Küllerden Doğmak Vol.2

41 kere maşallah ben 31 yaşındayım 4 yıldır evliyim 3 yaşında oğlum.. kızın gibi mezun olur olmaz evlenip genç anne olmaktı hayalim ama olmadı maalesef.. olsun buna da şükür
herkes kendinde olmayanı istiyor sanırım bende okul biter bitmez evlendim senesinde anne oldum gurbette çocuğumu başkasına emanet etmek istemedim kariyer yaparım sonra dedim :) kim dedi çocukta yaparım kariyerde diye bilmiyorum hala iş arıyorum tecrübesizlik duvar gibi

Ben 29 yaşımdayım, henüz 6 ay bile olmadı evleneli. Çocuk düşünemeyecek kadar yoğunum önümüzdeki 10 ay. Zaten çocuk yapmaya kalkarsam tez hocam beni ne yapar bilmiyorum Bebeğimiz olursa ve Allah nasip ederse en az 1 yıl kendim bakmak istiyorum bu da maddi olarak şu an imkansız. Ama bu aralar içimde bi Bebek isteği, bebekleri görünce hemen böyle bağrıma basmalar, eşime dedim bi bebiş yapsak nasıl olur diye, çok hevesli değil şu an, biraz Zaman geçsin diyor, ama çok korkuyorum bazen ya böyle beklerken bebeğimiz olmazsa diye

Bugün herkes buraya kaç çocuğu olduğunu filan yazınca çok kötü hissettim, çok geç kaldım diye düşündüm ama ben zaten okulu bitirdiğimde yaşım 25ti, eşimle iki yıl çıkıp bir yıl nişanlı kaldık. Zaman geçti gitti

catuke

canım benim 1 yıl var aramızda ben de 28'im. çocuk falan yok, düşünmüyorum da, senin doktora tezi benim de bitirmem gereken bir yüksek lisans tezim var ama hem iş hem okul zor valla

Bu arada hiiiiiiiiç korkma valla Allahın izniyle olur zamanı gelince

:)) haklı olabilirsin bu konuda.. ama benim ilk gençlik dönemindeki hayalim bu şekildeydi yani sonradan keşke dediğim bir durum değil.. hem benim kariyer derdim de yok apırsam da köpürsem de öğretmenim işte sen de bulursun inşallah gönlüne göre bir iş hem ne güzel çocuğunla ilgilenmişsin işte ben 3 ay da ücretsiz izin kullanmama rağmen 7,5 aylıkken kreşe verip işe dönmüştüm mecburen

Bende 29 yaşında anne oldum aslında 23 yaşında evlendim ama ev aldık borç öde derken birde arada kpss yi çıkardım ve hem devlete atandım hem borcu bitirdik sonrada 2 yıl kızıma ben baktım.
1 yıl sonra ikinci bebeğide istiyorum ama içimden çok kuvvetli bir his ikiz çocuklarım olacak diyo ama allah bilir.sağlıklı olsunda tek çift kız erkek hiç farketmez

ahh kuzum hiç kendini kötü hissetme aslında en güzelini yapıyorsun hem işlerinizi yoluna koyun hem biraz evliliğinizin tadını çıkarın olmazsa diye korkuyla ben girdim o topa evlendiğimin 3. ayında ya olmazsa tedavi gerekirse diye korunmayı bıraktım ve ilk denemede hamile kaldım :)))

İnşallah benim de öyle olur, buradan size güzel haberler veririm, zaten tez savunmamı vereyim Allah'ın izniyle bende bırakacağım korunmayı. Hemen olur inşallah benim de.

ücretsiz izin almak şart en azından ilk yıl çocuğa annenin bakması lazım bende bi kısmetsizlik var ama çözemedim üni de derece yaptım evlendim kpss ye hazırlandım her sınav öncesi çok büyük sıkıntılar çıktı derken bi türlü atanacak puanı alamadım bi de idealisttim olmuşken en iyisi en yüksegi şimdi müge anlı izliyorum vah vah tüh tüh yaparak gün geçiyor şaka bi yana da iş konusunda cidden kısmetsizim :) herkes için hayırlısı ne ise o olsun diyorum öğretmenlik bi kadın için biçilmiş kaftan branş öğretmeniysen zordur gerçi

Son düzenleme:
hiç kötüyü düşünme bende sadece bi kere korunmamıştım üçüncü ayda bi kere ile olmaz herhalde diye nasıl bi boşvermişlikse :) eşim çok istiyordu oldu ama şimdiki aklım olsa bu yaşımda falan yapardım

İnşallah benim de öyle olur, buradan size güzel haberler veririm, zaten tez savunmamı vereyim Allah'ın izniyle bende bırakacağım korunmayı. Hemen olur inşallah benim de.

inşallah canım hakkınızda hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin bebeğin o zamana kadar da gezip tozmanın dilediğin zaman dilediğin kadar uyumanın tadını çıkarın

her şerde vardır bir hayır elbet sen de bulursun gönlüne göre bir iş. kardeşim de okul birinciliğiyle bitirdi üniversiteyi o da işsiz halahayaller hayatlar tutmuyor bazen.. öğretmen olmak bayan için çalışma saatleri ve tatiller baz alınırsa iyi ama öğrenci milleti de insanı sinir hastası yapıyor işte. evde çocuğuma gösterecek sabrım kalmıyor çoğu zaman branş öğretmeniyim ve ortaokuldayım 10-14 yaş arasında "çocuk muyum, genç miyim?" karmaşası yaşayan ergenlerle uğraşıyorum

kızlar ben ödevi yapamadım. hatta sadece onu değil hiçbir işimi yapamadım. grip oldum. bir yandan hastalık bir yandan çocuk çöktüm resmen kapıları bu hafta silecektim aslında denk gelen bir ödevdi ama kaçırdım maalesef gücüm yok

Gecmiş oldun Canım benim Boğaz'larım fena antibiyotik başladım bende bütün gün yattım 250 syf kitap okudum yarın da aşure yapacagım kısmetse bende inan şimdi lavaboya gitmişken banyonun ve kilerin kapısını siliverdim....

Bugünkü Ödev (9 Kasım 2015)

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.
3.chentiq
4.pinhan16
5. Ayseyma
6.maral
7.pisikus
8.seyhan77
9.Eshma
10. Areser

Bütün gün hasta hasta yattıktan sonra yine gece gece kapı sildim yaaa be diyim ben size....

Bugünkü Ödev (9 Kasım 2015)

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.
3.chentiq
4.pinhan16
5. Ayseyma
6.maral
7.pisikus
8.seyhan77
9.Eshma
10. Areser
11.eflalim

He bu arada 38 yasinda dört cocuk annesiyim kizlar

Kizim 22 yasinda canim meslegi elinde cok sükür alti aylik evli

41 kere maşallah ben 31 yaşındayım 4 yıldır evliyim 3 yaşında oğlum.. kızın gibi mezun olur olmaz evlenip genç anne olmaktı hayalim ama olmadı maalesef.. olsun buna da şükür

Oooo hepiniz ablaymışınız bana göre :) En küçük benimm sanırım. 23 yaşındayım. Ve 1 yıllık evliyim. Evlendigimde Stajyerdim Erkenden evlendim :) Evliliğimizin üzerinden 1 yıl geçti ve artık bir bebiş istiyoruz. 24. yaşıma hamile girebilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…