Küllerden Doğmak Vol.2

Özelden de yazıcam canım. Bu alıştırmaydı yazdıklarımı görünce şok olma diye
beeennnn.. şok olmak... gunlugumde yazdiklarimdan sonra :))

Evett yalan dünyada diyordu ya İzmir de klorak o diye.
camasir suyu mu o

film listen var mi. Ben de cok severim ama artik vaktim olmuyor. Cok pis canim cekti. Tavsiye filmlerin varsa yazar misin.

Kizlarr ben geldim. 1 kasimdan beri aranizda degildimm... tabi bu aradan sonra hemen konsantre olamiyorum ev islerine smdi haftann gecmis gorevlerine bakmali miyim. Ne yapmaliyim...
hic bir sey yapmana gerek yok. Vu hafta odevlerine bak sadece sonuncu lazim bana. Aralikta ofev vermeyo düşünmüyorum. 2016 da senelik maraton düşünüyorum. Ah bir herkes ataydi ozelden mesaj. Aciklayacagim yeni yayon donemini ama yok yokk

chentiq cim genel olarak fantastik film izlemeyi seviyorum,bu aralar the walkıg dead izliyorum gerçi bu dizi ama :) gerilim,dram vs aşk,polisiye ayrım göz etmeksizin izliyorum veeee çok koyu 007 hayranıyım en son BOND a bayılıyorum en son filmi vizyonda henüz izlemedim ama en kısa zamanda izliycem sana da tavsiye ederim canım

02. aralık ödevi evdeki aynaların silinmesi.

1.anka_misali
2.ayseyma
Yeni silmiştim o yüzden çok çabuk sildim tekrar. Maşallah deyin bu ara çok düzenliyim çünkü biriktirmemeyi, ertelemeden yapıyorum işlerimi, bir de erken kalkıyorum üstelik tv de izlemiyorum sayılır. Yarın da yeni kursa başlıyorum haftanın 5 günü 9 ve 4 arası

birincisiiiiiiii zati aslında özelden istemişti chentiqq
benim için de evet vahim ya herbi vahim çünkü bi düzenim yok beceremedim bi düzen oturtmayı
Kızzzz aman takdığın şeye bak,boşver düzeni olanın burda işi ne,maksat yanlız olmadığımızı bilelim yeter birazda gaz alsak oldu bitti

iyi aksamlarr
yine ben geldim
artik unutmusunuzdur beni ama yinede geliyorum ben yuzsuz yuzsuzz :)

Seni unuturmuyum hiç :) işin var diye rahatsız etmedik diyelimne oldu aldınızmı evi

ev sahibiyle anlastik
banka ya ay sonuna anca ba$vurucamn oda ocaga atacak tarih
sene sonu oldugu için i$leri yoguhn oluyormus, noel tatilleri oluyor falan filan derken ocakda cevap alicam içte

bugunku odevi yapam bari kalkip ben bo$ durmayim

ev sahibiyle anlastik
banka ya ay sonuna anca ba$vurucamn oda ocaga atacak tarih
sene sonu oldugu için i$leri yoguhn oluyormus, noel tatilleri oluyor falan filan derken ocakda cevap alicam içte

bugunku odevi yapam bari kalkip ben bo$ durmayim
Hadi bakalım kalk yap ödevi :) bir dahada kaytarmak yok yeni evine geçince gelirsin kapımıza almayız seniben ödevi yapdımmı yok yapmadım

Hadi bakalım kalk yap ödevi :) bir dahada kaytarmak yok yeni evine geçince gelirsin kapımıza almayız seniben ödevi yapdımmı yok yapmadım
ayy o evime çokkk ozenicem
mutfak dolabimi hergun silicemm
resimdeki gibi deil eski ama su an degistiremzyiz neyse ilerde insallah saglik olsun :)
yalniz pencereler çok fazla pencere odevi falan vermeyin bana yada her gun verin anca silerim hepsini :))))

Hergün mutfak dolabımı silcen hayy maşallahtabi tabi her gün sana ekstra olarak bi pencere ödevi yazarızmisal;yarının ödevi toz almak (Maral sen artııı pencere sileceksin)gibioldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…