Küllerden Doğmak Vol.2

Ben de bugün ödevimi erken yaptım :)))

BUGÜNKÜ ÖDEVİMİZ

1 cam silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.yesa1
2.chentiq
3.cnntrm

bir de aynalar vardı galiba....

ben size pek uyamadım yahu.... dün bütün evi süpürdüm sildim toz aldım ama şu dediklerinize fırsat kalmadı... haftasonu da öyle oldu.... ben bunlara gelene kadar ev gene pisleniyor :)) bu akşam bir kaçını yaptım yaptım yoksa gene başa sarcak her şey...

bir de aynalar vardı galiba....

ben size pek uyamadım yahu.... dün bütün evi süpürdüm sildim toz aldım ama şu dediklerinize fırsat kalmadı... haftasonu da öyle oldu.... ben bunlara gelene kadar ev gene pisleniyor :)) bu akşam bir kaçını yaptım yaptım yoksa gene başa sarcak her şey...

aynalar 7 eylül pazartesinin göreviydi canım :KK53: hadi hadi silkelen de bugünden itibaren uymaya başla :KK50:

Bi kahve molası verebilirim artık :KK66: tüm camlar silindi, yıkanan storlar takıldı, toz alındı odalar süpürüldü, tüm dolaplar elden geçti, çamaşır yıkandı silme işi kaldı. Bunları tek yaptım sandınız demiii :KK66:
Allah razı olsun eşimden işe gitmedi bugün vee beraber temizlik yaptık. Arada brn çocuklara yemek yedireyim, ay altını alayım derken o daha çok iş yaptı :KK70:
Hadi bana kolay gelsin evi sileyim buhar hazır olmuştur :KK66:

Tabii ki canım o nası söz :KK76:

1- Her hafta 3 ya da 4 görev var, 1 haftalık süre var, her cuma ben şu maddeleri yaptım :KK9: su maddeleri yapamadım var:KK11:

2- Her gün saat 4'ten sonra ilk gelen günlük ödev veriyor, bu ödevler çok ağır değil 10-15 sürecek şekilde :KK50:

Bu haftanın görevleri: buzdolabı iç dış temizlemek, baharatlıkları boşaltmak, temizlemek, anahtar, gözlük vs için tek bir yer belirlemek ve ilaç kutusunu düzenlemek

Bu günün ödevi 1 cam silmek

hiim tamam canim sagol.
1 cami sildim simdi. buzdolabim zaten imdaaat diye bagiriyordu, ony da aksam esim gelince yapablirim ancak. yoksa kucuk cadim hayatta yaptirmaz bana

Bi kahve molası verebilirim artık :KK66: tüm camlar silindi, yıkanan storlar takıldı, toz alındı odalar süpürüldü, tüm dolaplar elden geçti, çamaşır yıkandı silme işi kaldı. Bunları tek yaptım sandınız demiii :KK66:
Allah razı olsun eşimden işe gitmedi bugün vee beraber temizlik yaptık. Arada brn çocuklara yemek yedireyim, ay altını alayım derken o daha çok iş yaptı :KK70:

bana da yap kahve geliyom :)))

anaaaam okurken yoruldum :KK66:

BUGÜNKÜ ÖDEVİMİZ

1 cam silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.yesa1
2.chentiq
3.cnntrm
4.bi kahve
5.sosyoloji

vayyyy canım ellerine sağlık yahu pek güzel olmuştur :KK51:

hiim tamam canim sagol.
1 cami sildim simdi. buzdolabim zaten imdaaat diye bagiriyordu, ony da aksam esim gelince yapablirim ancak. yoksa kucuk cadim hayatta yaptirmaz bana

Camı silmen şahane olmuş canım o günlük ödev çünkü, yarın yapsan olmuyor :nazar:

Buzdolabı için cumaya kadar vaktin var ve tabii diğer 3 görev için:KK49:

vayyyy canım ellerine sağlık yahu pek güzel olmuştur :KK51:

Camı silmen şahane olmuş canım o günlük ödev çünkü, yarın yapsan olmuyor :nazar:

Buzdolabı için cumaya kadar vaktin var ve tabii diğer 3 görev için:KK49:
Hemde nasıl güzel olduuu :KK66: eşim tüm koltukları birbirinden ayırıp aralarını temizledi neler sokmuş kızlar bir ben eksiğim nerdeyse :KK70:

Mutfağın camı silindi ya manzara bakmayın cama bakın:KK70: :KK70:
IMG_20150909_172916.jpg

BUGÜNKÜ ÖDEVİMİZ

1 cam silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.yesa1
2.chentiq
3.cnntrm
4.bi kahve
5.sosyoloji
6.feraceli

Kızlarr beni de alır mısınız aranıza?

yapı olarak biraz dağınık biri olduğum için ev işlerini planlamakta ve sağlanan düzeni sürdürmekte güçlük çekiyorum.bu yüzden de eşimle sık sık bozuşuruz,kendi titiz olduğu için hep eleştirir beni.

kısaca kendimi tanıtiim ; yaklaşık 4 yıllık evliyim,henüz bebek yok ve çalışıyorum. 25 yaşındayım :)

X