Küllerden Doğmak Vol.2

Ya canım her gün oyle liste olmuyor ki bir gün dip köşe giriliyorsa beş gün hafif ıs yapıyorum mesela ben:) her gün yatak düzeltmek, bulaşık yıkamak, süpürmesekte ortada ki dağınıklığı toplamak hemen hemen hepimizin yaptığı şeyler:)

Şimdi kısa bir rapor yazayım;
1-günlük 6 ödev:küçük ev aletlerini temizledim,bütün evin tozunu oldum,nevresim değiştirdim,tezgahı sildim,aynaları sildim,balkonu yıkadım :)
2-pazara her hafta iki gün giderim,alış veriş yapıldı,yemek listesi yapmadım çünkü bizim evde düzenli yemek pişmez,çocuklar için tek çeşit yapıyorum.
3-spor mevzuna gelince ;bu hafta çok tempolu bi dönemdi hergün çocuğu okula götür ordan anneye git tempolu bi yürüyüşle,bence sporda tamamdır :)
4-mutfakda ve balkondaki işleri bugün bitirdim.mutfakda baharatlıkları temizledim düzenledim,tezgahı cifledim,camının önünü sildim.Balkonu komple yıkadım,boş zaten hiç bişey yok,birtek güneş şemsiyesi var :)
5-kurubakliyatlar tamam bi sıkıntı yok :)
6-tüm evi sildim süpürdüm:)
7-halıların saçı,kılı,tüğü ne varsa toplandı.(bunu birazdan yapıcam)

Ödevler bitti çok şükür :)

kızlar okulda durmaksızın merdiven inip çıkıyorum hele bugün nöbetçiydim. toplam 1,5 saat kadar bahçede dolandım hatta 2 saat de olabilir hesaplamadım. sayılır dimi spordan? başka bir şey yapamadım çünkü de cevaplarınıza göre bildirim topiğine ekliycem

Canım ben oğlumu okula götürüp getirmeyi spordan saydım:) seninki kesin sayılır:)

Ben yemek listesi olayina girmedim ama yine de 7 de 7 dedim çünkü o liste olayı olmuyor sırf laf olsun diye yapacaktım ama diğerleri tamamdır detaylı bilgisayara geçince yazarim

• Evdeki 3 halı halı yıkamaya gönderildi, diğerleri süpürüldü
  • Mutfakta asılmayı bekleyen bir şey vardı o asıldı, buzdolabı düzenlendi
  • Bakliyat stogunun kontrolu yenilendi düzenlendi
  • Haftalik yemek listesi yapmadım ama tam sayıyorum işte
  • Toplamında 90 dk spor geçmiştir, yarışmaya katıldım söylemesi ayıp
  • Ev süpürüldü, silindi
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapılmıştır sanırım
sayalım
1- makine çalıştırıldı
2-ortalık toplandı
3- tezgah üzeri silindi kaldırıldı
4- nevresim değiştirildi
5- çaycı limon tuzu olayına girildi
6- wc - klozet yıkandı

Ben gelip cvp verene kadar anka naz ve yesa aranizda halletmissiniz yanlis anlamayi kizlar.. ben de hepsini alintilamistim ama gerek kalmamis.

odevleri yapamdimki canim bildirim yapayim
beni listeden çikarabilriisniz
Anlamadim neden çıkıyorsun ki? Ilk kez yapmamissin diye cikilmaz ki.

Aaaa ben napicam bilmiyorum. Hastaneye gidip geldigim gunu spor sayayim ben de napayim. Metroya kadar yurudum geldim kac kere. Onu sayacagim.

Kim ugrar bilmiyorum ama haftalik odev önerisi olan varsa 11 e kadar yazsin yoksa sonsuza dek sussun

Benim b12 çok düşük canım. Genelde geç anlıyorum onu da yanlış anlıyorum

ilaç kullanmıyor musun canım? benim de dip yapmıştı hamileyken. son haftalarımda fark edildi. bir süre ilaç kullanınca düzeldi.

Canım benim midem maalesef b12 ve d vitamini emilimi yapmıyormuş. O yüzden iğne yaptırıyorum hap fayda etmiyor. İğnelerde sivilce yapıyor diye 3 ay vurdurmadım yine 80 e düşmüş. Tekrar başladım bakalım. Bu ay 2 d vit 4 b 12 vurdurdum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…