Küllerden Doğmak Vol.2

ben de katılıyım buraya bari güzel topicmiş

haftasonu demek zaten benim için çamaşır günü olduğu için cuk oturmuş bu ödev
fakat mesaim 5te bitiyor gidip başlayacağım çamaşıra ve yarına sarkacak

hoşgeldin canım benim

bugün makine at listeye adını sarın sabah 09 00'a kadar ekle tamamdır

chentiq bu hafta mazaretli sayayım dediğinde kabul etmemiştim yaparım diye kolumu bile kaldıramadım amma şimdi etsem olur mu beni mazaretli sayabilir misiniz

Yesacım çamaşır mak.dolu şuan hazır bekliyor,ammavelakin İstanbul şehri gri ve yağmura teslim olmuş durumda,ama çamaşırlar yıkanmalı oğlum okula gidecek eşofmanları hepppp kirli çalıştırayım bari ne yapayım.

çalıştır canım çalıştır liste seni bekler

.28 KASIM GÜNLÜK ÖDEV
Çamaşır makinesi çalıştırmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. anka_misali
3.Areser
4.seyhan77

Su an dolu o bitince tekrar dolduracam

Gidişinle dönüşün muhteşem oldu Canımkabuletki içimizde biyerde ev işi aşkı var kahvaltı masasından kalksam neler yapıcamda ahah bi kalksam
koca ve çocuklar yok, kuçukde uyudu
mutfak bomba atilmis gibi
kahvalti masasi ortadan bulaisk makiensi yerklesecek, sabah meyva sebze aldim onlar yerlesecek, dolavida silmem lazim
yemekde lazim, patlican var gecen hafta almsitim onla bisey yapayim yoksa çuruycek garibim

hadi ben kaçtim , gorsurusuz, kk da çok takildimmi ev isini yapamiyorum :)

at canım at dünün acısını çıkaralım

satış yaptım ama değil mi canım ürünlerin temiz görünüyor bence alan olur bi de güvenilir üyesin daha ne olsun
2 ipek eşarp sattım canım bi de ceket ayırttılar haftasonundan önce alacaklar, nasip bakalım hayırlısı olsun teşekkür ederim canım

28 KASIM GÜNLÜK ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. anka_misali

hemen ekledim canım benim

Teşekkür ederim canım

Hoşgeldiniz aramıza...

ben hafta içi hep çalsitirdim bilmiyorumki çikarmi $imdi çamasir
baakyim çikarsa atarim

Çıkar canım çıkar hiç olmadı bornozları ya da temizlik bezlerini ya da paspasları at gitsin yeter ki çalışsın makine bugün

2 ipek eşarp sattım canım bi de ceket ayırttılar haftasonundan önce alacaklar, nasip bakalım hayırlısı olsun teşekkür ederim canım

ohh Allah daha çok satış versin canım benim

Teşekkür ederim canım

Hoşgeldiniz aramıza...

28 KASIM GÜNLÜK ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. anka_misali
3.Areser
4.seyhan77
5.chentiq

Odev tam hsonu odevi olmus cok tesekkurler atom karincam

Son düzenleme:
ÖDEVLER GELMİŞ KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRR

• Mutfak cekmecelerinin ve sebzeliklerin duzenlenip temizlenmesi
  • Mutfak tezgahi lavabolar kuvet dus teknesi klozet ve wc nin camasir suyuyla kirklanması
  • Evi silip süpürmek
  • Toplamında 40 dk egzersiz/ spor yapmak. Tempolu olmayanlar sayılmayacak

Son bir görev var daha var ama onu özel mesaj olarak atmamız daha mantıklı, chentiq'de öyle demiş zaten, onu tamamlanmış olarak saymayacağımız için

bu cuma herkesten

4'te 4 tamamlandı

bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Haftalik gorevleri yazdım. Dun kimse fikir belirtmemis cok sasirdum. Ben de kafama gore verdim. Aslinda bir gorev daha dusunuyordum ama onu da gunluk odev olarak veririm artik.

Bendicim gorevleri ctesi kahvaltıdan sonraki ilk bos vaktimde veriyorum canim. Hep ilk merak eden sen oluyorsun. :) ipek esarp sattigini bilseydim ben alirdim. Cok uygun vermissin.

Ya çok güzelmiş konu, ben de kendimi düzene sokabilirim belki.
ilk mesajimizda ayrintilar yaziyor aramizda gormekten mutluluk duyariz

Benim b12 çok düşük canım. Genelde geç anlıyorum onu da yanlış anlıyorum
bende de unutkanlik var yogun halde. Kanda hic eksiklik cikmadi. B12 ve d yi digal yollardan alsanda mi mide sorun cikariyor yoksa sadece ilaclara karsi mi? Sifa olsun

yeni ödevler geldi miiiiiiiiiiiii
geldi geldi :))))

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

dün ödev gelmemiş ve kimse de fark etmemiş

liste falan yok diğer topik ekleyeyim diye baktım ama yok valla
yok seyhan verip vermemek arasinda gidip gelmisti. Ben fark ettim aslinda oraya da yazmamis buraya da olsun mu falan yazmjs gidip odev de verecektim komikligine ama simdi kizcagiz yanlis anlar diye vermedim. Bir de bir onceki gunun listesini yayinlamak bazen o kadar zor geliyor ki gunluk odev vermekten soguyorum

kurallar ilk sayfada. Gelin gelin. Hos gelin

chentiq bu hafta mazaretli sayayım dediğinde kabul etmemiştim yaparım diye kolumu bile kaldıramadım amma şimdi etsem olur mu beni mazaretli sayabilir misiniz
gecen hafta yazdim. Bu hafta da izin istiyor musun? Yani bugunden itibaren olan haftadan

aaaaaaaaaaaaa evet canım hatılatım şimdi o zaman

27 KASIM GÜNLÜK ÖDEV
Muslukları parlatmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. HİÇ KİMSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Yaptimda yazmadim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…