Küllerden Doğmak Vol.2

Hanımlarrr ben gidiyorum artık zaten çok aktifte değildim. İlk zamanlar bi hevesle yapıyodum herşeyide heves geçti gitti sanırım bide her hafta yarım gün temizliğe yardımcı bayan alıcaz artık. Tembel doğdum tembel ölücem anlaşılan :) kendinize iyi bakınn iyi çalışmalarr kolay gelsinn.

Yazin balkona su doldurup koyuyordum, orda yapmak istemiyordu essek sipasi.. Vallahi ben artik iyice koyverdim, baktim bas edemiyorum, mumkun oldugunca az hasarla kurtarmaya calisiyorum

Yahu kim çıkardı beni listeden MaRaL_ kuzum diğer tarafta paylaşırken beni de ekleyiver sana zahmet gecenin köründe ekledim kendimi ama atalante cadisi beni listeden çıkarmış :))))

günaydın kzılar.
ben cumartesi ve pazar ödevlerin bilemden yapmışım.içime doğmuş galiba.:)

qma buraya girmeye fırsatım olmayınca bildiremedim.
neyse sağlık olsun.:)

yeni haftanın ödevlerine bakayım hemen,yaptıkalrımdan var mı acep?

Masallah, kiz mi erkek mi? Evet yaa hergecen gun daha da bal kaymak oluyor ama yil sonunda kizimla ayriliyoruz teyzesi, ise donuyorum..
erkek canim
7 yasinda kizim 5.5 da oglumda var
denizde kum bende çocuk

hayat $artlarti canim
yinede 2 yil bakmisin bak yavruna kendin gozun gibi
4 aylik birakip ise ba$layanalr oluyor bunada sukur de Allah hastalik vermesin , saglik sihhat evrsinde hersey ahllolur
annesini ozlerse belki az uzer :)

prizleri silmiştim.
diğer topikde kendimi eklemiştim ama göremedim bildirim topiğinde.
eve gider gitmez peteklerle aradan çıkarmıştım kendilerini,ödevim diye.

Hay maşallah durmadan doğurmuşun yaşın kaçtı bacım senin

Yahu kim çıkardı beni listeden MaRaL_ kuzum diğer tarafta paylaşırken beni de ekleyiver sana zahmet gecenin köründe ekledim kendimi ama atalante cadisi beni listeden çıkarmış :))))

Çok özür dilerimm Sabahın köründe uykulu alıntı yaptım ondan silmişim galiba seni
Affet beni Bu şarkı benden sana o zaman

Bana abla diceksin bundan sonra ben 31 yaşındayım,canım kaç yılında evlendin ben sığdıramadım 3 çocuk 7 yıla çocuk sayın çok değilde yaşın küçük
8yillik evliyim
sen yavas davranmisin kiz $ekerim
ahahah kiz nben niye 30dedimmmmkii
aralik 84 dogumluyum dgru yaa
oy ben nerelre gidemm 31 olcamm

8yillik evliyim
sen yavas davranmisin kiz $ekerim
ahahah kiz nben niye 30dedimmmmkii
aralik 84 dogumluyum dgru yaa
oy ben nerelre gidemm 31 olcamm
Olsun ben yine büyüğüm ağustos 84 doğumluyum evet sen 2007 de evlendin ozaman ben 2008 haziranda oğlumada tam 1 yıl sonra gebe kaldım öylede gitti 1 sene boşadünde eşimle konuştuk bana göre bi kadın 20 yaşında oluyorsa anne olmalı birlikde büyüceksin çok geç kaldım çok

• Evdeki tüm masa ve sandalyelerin temizlenmesi (bugün yapayım,dün yapamamıştım.)
  • Tencere, tava, çaydanlık ciflenmesi, ek yer vidalarının çıkarılarak temizlenmesi (vida vs. çıkarabilir miyim acaba?ama ciflerim. o kadar da vaktim olmuyor ki bir sürü tencere var.)
  • Evi silip süpürmek (dün yapmıştık eşimle.elimle sildim dip,köşe.)
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (bakarım listeye.)
bu hafta listemiz daha kolay.:)

kiz iyide senin iki çocugun var o zamn :) az deilki :)

ben gelende her silme de oraları da yapıyorum. Ama benimki vidalı değil tak çıkar cinsten pratik. Önümüzdeki haftanın görevi olarak bunu verelim.

Haftalık ödevlrrimi tamamlamışım nerdeyse. Günlük ödevlerimden eksiklerim var. Onlarıda hallederim inş. Artık yatayım. Sabah mesai var malum.
hay maşallah nasıl yaptın bunların hepsini. Çocuğun var mıydı senin=?

Gunluk odev
En az 2adet kapı sılmek
İnsaflı davranmana sevindim

Masallah, kiz mi erkek mi? Evet yaa hergecen gun daha da bal kaymak oluyor ama yil sonunda kizimla ayriliyoruz teyzesi, ise donuyorum..
allah bağışlasın. ben de o zamana kadar evde kalmayı düşünüyorum. hem bakıcı meselesi. hem de kıyamıyor insan el kadar bebek...

Yolun açık olsun.. Yeni bayan da hayırlı olsun umarım rahatlarsın biraz daha

Ben de haziran 2008 de evlendim. Senin mobilyaların da kahve ağırlıklı mı? Ben gezdim tozdum ilk seneler. Çocuğu daha sonra düşündük. Ama hak veriyorum bazen erken olsaydı daha çok sığdırırdım diyorum. Bazen oluyır 2 ideal diyorum. Çok yoruluyorum. Maral nasıl başediyor o 3 çocukla? Uslular heralde. Gerçi 7 ile 5,5 çok yakın. Birbirlerine arkadaş gibi olmuşlardır muhtemelen...

Merhaba kızlar geçen yazdım çıktım birde baktım internetm bitmiş bi daha yazamadım
Simdilik bi azcı girebildim cçıkıyorum. :)
Bu arada gardrobu düzenledim
Birde kullanmadigim yorgan ve yastiklari vakumlayip kaldirmayi dolaplarda heryerde yer acmayi dusunuyorum.. :)
kizlar ben bir hafta daha yokum haftaya bugun gorusuruz..

bende senin begenmeen sevindim

evet buyukler arkadas gibi, beraber buyuduler , berbaer oyandilar su an benle tek ilgileri yemek hazirlayip banyo yaptiriyorum
hatta kiizimi du$un altina koyyorum kendini yikyor iki haftadir
derslerini yaptiriyorum

pek zorluklari yok
arada sava$ çikiyor ama olacak o kadar :)

Bebeğim var cnm, 6.ayını doldurmak üzere inş. Hafta sonu olunca eşim çocukla ilgilenirken, yapabildiğim her şeyi yapmaya çalıştım. Hafta içine kalınca zaman bulup yapmakta zorlanıyorum.

Maşallah cnm ya :) Ne mutlu sizlere. Ben 28de ilk bebeğimi anca yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…