Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünün ödevi: ütü yapmak (1 Aralık)

1. soocute
2. Areser
3.chentiq
4.ayseyma
5. eshma
6. cnntrm
7. anka_misali

yeni ödev henüz gelmemiş o zaman benden olsun 02. aralık ödevi evdeki aynaların silinmesi.

evet belki çok sık verilen bir ödev ama aynalar hergün silsen silinecek yerlerden. özellikle evde süslü bir cadı varsa benim kızım gibi. akşamın yarısını yatak odasındaki aynada geçiriyor.

Bugünün ödevi: ütü yapmak (1 Aralık)

1. soocute
2. Areser
3.chentiq
4.ayseyma
5. eshma
6. cnntrm
7. anka_misali
8.hotcouture

kızlar kendini pis hissedenler yani çok çok titiz olmayanlar örnek ben sizlere süper bir tc programı buldum onu izledikten sonra kendinizi dünyanın en temizi hissedeceksiniz trt belgesel şu an var

miğdem bulandı resmen kadın temizlik yapmak için hayat çok kısa diyor

egenin çoğunda öyle denizlide yaşadığımda bende klorak diyordum

Bilmiyorum canım. Denizlili çok arkadaşım var. Annem Denizli de büyümüş akrabalarım orda hiç duymadım. Şu an Bodrum da yaşıyorlar yine duymadım.

Bu arada temizlik hastaları çok izlerim ben. Bi kaç kez yazmıştım burdada. Programı izlediğim gün duvar silerken falan buluyorum kendimi.

demekki izmirli ama denizlide yaşayanlar bende onlardan duyuyordum :)

ben ilk kez izliyorum temizlik hastaları dediğiniz bu programmıydı valla bunlar pislik içinde bu ingilizler gerizekalı bu kadar pisliklik olur mu ya

hayırlı sabhalar canım.
bence en çok iş yapanlardansın.

ben de balkonu yıkamadım ,yerleri silemedim.
sanki ev pis gibi geliyor.
düşünüyorum mutfak,banyo,her yer temiz.

ama o işler yapılamdan temiz gelmeyecek bana.:)

geçmiş olsun canım.benim de akşam çok ağrıdı.
tatil gibi hayatın var yani.
Allah kolaylık versin canım.
biz de kıyafetler 80 parça olabiliyor.
5 kişiyiz haliyle tabi.:)

iç çamaşırları ve nevresime hiç giremem.

Canim temizoik konusunda ben seni gecemem sana yetisemem sen supersin bu konuda:) baska konularda da annelikte spor yapmada:)
Hiç tatil yapmadığımdan hayatımı tatile çevirmiş olabilirimama hani anneler derler ya tatile gidince;amannnn tatilmi yapdım çocuklardan çok yoruldum diye benimki o hesap oluyor.
dogru, cogu gun bende iş yapmama, yani evin düzenli olması dışında:)hic de dinlenmiş hissetmem:)

Hiç tatil yapmadığımdan hayatımı tatile çevirmiş olabilirimama hani anneler derler ya tatile gidince;amannnn tatilmi yapdım çocuklardan çok yoruldum diye benimki o hesap oluyor.
o kadar olur tabi.
herkes şartlarına göre geçiriyor gününü .:)
evde olsam bir haftadan sonra iş kalmayınca aynen senin gibi takılırdım mecburen.:)

Canim temizoik konusunda ben seni gecemem sana yetisemem sen supersin bu konuda:) baska konularda da annelikte spor yapmada:)
dogru, cogu gun bende iş yapmama, yani evin düzenli olması dışında:)hic de dinlenmiş hissetmem:)
yok canım ya senin yaptıklarını okuyorum günlük çok çok fazla.
ben günlere bölüyorum ama hergün aynı modda bal dök yala olmuyor tabi.

bak bal dök yala diyince yerleri silmediğimi hatırladım.

o kadar olur tabi.
herkes şartlarına göre geçiriyor gününü .:)
evde olsam bir haftadan sonra iş kalmayınca aynen senin gibi takılırdım mecburen.:)
Bikerem evde iş bitmez diye bi laf var ve doğru yaparsan bitmiyor şuan üç mak.çamaşır var katlanıcak ben oturuyorum film izlemeyi çok seviyorum bu sebeple akşamları biraz fazla oturuyorum,kendime Zaman ayırmazsam sıyırırım heralde.

bitmiyor gerçekten.
her zaman da iş yapmak gelmiyor insanın içinden.
zaman da rahatsa .:)))

ben de sabah çocuklar uyanmadan spor yaparken izliyorum.
kendime ayırdığım tek zaman dilimi ve gerçekten rahatlıyorum.:)

selamun aleykum arkadaşçıklarım tamam tamam ben son noktayı koyayım hepiniz feci hamarat harika bayanlarsınız ben hariççççççç ilan ediyorum forumun en tembeliyim çoluk çocuk da yok tabii...hiç yazmayayım yaniii,,,
ama hep ailemin kabahati el bebek gül bebek yetiştirip hiç bi iş yaptırmazlarsa böyle olur,,,
ben herşeyi evlenince öğrendim ve yaptım,,
bekarken inekledim durdum okul ders okul ders pöffffff....

aleyküm selam canım.
ben de okudum ama ilk okulda bile iş yaptığımızı hatırlıyorum.
lisede her işi yapardım.

senin için söylemiyorum ama bir çocuğa gücünün yetebileceği şeyi yaptırmamak büyük haksızlık.
ilerde çocuğun olduğunda ilgi alanına girer;montessori eğitim şekli batıda çok favori.
bizde de yeni yeni anneler bazı okullar uyguluyor.

Kizlarr ben geldim. 1 kasimdan beri aranizda degildimm... tabi bu aradan sonra hemen konsantre olamiyorum ev islerine smdi haftann gecmis gorevlerine bakmali miyim. Ne yapmaliyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…