Küllerden Doğmak Vol.2

yaaa okudukça heveslendim ya maşallah :nazar: umarım bu temizlik bayaa bi gider :KK53::KK53:
Az önce eşim kızlara konuşma yaptı, oyuncaklar odanızdan çıkmicak, yemek alıp salona gitmek yok yere dökmek yok diye küçük kafa salladı, büyük bakarız dedi :KK70:
Sonra hadi babam kardeşinle oyna da oyalansın rahat vermiyor dedi ama cevap daha şahaneydi ben sizin çocuk bakıcınızmıyım dedi :KK70: :KK70:
Gözümden yaş geldi gülerken koca karı çocuum benim

Merhaba hanımlar, iş konusunda benimde motivasyona ihtiyacım var. Yarışmaya katılabilirim. Banyonun camını sildim sayılırmıkio_O

Kızlarr beni de alır mısınız aranıza?

yapı olarak biraz dağınık biri olduğum için ev işlerini planlamakta ve sağlanan düzeni sürdürmekte güçlük çekiyorum.bu yüzden de eşimle sık sık bozuşuruz,kendi titiz olduğu için hep eleştirir beni.

kısaca kendimi tanıtiim ; yaklaşık 4 yıllık evliyim,henüz bebek yok ve çalışıyorum. 25 yaşındayım :)

Hoşgeldinizzz :KK68:

hoşbuldukk...:KK73::KK73:

napıyoruz peki şimdi?

bu akşam eve 10 gibi gidicem ,cam silmekten mi başlayayım, yoksa haftalık görevlerden mi başlayayım? :confused::confused:

Merhaba hanımlar, iş konusunda benimde motivasyona ihtiyacım var. Yarışmaya katılabilirim. Banyonun camını sildim sayılırmıkio_O

ooooooooo hoşgeldin dutlucan:) banyonun camı ne demek ayna olmasın o ya da duşa kabin :KK53: yok canım yok sayılmaz o :KK12: hadi kalk cam sil de gel :KK19:

Kızlarr beni de alır mısınız aranıza?

yapı olarak biraz dağınık biri olduğum için ev işlerini planlamakta ve sağlanan düzeni sürdürmekte güçlük çekiyorum.bu yüzden de eşimle sık sık bozuşuruz,kendi titiz olduğu için hep eleştirir beni.

kısaca kendimi tanıtiim ; yaklaşık 4 yıllık evliyim,henüz bebek yok ve çalışıyorum. 25 yaşındayım :)

Masallah canım 4 yıldır evliymişsin :KK68: O zaman bu topik sayesinde eşinden bol bol iltifat almaya hazır ol:KK73:

hoşbuldukk...:KK73::KK73:

napıyoruz peki şimdi?

bu akşam eve 10 gibi gidicem ,cam silmekten mi başlayayım, yoksa haftalık görevlerden mi başlayayım? :confused::confused:

Canım önce camı hallet o günlük görev :KK52: onu yarın yapsan da kabul olmaz :KK37:

Diğer 4 görev için cumaya kadar vaktin var :KK51:

Ben de mutfak camımı sildim de ancak girdim :KK76:Maşallah topik pek, gün içinde 6-7 sayfa ilerliyor

ooooooooo hoşgeldin dutlucan:) banyonun camı ne demek ayna olmasın o ya da duşa kabin :KK53: yok canım yok sayılmaz o :KK12: hadi kalk cam sil de gel :KK19:

Banyo penceresi varya küçük dikdörtgen onu sildim içten başka da silemem artık bugün:KK14:

Masallah canım 4 yıldır evliymişsin :KK68: O zaman bu topik sayesinde eşinden bol bol iltifat almaya hazır ol:KK73:

Canım önce camı hallet o günlük görev :KK52: onu yarın yapsan da kabul olmaz :KK37:

Diğer 4 görev için cumaya kadar vaktin var :KK51:

Diğer 4 görev ne onları göremedim beno_O

BUGÜNKÜ ÖDEVİMİZ

1 cam silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1.yesa1
2.chentiq
3.cnntrm
4.bi kahve
5.sosyoloji
6.feraceli
7.2kediannesi
8.ayseyma

Ben de mutfak camımı sildim de ancak girdim :KK76:Maşallah topik pek, gün içinde 6-7 sayfa ilerliyor

Ekledim canım ismini listeye ellerine sağlık :nazar:

Komple evin camları silindi beni niye yazmadan küstüm sana hıh

Canım o liste ödev yapmayanlar listesi :KK48::KK48::KK48: senin adın yukarıdaki listede:KK50:

Kızlar benide ekleyin temizlikciyi çıkardım işler bana kaldi gaza gelirim hiç değilse şimdi ne yapcam ben haftayami basliycam yada yarından itibaren yapıyım görevleri puanim düşük olur olsun küçük çocuğum var ve diyetteyim bakalım yetisebilcemmi size:)

Kızlar benide ekleyin temizlikciyi çıkardım işler bana kaldi gaza gelirim hiç değilse şimdi ne yapcam ben haftayami basliycam yada yarından itibaren yapıyım görevleri puanim düşük olur olsun küçük çocuğum var ve diyetteyim bakalım yetisebilcemmi size:)

Hoşgeldin canım aramıza mutlaka ilk sayfayı oku :KK68:

Ayy bugünkü görevi çocuğu uyutup yapcam yoksa içim rahat etmez Teşekkürler kızlar resim çekerim tabi hava karanlık pek belli olmaz ama olsun

Canim ilk sayfadaki 4 görev için cumaya kadarmi süremiz bide günlük görev ne mesela yarininki sabahmi belli oluyo

Evet canım o ilk sayfadaki 4 görev cumaya kadar. (11 eylül cuma:) (Tam 1 hafta süremiz oluyor):KK50:

Yarınki görevi sabah topic 'e ilk gelen kişi veriyor.:KK14: (yine ilk sayfadaki listeye girmeyi başaranlardan biri)

Resimlerini de bekleriz canım :KK49:

Tamamdır mutfak camini sildim sadece karanlik ya pek goremedim leke falan ama liste nerde liste gaza geldim :)

Eklentiler

• 20150909_202039.jpg
    20150909_202039.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 92
BUGÜNKÜ ÖDEVİMİZ

1 cam silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1.yesa1
2.chentiq
3.cnntrm
4.bi kahve
5.sosyoloji