Küllerden Doğmak Vol.2

Canım kaç yaşında oğlun,benim oğlum ilk kreşe 3,5 yaşında başladı 1 ay ağladı her gün tabiri caizse anamdan emdiğimi burnumdan getirdi :KK43: pes etmedim ben kazandım üç yıldır gidiyor artık bi sorun yok sadece arada anne seni çok özledim diyip sarılıyor öpüyor,sizinkide geçicek inş biraz daha sabır gerekiyor:)

3 yaşını 4 ay geçti işte canım 3,5 sayılır artık. kreşte 4. haftamız ve her geçen gün azalmasını beklerken tutturmaları daha da çoğaldı. bugün kreşin bahçe tellerine tutundu sımsıkı içeri girmemek için. arabadan indirmek ayrı facia zaten.. bilmiyorum valla şu 5 günlük tatil de bana iyi de dönüşü daha zor olacak yine alışacak evde kalmaya of ki ne of...

kreşe girdikten sonra susuyor öğretmenin dediğine göre. ama sabah uyanır uyanmaz başlıyor ağlamaya. akşam da saat 16.30da eve geldik 18.30da yine başladı.. alışacak elbet pes etmiyorum ama artık sabrım da gücüm de tükenmeye başladı. eşim de sağolsun pek yardımcı olma huyu yoktur. hala benden hizmet, ilgi, alaka bekliyor. gücüm kalmadı farkında değil... neyse canım öyle işte....
Eşin kendı gormuyorsa sen goster artık yoruldugunu cnm

maraldan koltuk silmeeee ve benden de mutfagin fayanslarini tabandan tavana silmes geliyooorrr yok mu arttiran

NAZ24 NAZ24 sen 6.5 yasinda okula neden gondermedin acaba. Ben seneye yollamayi dusunuyordum kizimi.

cnntrm cnntrm okulda bir sey mi yasadi acaba. 4 hafta ds alismasi lazim

Son düzenleme:
Mhaha delıye hergun bayram bana hergun tatıl:KK53::KK53::KK53:
Koltuk sılmeee dıyorum bu kacıncıı deyısımmm:63:
maraldan koltuk silmeeee ve benden de mutfagin fayanslarini tabandan tavana silmes geliyooorrr yok mu arttiran

NAZ24 NAZ24 sen 6.5 yasinda okula neden gondermedin acaba. Ben seneye yollamayi dusunuyordum kizimi.

cnntrm cnntrm okulda bir sey mi yasadi acaba. 4 hafta ds alismasi lazim[/QUOTE]
Benum mutfakda fayans yok ha onu deyım

Anam kendisi yapiyo ya seviyo o iş yapmayi çok şükur ben gibi tembel degil. Ben kime cekmisim acep? Cami avlusundan bulduk seni diyolar doğru mu acaba :)):KK75::KK75::KK75::KK70::KK70::KK70:
Halana çekmişindir canım :KK53:annem bana öle deyor iyi huylarım anama kötü huylarım halama :KK70:

Yokki halam olsa dükkan senin :)) bizimki direk cami avlusundan bulduk diyo. Esimde sen kimseye benzemiyon diyo kıllanıyorum iyice :))
Tühh be bi halan olaydı iyiydi cami avlusu çok tehlikeli:KK53:idare edecen artık :KK48:banada küçükken seni çingenelerden aldık derdi annem ayyy be ağlardım yazık bana bee:KK42:

Şuanda 6-5 değil 5-5 yaşında canım 30 mart 2010 doğumlu seneye inş gidecek 1.sınıfa
Cidde benimki ile tam 1 yas aralari. Biz de martin sonunda dogduk. Ama listede adi gozukmedi mim su 66 ay muhabbetine eylul sonunu dahil ediyorlarmis ya tam 66 aylik.. simdiden düşünüyorum kimi ver diyir kimi verme
Yokki halam olsa dükkan senin :)) bizimki direk cami avlusundan bulduk diyo. Esimde sen kimseye benzemiyon diyo kıllanıyorum iyice :))
taktik iyiymis. Ben de buyuyuncw bizimkie yapayim...

Cidde benimki ile tam 1 yas aralari. Biz de martin sonunda dogduk. Ama listede adi gozukmedi mim su 66 ay muhabbetine eylul sonunu dahil ediyorlarmis ya tam 66 aylik.. simdiden düşünüyorum kimi ver diyir kimi verme
Yapma yapma suphelendirme bebelerini :) dna testi yapturmayi bile dusundum bi ara :))

Listede adı çıkdı 1.sınıfda ama ben küçük diye vermedim okul müdürü özelliklede RİCA etti 72 aylıkdan çocukları vermeyin dedi öğretmenler wc ye götürüyorlar ders yapılamıyor dedi :KK43:bende zaten gönüllü değildim vermedim pişman değilim seneye ne değişir bilmem ama inş iyi olur :KK51:burda da bi kaç arkadaşla görüştüm kesinlikle küçük dediler.

cnntrm cnntrm okulda bir sey mi yasadi acaba. 4 hafta ds alismasi lazim

sanmıyorum öyle bir şey olduğunu neden gitmek istemiyorsun o zaman bana bir sebep söyle diyorum "oyuncaklar çok kötü" "orda çok uyutuyorlar" (palavra kaç gün uyumadı dedi öğretmeni) "ingilizceyi sevmiyorum" (ki evde izlemeye doyamadığı ve benim en sonunda yasakladığım videoları izliyorlar orda) "ahmet oyuncaklarını paylaşmıyor" cümleleri dışında bir şey duymadım ağzından. olsa heralde söylerdi diye düşünüyorum. çünkü bu cevapları bulmak(uydurmak) için dakikalarca düşünüyor her seferinde. hatta "anne ben bir de neyi sevmiyordum?" diye bana soruyor.. en önemlisi de biz almaya gittiğimizde hiç de kaçmak istediği bir yermiş gibi davranmıyor. bizim orda beklediğimizi görmesine rağmen öğretmeninin peşinden gidip çantasını montunu sınıftan alıp öyle geliyor yanımıza.. yani kötü bir şey yaşayan çocuk anne-babayı görür görmez koşar gelir heralde...

canım bence de verme. ben de öğretmenim ve kendi çocuğumu o kadar küçük vermem okula. verenler hep pişman. çocuklar sefil oluyorlar yazık.. tabi her çocuğun gelişim düzeyi farklı kimisi gerçekten hazır olabiliyor ama çok nadir.. senin bileceğin iş tabi ama yazık yavruya be bırak 1 yıl daha rahat rahat oyuna doysun..

X