Küllerden Doğmak Vol.2

Bebeğim var cnm, 6.ayını doldurmak üzere inş. Hafta sonu olunca eşim çocukla ilgilenirken, yapabildiğim her şeyi yapmaya çalıştım. Hafta içine kalınca zaman bulup yapmakta zorlanıyorum.
benimki de mayıs doğumlu. ek gıdaya beraber geçeceğiz heralde :)

Ya kızlar ben size ne soracağım. Benim karıştırdığım şeyler var. Şimdi bildirim topiğini düzenliyordum da, izinli olduğunu söyleyen Nill41 miydi? Başka izinli var mı? Sonra dagci ya ? koymuşum 2. uyarıdan sonnraki hafta. bidirim yapmamış mıydı o hafta? Ben sürekli yazdığını görüyorum ama. @anka_misali de bildiri yapmamış ama bu hafta hep girdi..

catuke areser E Etabiti @seyhan77 FAZLANAZLI geçen haftadan hangi 5 ödevi yapmışsanız yazar mısınız. 4+ olduğu için soruyorum

yaptığımı düşünüyorum ama biliyorsun kafam çok yoğun.
geçmişi fazla hatırlayamıyorum.
2 ? görmüştüm.bu hafta bildirim yaptım diye düşündüğümü hatırlıyorum sadece.

Bugünkü Ödev (9 Kasım 2015)

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.

öğlen gidince sileceğim.
bugün pek işim yok.:)

yaptığımı düşünüyorum ama biliyorsun kafam çok yoğun.
geçmişi fazla hatırlayamıyorum.
2 ? görmüştüm.bu hafta bildirim yaptım diye düşündüğümü hatırlıyorum sadece.
tatlım bu haftaya 5+ koydum zaten... geçen haftaya ? koymuşum.. sen raporlu değil miydin zaten geçen hafta? hastasın diye izin yazdığım sen değil miydin? benim e kafam çok yoğun. belki ondan ? koymuşumdur

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.
3.chentiq

Mayısın kaçı peki? Ben hafta sonu başladım en gıdaya. Sebze çorbası yaptım kızıma. 2 gün devam ettim. Öğlenleri sebze çorbası vaktimiz artık.

tatlım bu haftaya 5+ koydum zaten... geçen haftaya ? koymuşum.. sen raporlu değil miydin zaten geçen hafta? hastasın diye izin yazdığım sen değil miydin? benim e kafam çok yoğun. belki ondan ? koymuşumdur
evet ya bak ben bile unutmuşum.
kafamda ?lar kalmış demek ki.

çok hastaydım,geçen haftayı toparlanmaya çalışarak geçirdim.

2 adet kapı silmek

1. yesilkubbe
2.dagci.
3.chentiq
4.pinhan16

Dün kızımın odasının kapısını silmiştim. Eve gittiğimde yatak odamınkini sileceğim. Telim bozuk olduğundan şimdiden bildirimi yapayım da geç kalmış olmayayım istedim.

Evet maalesef kahve ağırlıklı hiç bi istediğimi alamadım bunada şükür ilk başda bi mobilya imalathanesi ile anlaştık çizdik ettik vs verdik eşimle Ada'm yapmadı bizde gittik o sinirle ne varsa onu aldık

Maral Nasıl baş ediyor bilmiyorum ben bazen hunilik oluyorumama yinede kızım 8 yaşına gelince inş bi Bebek daha istiyorum

ben de ağustos 2008 de evlendim. o yıl evlenenlerin hepsinin kahverengi ağırlıklı zaten mobilyaları. koyu kahve bir de. yatak odam, yemek odası takımı, oturma odası koltukları derileri kahve, salon koltuklarının derileri kahve. bir de o yılların koltuk takımlarında kol dayama kısımlarında tahtalar var.

Evet canım aynı anlattığın gibi maalesef,hep hayalimdi kırık beyaz mobilyalarolmadı kısmet değilmiş birdahakine öle olur inş benim koltuk kolları deri tahta değil ama koltuk kumaşım çok kötü bi mal kir tutuyor asla çıkmıyor dalga dalga önümüzdeki yaz değiştireceğiz inş

bu geçtiğimiz haftadan mı mutfak dolaplarını sildim petekleri sildim fırın büyük fırını silmedim sadece mikrodalga ay hatırlamıyorum ama günlük ödevlerden eskiden yapamadıklarımdah yaptım ütü vs cam silme favorilerden bakayım hatırlayamadım şimdi

ilk hafta yı soruyorsun yani beş beş ti arto kısmını bilmiyorum canım ya hatırlamıyorum inan ki

Son düzenleme:
2008 yılında evlendim ben boyadım kızlar mobilyalarımı :))

Son düzenleme:
Masallah arkadasim 3 tane mi, kres actiysan haber ver, benimkini de gondereyim

Şiiiiiiiiştt cekilun kenara, burda 37 yasinda, 21 aylik kizi olan yasli bir anne var bu arada 10 yillik evliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…