Küllerden Doğmak Vol.2

Dün tekrar yazamadım ama dün günlük ödevimi yaptım, iki lavabom da tertemiz gıcır gıcır oldu bugünkü ödevi yapamayabilirim eve Akşama varacağım karanlıkta cam silemeyebilirim ama haftalık ödevlerden sadece ilaç kutusu toparlamak kaldı.

Çok güzel ve çok yararlı bir grup olmuş ya benim evi ve ev işlerini çok aksattığım şu günlerde, Allah Razı olsun hepinizden

Kız ne güzel işde bizim burası ana cadde canım bişey sirkelicek oluyorum insan trafiği bekliyorum bitsin diye
doğru kaç gündür abimleri prostesto ettim odalarını toplamadım bgün bi sinirle geldi odasını sanki ben dağıtmışım gibi gel cabuk topla şu odayı dedi banada biraz yardım etti oyy kışlıklarada giristik öldüm beni bu kadar eşyam yok

Tamam ben de bu ödevi bekliyordum yapmak için yoksa erteleyip duruyorum. Mutfak camımı sileceğim inşallah. Herkese kolay gelsin

Oyhh nihayet o kolay iş diye erteleyip durduğum baharatlik görevi tamam şimdi de ilaçlara girisicem o daha da kolay zaten geçen ay ayirmistim tarihi gecenleri :) bir kısmı da buzdolabinda duruyor onlar dolap temizlenirken hallolmustu zaten :))) sadece anahtar vs kaldı onlara bir türlü yer bulamıyorum

acilin acilin, kenara cekilin ben geldiiiim.. ama tabii evdeki daginikligin uzerinden atlayarak geldim
1,5 yasinda bir kizim var. su an ucretsiz izinde oldugum icin, 15 gunde bir gelen yardimcimiz artik gelmiyor. ev isleri,camasir,utu,yemek,bebis.. ve ben artik bunlara yetisemiyoruuuum.. hadi bir el atin bana da

Ah canım ya kelin ilacı olsa kafasına sürecek sen en iyisi işe başka Kurtul bende yetişemiyorum

Ayyy o abiler yokmu benimde var ikitanebiri 7 yaş büyük Öbürü 3 yaş,biz üçümüzde evliyiz epeydir aynı evde yaşamıyoruz sende evlendir onları kurtul

ooooooo kimler gelmiş kimler gelmiş
Yetişirsin canım yetişirsin sen takıl bize yeter ki ödevini düzenli yap, görevlerini tamamla bu kadar

Süpersin yesa :))) en çok ihtiyacım olan ama en çok zor gelen is :))

ohhhhh mis gibi camlarımız olsun inşallah o zaman

gunaydin arkadaslar bugunku odev cok iyi olmus benim zaten iki gunde bir yaptigim sey benim evin bahceye bakan tarafi komple yere kadar cam ve disardan yagmur icerden oglum sagulsun mahfediyor

Çokmuş canım ya ama olsun o kocaman evi idare eden sen bi camımı halledemeyeceksin

Evet yesacım ankara. Baya karanlık uyandık bugun. İçten sileceğim artık

Canım bayaa açıldı hava bilmiyorum oralarda da öyle mi ama

oooooo chentiq ne yapıyosun yahuu sildin mi dün lavaboları bakalım o banyodaki lavaboyu silerken banyoya bi göz at atılacak bir şey varmış diye duydum senin banyoda at gitsin canım tutma

chentiq

afferin canım sana dün ödevini yapan sayısı 11 oldu o zaman ya da 12 ahh şu 13 rekorunu bir geçebilsek

BUGÜNKÜ ÖDEVİMİZ

1 cam silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR (eve erken gelmek pek güzel bir şey :)
1.yesa1

chentigelmesiydi 2540140 .!.:
kk da kizdan bol ne var. acariz bir topik

lavabo odevi listesini duzenledim kendi adimi da ekledim.

ayrica bugunun odevi icin
1- chentiq
Bak bu aklıma gelmediydi her masraf benden yeter ki evlensinler

Benimde 3 tane bulamıyom kız
Amannn yaş geçtimi çok zor evlenmek acele etmeden elini çabuk tutmak lazım benim dayım armudun sapı üzümün çöpü dedi 40 yaşında evlendi istemediği bütün Özellikler yengemde mevcut kötü biri değil ama hatta çok iyi biri ama dayım Şunun şurası şöyle Öbürü şişman bunu eli ağır dedi en son yengemi aldı

kk da kizdan bol ne var. acariz bir topik

lavabo odevi listesini duzenledim kendi adimi da ekledim.

ayrica bugunun odevi icin
1- chentiq

Dünkü görevimiz

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve
9.mirjam
10.cnntrm
11.catuke
12.chentiq

Yine 12 de kaldık ya
chentiq oooooooo canım ya eş zamanli yazmışız kalp kalbe karşıymış bak

BUGÜNKÜ ÖDEVİMİZ

1 cam silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR (eve erken gelmek pek güzel bir şey :)
1.yesa1
2.chentiq

Baaa baaa benim büyük abim öyle oda 30 na geliyi kilosu var diye reddediyor kızları

ooooooo kimler gelmiş kimler gelmiş
Yetişirsin canım yetişirsin sen takıl bize yeter ki ödevini düzenli yap, görevlerini tamamla bu kadar

canim yaa tlfondan giriyorum. kizim rahat birakmadigindan gecmisi de okuyamiyorum. mevzuu nedie, ne yapmak gerekiyir bana bir ozet gecer misin sana zahmet

canim yaa tlfondan giriyorum. kizim rahat birakmadigindan gecmisi de okuyamiyorum. mevzuu nedie, ne yapmak gerekiyir bana bir ozet gecer misin sana zahmet

Tabii ki canım o nası söz

1- Her hafta 3 ya da 4 görev var, 1 haftalık süre var, her cuma ben şu maddeleri yaptım su maddeleri yapamadım var

2- Her gün saat 4'ten sonra ilk gelen günlük ödev veriyor, bu ödevler çok ağır değil 10-15 sürecek şekilde

Bu haftanın görevleri: buzdolabı iç dış temizlemek, baharatlıkları boşaltmak, temizlemek, anahtar, gözlük vs için tek bir yer belirlemek ve ilaç kutusunu düzenlemek

Bu günün ödevi 1 cam silmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…