Küllerden Doğmak Vol.2

HIMMM ben aksam sileyim olmazsa çocuklar yatinca, hepsini silecegim çunku
digerleri tek koltuk silcek galiba idare edilir herhalde :)

geçen sene bi de babasından ayrı yaşamak durumunda kaldık eşim iş değiştirince biz annemlerde yaşadık çocuk için çok zor oldu hafta sonları babası ile vakit geçirmesi gerekirken ödevler çok fazlaydı ağlıyordu asabileşiyordu bu yıl etüte verdim çalışmayı istiyorum okuldan etüte gidiyor orda takviye yapıyorlar seviyor allahtan etütü ama eve gelince uyku saati isyanlarda oyuna vaktim yok diyor aslında haklı çocuk eve geliyor 6 da babamız işten geliyor yemekti falan derken çok az oyun oynayabiliyoruz

oğlunun üstün zekalı olduğunu nasıl anladınız canım bu konuları ben hiç bilmiyorum etüt öğretmenimiz sormuştu

kızlar koltuk sileceğiz bugün sanırım . aslına koltuk silmeyi hiç sevmiyorum ama işte ödev aşkıyla köşe koltuğumu sileyim bari

bu arada bende devletteyim ve 5,5 gün tatil olacak inşallah. yarın bi aksilik olmazsa kızımı alıp annemlere gidicem. pazar günü dönücem . oy kullanmaya yetişicem .

ben artık verilen ödevleri anneme yaptırırım nede olsa herkes evinden sorumlu

yok ya kıyamam ben ona yardım ederim yaparken. zaten oda bana hiç kıyamaz dönüşte onu da getireyimde biraz arkamı toplasın.

Normal davranmıyordu canım. Çok değişik kelimeler kullanıyor çok zor sorular soruyordu. Çok da hareketliydi. Yaşıtlarıyla oynamıyor. Bir de benim kızım fiziksel ve zihinsel engelli. Onun gittiği kurumdaki doktorlar farketti. Üniversiteye gittik. Orda 1 ay çok değişik testler yaptılar oradan söylediler.
Okula uyum çok zor oldu ama bizim. Yaşıtlarıyla vakit geçirmek onun için çok zor.

Hatta eşim şimdi üçüncü çocuk yapalım diyor. Yok diyorum denedik iki tane bi yerde yanlış yapıyoruz. Normal olmuyor bizimkiler.. :)

iki bambaşka evladınn var gerçekten çok zor olmalı

Hatta eşim şimdi üçüncü çocuk yapalım diyor. Yok diyorum denedik iki tane bi yerde yanlış yapıyoruz. Normal olmuyor bizimkiler.. :)
erkekler haava hoş geliyor galiba ben bi tane çocukla aşırı zorlanıyorum benimki kız ama büyütürken hiçbir yere gidemiyorduk her gören allah sabır versin seninki 4 erkeğe bedel falan diyorlardı ffazla zorlandım daha yeni yeni kendime geliyorum senin işin daha zor olmalı ben bi daha istemiyorum çocuk büyük konuşmayayım da hem tek kalsın istemiyorum öyle bi karamsarlığım var

NAZ24 sen örgü örüyor musun canım.

Ne zaman kuruyacak peki?

Siz dun aksam yoktunuz. Ben haftalik odev olarka koltuk ve mutfak fayanslarini da ekledim. Daha dogrusu oylamaya sundum. Maral ertesi gune odev olarak verdi. Odev gorev karisti diye. Hsonuna ladar silecekseniz + koyabilirsiniz. Ben oyle yapcam.

A Anka canım ben örgü örüyorum ama bilmediğim yerler var koltuk kesme vs yapamıyorum,desen öremiyorum,düz ve haroşa örüyorum

Günaydın kuzlarrrr

chentiq canım MaRaL_ ödevi 03-45 de vermiş saat 4 değilmiydi bu ödevi geçersiz sayalım ne dersin onun yerine yarım saat hareketsiz yatma ödevi veriyorum

Aaa ben yaptım ödevi haftalik gorev oldu galiba neyse artık kurur inşallah aksama kadar öyle umuyorum sabah 8 de sildim cunku

Anladım canım. Eski bir arkadaşım vardı forumlardan. Kullanıcı adı nazdı çocuklar falan da aynı yaşta da o yüzden o sandım bi anda. Değilmişsin ama o baya profesyonel olmuştu.

Tamda bu sebepden oğlumu okula vermedim,yazı yazmakda zorlanıyorlar çünkü parmak kasları gelişmemiş çocuklara yazı yazdırılıyor malesef benim oğlum bu yılla üç yıldır okulda 3-5 yaşında sübyana gitti daha çok kuran ve kesme biçme ağırlıklı iki yıldır anasınıfında artık bu sene son seneye 1. Sınıf ben iyi olucana inanıyorum ödevler çok ama yapabildiği kadar diyor öğretmenler alışıncaya kadar.

Anladım canım. Eski bir arkadaşım vardı forumlardan. Kullanıcı adı nazdı çocuklar falan da aynı yaşta da o yüzden o sandım bi anda. Değilmişsin ama o baya profesyonel olmuştu.
Anladım canım benim kullanıcı adım hiç değişmedi hep aynı:)

kiz forumun saati yanli$tir
iki saat fark yokmu aramizda ?
ben Tr de deilim biz aldik saatleri siz almadiniz forum otomatik almis olabilir trafik kariisk yani :)

Merhaba kızlar, dun akşam yapacaktım ödevi lakin bir başım ağrıdı, sadece o olsa yine yapardım da eşimle atıştık biraz moralim bozuldu çok, başım da daha beter ağrıdı yattım kaldım
Bugunun ödevi koltuk silmek mi ay yok artık bi de hamaratlığını kabul etmiyo şu Maral bir alem...@chentiq canım sen haftalık görev verecektim demişsin haftalığa taşıyaydın bu ödevi keşkem
Ay hamaratlar topiğine dondurmek istiyorlar burayı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…