Küllerden Doğmak Vol.2

chentiq canım ben özel mesaj atacam bi yazdıklarımı toparlamaya çalışırsam eğer kendi rutinimi oluşturmak istiyorum bu sayede gerekirse çetele tutacağım

slm kızlar ben tüm kapılarımı yeni silmiştim öyle tozlanacat vakit olmadı ama yine kenar kısımlarını alabilirim

Kizlar 1 aydir yoktum evde malum. Ve smdi eristeme baktim boceklenmis. Kucuk cuvaln icindeydiler. Dipte kalan eristelerde deliklenmis olan varr .. moralm cok bozuldu. Baya da var napicam bilmiyorum.. akil verin lutfenn

Gercekten kimse okumadimi yazimi. Yoksa ben yoktum ve muhabbet kuramadm burayla diye mi yazniyorsunuz..

Gercekten kimse okumadimi yazimi. Yoksa ben yoktum ve muhabbet kuramadm burayla diye mi yazniyorsunuz..

olur mu öyle şey canım. topik bir durağanlaştı son dönemde. eski canlılığımızı yitirdik gerçekten kimse okumamıştır ya da bilgileri yoktur benim gibi. ayıklanabilecek gibiyse ayıkla erişteleri. ve sağlam olanları tepsiye koy açıkta dursun havalansınlar biraz. başka bir şey gelmedi aklıma

Cook yorgunummm gene....

Gunluk rutinini ozelden yazmayanlarin bildirimini kabul etmijim. Yada buraya yaziyorsaniz beni etiketleyin anacim ya.. nasi bulayim tek tek.. sebebini de açıkladım

Tavir ve protesto icin gondermedigini dusundugum kisi de gondersin lutfen. Parmak yapan kiz ikonu

Mutfak cekmecelerinin ve sebzeliklerin duzenlenip temizlenmesi

Yapıldı..

•Mutfak tezgahi lavabolar kuvet dus teknesi klozet ve wc nin camasir suyuyla kirklanmasi
Bir cogumuz icin bu iki gorev zaten ceptedir. Dileyen olursa yatagini dezenfekte edebilir

Kırklanması deyince diş fırçasıyla derz aralarına kadar girdim..

•Toplamında 40 dk egzersiz/spor yapmak. Tempolu olmayanlar sayilmayacak

Her gün leslie 3 mil yapmaya çalışıyorum

•Evi silip süpürmek
Bütün odaları sildim süpürdüm toz aldım

•gunluk rutininizin genel hatlariyla belirlenerek yazilmasi, evdeki hangi isinizin eksik kaldiginin yazilmasi, hangi siklikla perde hali koltuk vb. Temizlediginizin yazilmasi, cocuk calisma durumu yas vb. Ayrintilarin yazilmasi,2016 yilinda temizlik ve duzen konusunda nasil bir beklentiniz oldugu yazilmasi. Bunu ozel mesaj olarak herkesten istiyorum. Dileyen olursa forumda da paylasabilir

Yazdım gönderdim

Hanımlar ben bir koptum gruptan, öyle gidiyor.
Günlük takip edemez oldum.
Evdeki tüm düzen alt üst oldu.
Beni tekrar aranıza alında silkelenip kendime geleyim.
Evim ne kadar derli toplu ve temizdi.
Misafir çat kapı bile gelse sorun değildi. Tek derdim ikramlıklarımdı.
Ama şimdi öyle mi
En baştan, en yeni baştan aranıza dahil olmak istiyorum.
Çünkü aranızda olmak bana çok iyi geliyordu.

chentiq bende özel mesaj attım canım sana.

Hosgeldin tekrardan aramiza pinhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…