Küllerden Doğmak Vol.2

Geriye gidip okumaya çalışıcam bir ara ama ilk okul muhabbeti olmuş.
Benim kızım da 24 ekin de 6 yaşında oldu.
Ve ilk okula başladı. Kesinlikle istemedim ben
Okul müdür yardımcısı da daha küçük anaokulundan devam ettirin isterseniz dedi.
Ama psikolog ilk okul yeterlilik testi yaptı 100/100 yeterli çıktı ve ilk okula başlasın anaokulu sıkar onu dedi.
İyi ki vermişim ilk okula çabuk adapte oldu.
Çok sevdi okulu tek sorun ödev onu da aşıcaz inşallah

Canim acaba minik sepetler yada çekmece gibi bişeymi alsan

Benimkide bacaklarimiza yapisiyodu gitmeyelim diye servise verdim rahat ettim ne olduğunu anlayana kadar servis gidiyo zaten çok rahat ettim

BUGÜNKÜ ÖDEV
Fırını çekip altını ve kenarlarını temizlemek. Ankestre olanlar içini silecek.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
8.nnightsaill
9 chentiq
10.pinhan16

BUGÜNKÜ ÖDEV
Fırını çekip altını ve kenarlarını temizlemek. Ankestre olanlar içini silecek.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
8.nnightsaill
9 chentiq
10.pinhan16
11.Eshma

günaydın kızlar.
bugüne ödev yok mu?

dünkini yapamadım hem hasta,hem işteydim.
ama yapılsa iyi olacaktı.

koltuk silme işini ben cuma yaptım.
tüm yastık,minderleri yıkadım.

mutfak duvarlarını bir kaç hafta önce silmiştim.

benim çocuklar çok severler.:)
[/QUOTE]
ben devlet ama 4,5 gün.
hastayım,yatacağım diye hayal ediyorum ama ev ahalisi ne düşünüyor bilemiyorum.

Findikfaresi123 cim canım benim buradayım

dagci 1 koltuk silmek canım ödevimiz

MaRaL_ sen tam bir çılgınsın dostum ödeve ba-yıl-dım

Koltuk silme:

Loc, aspirin ve kosla halı silmek için kullanılan bir ürün var ya onları karıştırıp eski liflerden biri ile sileceğim ben

isteyen 2 ürünü seçip de karıştırabilir ya da daha farklı ürünler de kullanabilir mesela narin çamaşırlar için toz deterjan almıştım onu kullanmıştım bir kere o da pek güzel oldu

günaydın kızlar.
bugüne ödev yok mu?

dünkini yapamadım hem hasta,hem işteydim.
ama yapılsa iyi olacaktı.

koltuk silme işini ben cuma yaptım.
tüm yastık,minderleri yıkadım.
dunkunu yap o zaman canim sende:) olmamiki
puan sayilmaz ama maksat motive olmak deilmi :)

loc la psirin ne bilmiyorum sadece kosla elde yikama var hali için elimde
patates sogan filelri oluyor ya onlarlada siluyorum ben :)

Ben bu gün kızı fiziğe götüreceğim. Ağırlaştı iyice kollarım çok ağrıyor gelince. Koltuk silme haftalık ödev olsaydı herkes müsait olduğu bir gün silseydi keşke. Neyse.
Ben bulaşık parlatıcısı ile siliyorum. Süper leke çıkarıyor.

benim kızım 66 aylıkken başladı yılından geri kalmasın diye ama çok pişman oldum ödevler yığıldıkça 1. sınıfta çocuk bezdi daha ilk zamanlar ödevlerde az oluyor ve bu yıl okul değiştirdik 2, sınıf ama sınıfının gerisinde sınıfındakiler hep ondan büyük o kadar fark ediyor ki ço.cuklarda ama gayret ediyoruz yetişmeye çalışıyoruz okumayı yapabiliyorlar ama iş yazmaya gelince çok zorlanıyor inş sizde öyle şeyler olmaz keşke geçen yıl vermeseymişim diyorum

dünkü ödevi yapamadım deneme süresindeyim haftalıkları bitirdim sayılır ama oluyor mu öyle
bu arada koltuk silme işini ben genelde hafta sonları evden çıkacağımız zaman yapardımm kurumuyor ki siz nasıl yapıyorsunuz akşama kadar kurumazlar

İnan bu yazdıklarında kendimi görüyorum canım. benim kızımda aynen öyleydi ve eşim hiç yardımcı olmuyordu. gerçi hala yardımcı olmuyor ama. en azından kreşe başladığından 3 ay sonra sabah ağlamaları bitti ama seni çok iyi anlıyorum insan çok tükeniyor.

Benim oğlum da üstün zekalı bir çocuk. Psikolog 1. sınıfa başlamasını uygun gördü geçen sene. Ama dediğin gibi ödevler çoğaldıkça zorlanıyorlar illaki. Bu sene 2. Sınıf şimdilik iyi ama ben de pişmanım. Oyun çağında ödevle uğraşıyoruz :'(doya doya oyun oynayacak yaştalardı aslında.

Ne zaman kuruyacak peki?

aa deneyim bende saol canim fikir için

haftalik odevler çok hafifdi bu hafta dengeleyelim dedik
pc koltugu fln yokmu kuçuk bisey siliver :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…