekli sehpamın tozunu almıştım.

1.pinhan16
2.anka_misali

Gündüz temizlik yaparken almıştım.

Canm smdi gordum msjni valla kesinlikle altyazi bende kanalturke baktm bugun hic yayin yok. Kapanmis galiba
Kanaltürk kapandı Canım gerçi bizim evde var,yabancı uydudan izliyorum,orda da iyi Türkçe de anlaşılır ama alt yazının verdiği tad yok,zaten vermediler diziyi perşembe günü sinir oldum

1.pinhan16
2.anka_misali
3. Chentiq

Yatmadan alaykm elime mi yapisacak.

O 13 numara sahipsiz yesanim. Bak kim yazdiysa utancindan adini bile yazmamis.

Aaa bi bendi gordum sanki. Selam amigo..

O zaman oda ver yesa bize.

Yeniyil icin dusunduklerim.

1. Si aylik olacak gorevlerimiz haftalik degil. Cunku unutan oluyor hastalanan oluyor cocuk telasesi internetin olmamasi misafir gelmesi vs.

2. 3 er li yada 4 er li takim olusturmayi dusunuyorum. Hem birbirlerine destek olacak bu kisiler hem de digerlerinden once bitirmeye calisacak

3. Her ay bir tane ortak hedef belirleyecegim. Ornegin tezgahin ustu bu ay hep bos kalacak gibi. Onu en cok hangi takim basardiysaaaa..........

Burada kesiyorum. Heyecani kacmasin ama surprizlerin dimi

Ayyy çok heyecanlı :))))) takım fikrine bayıldım. Ortak hedef de 10 numara :) chentiq de 1 numaraaaa

chentiq canım etiketleseydin ya görmedim yazdığını,,
ooo harika fikirler ya ben de takım olayını ve birbirine destek olma fikrini çoooook sevdimmm
gerçekten çok heyecanlı ay şimdiden başlayalım yaaaaaaa

Ee iyiymis işte başlayalım

Yeni yıl yeni yıl dediğin nedir ki güzelim ben senin icin Ayy yok bu da böyle değildi

Beni eflalimle dağcının grubuna yaz chentiq.. Belki çalışkanlık bulaşır
Bendimahiyle sen ben uçumuzu kesin ayır... tembellikten grubu batırırız biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…