Küllerden Doğmak Vol.2

Selamün aleyküm kızlar; hayırlı sabahlar herkese. Uzun süredir kk ya girmiyordum. Chentiq'in konularını daha önceden hatırlıyorum. Ben de aranızda olmak istiyorum. Ben Betül, 7 yıllık evliyim. 1 kızım var bu sene okula başlayacak inşaallah.

Benimkinde de ne numaralar var bir bilsen anlatsam toplanıp dövmeye gidersiniz tövbe yarabbim :KK70:

Benimki de öyle valla. Şok geçirtiyor bana

Hastaneye gitti mi çıkmak zor oluyor demi :KK43: bugün bizde gittik amann içeri giren girene ulan dedim randevu yok mu vaaaaar r niye bizim randevu saatimiz geçti sap gibi bekliyoruz aç aç çocuğu tutuyorum. Tam isyan başlstıyordum ki ses geldi :KK70:
Teee akşam a çıktık ama oldun inşallah sonuç güzel olur da beklediğimize değer.

Evet ya randevusuz gidenler oluyor ama ben hep randevu alıp giderim saatim geldiğinde kalabalığı yarıp giriyorum sorana ben randevuluyum diyorum herkes pispis bakıyor :KK70:

O zaman Günaydın kızlar bugünün ödevi :KK49:

1 adet cam silmek. Tek bir oda. Umarım çok zor değildir. :KK55:

Canım bugun burası yagmurlu. O yuzden camın dışını silmesemde 2 iç cam silsem olur mu?

günaydin kizlar oturma odamin cami silinecekti zaten silince yazarim insallah bide bisey sorucam dörtte ilk ben kalktiysam bende ödev verebiliyormuyum yoksa sadece belirli arkadaslarmi verebiliyor

Herkes verebiliyor canım

BUGÜNKÜ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar :KK9:

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve

chentiq chentiq hu huuuuuu :KK35::KK75:
@eniyikadinoyuncu nerdesin canım?
mirjam mirjam yaptın mı canım?
@Baronesss canım sabah gelmiştin ya keşke yine gelsen :KK14:
cnntrm cnntrm canım senden çok umutluyum sen yapmışsındır güvenim tam sana hadi gel de listeyi yenileyelim :rolleyes:

@ftemiz

dagci dagci

Evelynn Evelynn

kızlar bi siz kaldınız, beklemedeyiz:) ftemiz'den yavas yavas umudumu kesiyorum :cry:ama dagcı ve 2 kedi annesi bizi bırakmaz :21:
günaydın kızlar.
evet eve gittiğimde direk lavaboyu yıkamaktı hedefim.
ama yemek,çocukların ders ve yaramazlıklarıyla mücadele.....
baş ağrısıyla yattığımı hatırlıyorum sadece.:KK43:

gunaydin arkadaslar bugunku odev cok iyi olmus benim zaten iki gunde bir yaptigim sey benim evin bahceye bakan tarafi komple yere kadar cam :KK43: ve disardan yagmur icerden oglum sagulsun mahfediyor :KK43:

günaydin kizlar oturma odamin cami silinecekti zaten silince yazarim insallah bide bisey sorucam dörtte ilk ben kalktiysam bende ödev verebiliyormuyum yoksa sadece belirli arkadaslarmi verebiliyor

O nası söz canım tabii ki verebilirsin:KK50:

Selamün aleyküm kızlar; hayırlı sabahlar herkese. Uzun süredir kk ya girmiyordum. Chentiq'in konularını daha önceden hatırlıyorum. Ben de aranızda olmak istiyorum. Ben Betül, 7 yıllık evliyim. 1 kızım var bu sene okula başlayacak inşaallah.

Hoşgeldin canim aramıza hiç gitme olur mu:KK71:

Benimki de öyle valla. Şok geçirtiyor bana

Evet ya randevusuz gidenler oluyor ama ben hep randevu alıp giderim saatim geldiğinde kalabalığı yarıp giriyorum sorana ben randevuluyum diyorum herkes pispis bakıyor :KK70:

Canım bugun burası yagmurlu. O yuzden camın dışını silmesemde 2 iç cam silsem olur mu?

