Küllerden Doğmak Vol.2

Evet canım aynı anlattığın gibi maalesef,hep hayalimdi kırık beyaz mobilyalar:KK42:olmadı kısmet değilmiş birdahakine öle olur inş :KK51:benim koltuk kolları deri tahta değil ama koltuk kumaşım çok kötü bi mal kir tutuyor asla çıkmıyor dalga dalga önümüzdeki yaz değiştireceğiz inş :KK51:

Ayy aynen canım oturma odası koltuklarımın kumaşları çok fena. sildikçe temizleneceği yerde daha çok kirleniyor sanki. Biz de değiştirmeyi düşünüyoruz ama odamız çok küçük ne yapsak karar veremedik. kiracıyız da...

Ayy aynen canım oturma odası koltuklarımın kumaşları çok fena. sildikçe temizleneceği yerde daha çok kirleniyor sanki. Biz de değiştirmeyi düşünüyoruz ama odamız çok küçük ne yapsak karar veremedik. kiracıyız da...

oda küçükse biraz açık renkler iyi gelecektir. Daha geniş ve ferah gösterir odayı.

Kizlaaaar biz tekli koltugu kumasla kapladik esimle. Bence guzel de oldu. Tlfondan nasil resim ekleniyor, resmini koyayim.

ayipsin sosyoloji abla ben çekildim vallaaa :))) naz biraz aksidir bilmiyorum çekilirmi :))

bide dagci dagci var 3 çocukla çalisan onun onundende çekildim vallaa ben :)
hehe en yaşlı ben miyim ya?
içime daral geldi söylerken bile.:63:

41 yaşındayım.
3 yıl nişanlı kaldık.
15 yıllık evliyiz.

ben de hep nişanlandığımda evlensem kızım 3 yaş büyük olurdu derdim.:)
evliliğimizin 2 yıl bitmişti doğduğunda.

ben gelende her silme de oraları da yapıyorum. Ama benimki vidalı değil tak çıkar cinsten pratik. Önümüzdeki haftanın görevi olarak bunu verelim.

Benimkinde öyle bir şey yok, zaten açık dolapların altı, günlük süpürmeye dahil, bu ödev olarak verilecekse alternatif olması daha iyi olur çünkü herkesinki öyle olmayabilir :KK51:

Maşallah cnm ya :) Ne mutlu sizlere. Ben 28de ilk bebeğimi anca yaptım.

ben 28 yaşındayım ve çocuk falan yok :KK55:

Centiq mutfak dolaplari silindi eskiden bes ödev yapildi bunlar makineye camasir atmak uzaktaki yakinini aramak süpürge makinesini temizlemek aynalari silmek sonra petekler silindi canim biri kaldigi icin besde dört yazmistim ben firinimi temizlemediydim cünkü tepsileri temizde kendini silmemistim

hehe en yaşlı ben miyim ya?
içime daral geldi söylerken bile.:63:

41 yaşındayım.
3 yıl nişanlı kaldık.
15 yıllık evliyiz.

ben de hep nişanlandığımda evlensem kızım 3 yaş büyük olurdu derdim.:)
evliliğimizin 2 yıl bitmişti doğduğunda.
oyyy ablalarin kralisin valla :)
maa$alalhhhh :)

liste nerde hayrina biri onume koysun :)
sildim kapilari,iki tane kaldi hepsini sildi onlarida bitiricem yoruldumda :)

tencerler tamam
masa sandalye tamam

bulasik makinesi
firin
utu
çamasir yikamak
çaydanlik temizligi
gunluk odevler yaptiklarim,

e ismdi ne kaldi
ev silip supurmek baska ?

Bugünkü Ödev (9 Kasım 2015)

2 adet kapı silmek