Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü Ödev (9 Kasım 2015)

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.
3.chentiq
4.pinhan16
5. Ayseyma
6.maral
7.pisikus
Dis kapi ve wc ile banyo kapilari silindi
Sandelyelerin ve masanin tutma yerleri ile ayaklari silindi
Tencere ve caydanliklar ciflendi ( gunlukler temizdi az kullanilanlar)
Ic camasiri cekmecesi duzenlendi
Buzdolabi temizlenip duzenlendi
Tum ev supuruldu toz alindi mutfak yer silindi
Islak kek yapildi
Aynalar tekrar silindi
Prizler ve elektrik dugmeleri silindi
Ayakkabilik temizlendi
Aksama da corba yapayim
Odevleri bitirdim heralde
Uzun suredir aramadigim bi yakinimi aradim ama konusamadik oda yarina kalsin
Aksamda bi sepet utum var onuda aradan cikaririm
Simdilik bu kadar
Kolay gelsin hepinize

Ben sadece geçmiş günlük ödevlerden 5 tane yapacaktık ya onu yapamadım zaten geçen hafta hiç bir günlük ödevi yapamadım, haftalık diğer ödevleri yaptım. Fırın temizleme, mutfak dolaplarını silme, kalorifer petekleri ve balkon yıkayıp temizledim

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.
3.chentiq
4.pinhan16
5. Ayseyma
6.maral
7.pisikus
8.seyhan77

Balkonumuda temizlemistim canim

Ben gecen hafta mutfak dolapları hariç bütün görevleri yaptım canım

2008 yılında evlendim ben boyadım kızlar mobilyalarımı :))
Canım sprey boyaylamı boyadın Nasıl oldu aç biraz bende düşüne bilirim.

Şiiiiiiiiştt cekilun kenara, burda 37 yasinda, 21 aylik kizi olan yasli bir anne var bu arada 10 yillik evliyim
Yaşlımı aaaa aşkolsun hiçde değil,37 yaş genç kadın kategorisinde :)

ayipsin sosyoloji abla ben çekildim vallaaa :))) naz biraz aksidir bilmiyorum çekilirmi :))

bide @dagci var 3 çocukla çalisan onun onundende çekildim vallaa ben :)
Çekildim bile hooop naz çekildi

:) nasip kismet canim
her gordugumuz $erde bi hayiur varmi$ :)
Benim güzel kızım başıma gelen en güzel en tatlı bela

Canım bizim ilk evlendiğimiz evde küçükdü köşe koltuk aldık çok kullanışlı,şuan evimiz büyük Burdada çok iyi duruyor,ben yeni almıycam evdekileri yenilicem süngerleri vs değişecek çökdüde biraz

Lütfen canım yaşlı değil genç kadın diyoruz
4 çok zor deilmi yaa bana herkes sen dortlersin diyo nerden biliyoalrsaaa
Allah bagi$lasinn
Sende o potansiyeli görüyorlardır canım

Amma uzun alıntı yapdım beeee

NAZ24 sprey boya ile boyanmaz canım evde çok sıcrar hemde eşit püskürtmek zor olur ben yağlı boya ile boyadım biraz el işlerinde becerikli isen yapılabilir bir şey ama çoluk çocukla olmuyor su bazlı ile yapmak varmış koku açısından :) önerim polisan x1 su bazlı boya verniğe de gerek yok

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.
3.chentiq
4.pinhan16
5. Ayseyma
6.maral
7.pisikus
8.seyhan77
9.Eshma

Birtane de benden olsun 3 tane kapıyı sildim aklımda olanlar yerlerdi iyi oldu

Aaaa inanmıyorum ya gerçekden oluyormu,mümkünse resim yollarmısın,o dediğin boyayı biliyorum eşim bu sene kapıları onunla boyadı hiç kokmuyor.

Haftalık ödevlerden masa sandalyeler tamam, ev dip köşe süpürüldü silindi.çaydanlık ciflendi
Diğer Çelik tencerelerim dolu bittikçe cifleyeceğim.günlük ödevlerden de aynalar silindi,10 parça ütü yapıldı, lavabolar wc ler yıkandı, camlar silindi, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi silindi, bakım yapıldı, kitap okundu, dış kapı silindi

41 kere maşallah ben 31 yaşındayım 4 yıldır evliyim 3 yaşında oğlum.. kızın gibi mezun olur olmaz evlenip genç anne olmaktı hayalim ama olmadı maalesef.. olsun buna da şükür
Olsun canim benim kizim hemen anne olmayi düsünmüyo biraz kariyer yapip daha sonra insallah allah bilir tabiki

Ya ben bu günlüklerin haftalik odev olarak yapılmasını hiç sevmedim. Artik günlük yapmamaya basladim. aman zaten haftalik odev dahilinde biriktirir yaparım diyorum

Seyhan çim sana bunları gönderiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…