Herkes verebiliyor canım

Canım ankara demi yağdı yağacak gibi. Tabii ki olur :KK73:

gunaydin arkadaslar bugunku odev cok iyi olmus benim zaten iki gunde bir yaptigim sey benim evin bahceye bakan tarafi komple yere kadar cam :KK43: ve disardan yagmur icerden oglum sagulsun mahfediyor :KK43:

O zaman süper olmus:KK31:

Ve akeyküm selam hoşgeldin canım :)
2008 demi evlendin bende 7 yıldır evliyim:)

evet canım 2008de 24 ağustosta evlendim
Bizde Haziran 15 de evlendik :)
O ne güzel esin yardım ediyor :)
Evet canım çok güzel cam siler bazı aparatları var cam silen adamlarınki gibi :) bide çocuk Odası'nın camı yol kenarı ben başını bağlıcan üstünü giyincen diyene kadar cayıyorum cam silmenden tam karşısında pastAne var ve cafesi var,herkesin gözü camda ben silerken uyuz oluyorum:KK34:

Yahu amma yazmissiniz oku oku bitmedi. Kendi yazacaklarimi bile unuttum. ama alintilara cevap vereyim.
Kizlar bu sabah 4te verilen odev illa bir sey temizleme mi olmali? Duzenleme olabilir mi? Örneğin evin ... odasi ... köşesi düzenle gibi.

temizlik ve duzenleme haricinde de verebilirsin. mesela benim vol.1 deki odevlerden biri kitap okumakti. tamamem hayal gucune kalmis.

iyide bu topik küllerinden doğmak isteyenler için değilmiydi yani iş yapmakta zorlanan arkadaşlar beraber motive olacaklardı maşallah hep hamarat hanımlar toplanmış moralimiz bozuluyor ama :KK43:
ay sorma baroness ya. benim koralim de bozuluyor. hele yesa yesa cadisi demis ya chentiq gibi yapmiyorsun diye. halbusem okudugumu yorumlamistim ben. :KK53: kulkedisi ve pasakli degil hic gelen hatunlar. anlamadim gitti.

Merhaba çalışkan becerikli hanımlar, ben 4 aylık evli ve tezle uğraşan, anne evinde hiç bi şeye elinin sürmediği için şimdi ev işlerinde, evi çekip çevirmekte zorlanan biri oldum çıktım. Sizi gördüm, biraz okudum bayıldım. Her gün girip ödevlere belki rapor vermem zor olur ama beni de aranıza kabul eder misiniz?

tabiki de gelebilirsin herkese acik grubumuz. cumaya kadar 4 gorevimizi tamamlaman yeterli zaten. gunluk odevler gorevlerden birini yapamayinca bonus niyetine oluyor.

BUGÜNKÜ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar :KK9:

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve
9.mirjam
10.cnntrm
11. chentiq

Şükür ben de yaptım biraz geç oldu ama ne demişler geç olsun güç olmasın :KK66:

ilk sayfadaki listede adi olan herkes verebilir odevi. listeye girmenin kurali da cuma gunleri raporunda tum gorevlerini tamamlamis olmak.

Ve akeyküm selam hoşgeldin canım :)
2008 demi evlendin bende 7 yıldır evliyim:)

aleykum selam. ben de 2008 mezunuyum. bekarliktan mezun :KK48::KK48:

Bizde Haziran 15 de evlendik :)

Evet canım çok güzel cam siler bazı aparatları var cam silen adamlarınki gibi :) bide çocuk Odası'nın camı yol kenarı ben başını bağlıcan üstünü giyincen diyene kadar cayıyorum cam silmenden tam karşısında pastAne var ve cafesi var,herkesin gözü camda ben silerken uyuz oluyorum:KK34:
İyi eşin siler :KK70: bizim buralar işlek değil maalesef :KK70:

chentiq chentiq bekarlıkdan mezun iyimiş canım :KK53:

Yanlız bişeyi düzeltmek isterim bende çok tembelim bu iş konusunda,her şeyi zaruri yapıyorum malesef hiç sevmiyorum aslında ama düzenli ve temiz olmak istiyorum inş başarıcam,burası bana baya iyi geldi verilen bi söz var yapıcaz dedik yapıyoruz verdiğim söz çok önemli benim için:KK51:öptüm:KK60:

chentiq chentiq bekarlıkdan mezun iyimiş canım :KK53:

Yanlız bişeyi düzeltmek isterim bende çok tembelim bu iş konusunda,her şeyi zaruri yapıyorum malesef hiç sevmiyorum aslında ama düzenli ve temiz olmak istiyorum inş başarıcam,burası bana baya iyi geldi verilen bi söz var yapıcaz dedik yapıyoruz verdiğim söz çok önemli benim için:KK51:öptüm:KK60:

Aynen canım ben de öyle görev olunca mecbur kalkıp yapıyorum onun dışında sadece zorunlu işleri yapıp kalanını erteliyorum sürekli daha doğrusu öyle yapıyordum şimdi daha bir gayret ediyorum temiz olsun düzenli olsun diye

X