Küllerden Doğmak Vol.2

Hergün mutfak dolabımı silcen hayy maşallahtabi tabi her gün sana ekstra olarak bi pencere ödevi yazarızmisal;yarının ödevi toz almak (Maral sen artııı pencere sileceksin)gibioldumu
:)) yapmmmami diyorsun
blki yaparimm kim bilir
zaten her gun silince temiz oluyor, bi bez geçirrim ustunden :)))))))

:)) yapmmmami diyorsun
blki yaparimm kim bilir
zaten her gun silince temiz oluyor, bi bez geçirrim ustunden :)))))))
Sen yaparsın valla benim kılım kıpırdamaz mezardan dedem çıksa kalk şu camı sil dese aman dede boşver şimdi derim (biraz soğuk bi espiri oldu ama gerçek bu)

02. aralık ödevi evdeki aynaların silinmesi.

1.anka_misali
2.ayseyma
3. cnntrm

valla tek ayna sildim. sayılır heralde :)))

1.anka_misali
2.ayseyma
3. cnntrm
4.seyhan77

1.anka_misali
2.ayseyma
3. cnntrm
4.seyhan77
5.eshma

1.anka_misali
2.ayseyma
3. cnntrm
4.seyhan77
5.Melegimkorusun

1.anka_misali
2.ayseyma
3. cnntrm
4.seyhan77
5.Melegimkorusun
6. hotcouture

Günaydin kizlar günün ödevi:iki kapi silmek olsun

1.anka_misali

Dışarı çıkmadan sildim hemen belki geç gelirim kalır.

Günaydınnnn kızlarr,bu kapı silme ödevleri ne olacak ya benim kapılar silinmiyorki yağlı boya olduğu için ıslak yada nemli bezi sürdüğüm Zaman boyası kalkıyor kenarlarının tozunu alsam olurmu

Canmmm bende the walking dead filmin hayraniyim.. son sezona gelip kalmstim. Izleyememistm bir turlu smdi kis moduna gecip izlemeyi dusunuyorum. Hatirlttgn iyi oldu.. kesinliklee tavsiye edilir

Günaydin kizlar günün ödevi:iki kapi silmek olsun

1.anka_misali
2.Nill41

Ilk odevimi yapayim bende

Kizlar smdiye kadar gunluk neler yaptinz ogrenebilir miyim acaba. Ama 1 kasimdan beri yokum. Hangi sayfaya bakayim sasrdm. Geriye donmek de kolay olmuyor bir suru sayfa varrr.

Canmmm bende the walking dead filmin hayraniyim.. son sezona gelip kalmstim. Izleyememistm bir turlu smdi kis moduna gecip izlemeyi dusunuyorum. Hatirlttgn iyi oldu.. kesinliklee tavsiye edilir
Canım ben şuan 4. Sezan 6-7 bölümdeyim e2 tv den takip ediyorum internetten izlemediğim bölümlerine bakıyorum,ceza evinden neden kaçtılar izleyemedim bi türlü,bu akşamki bölümden sonra onu izliycem sanırım 4. Bölümde dağılacaklar

E 2 de alt yazili mi dublaj mi. Kanaltirkde cikiodu ama diblaj ve hep ayni bolumler. Ben alt yazili izlemeyi cok seviyorum cunku gercek sesleri duymak istedigomden.. ne bilim gercek bagirma sesi gercek aglama sesi. Yani gercek oyuncularin sesinii soylemiyeyim heyecani gitmesin istersen ama ipucu olarak yabanci birileri geliyordu. Cok oldu tabi ben izleyeli ama

Yok yok anlatma bugün izlicem :) evet e2 de alt yazı bende öle seviyorum gerçek sesler duymayı,Kanaltürk şuan yine 3. Sezonu veriyor izlemiyorum ben 4. Sezonu vermedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…