Küllerden Doğmak Vol.2

Kuzu kuzu uyuyor benim konserveler kış gelsin hepsini yicemmm :KK70:

Eklentiler

• DSC_0387.JPG
    DSC_0387.JPG
    55,9 KB · Görüntüleme: 68
Tırnağın varsa başını kaşıcan derler ya aynen o hesap canım. En güzeli herşeyi kendin yapmak. Bende öyleyim kendim yaparım ne laf olsun ne moralim bozulsun.
Aynen canım :KK5:
Geçengün domates yapıcam dedi KV ben yapdım dedim böle kaldı:KK57: aramız kötü değil aslında iyi bile sayılır ama arada üzüyor beni :110:

eline sağlık canım.
ben haftasonu il dışına çıkınca kaldı buzdolabı.

portakal mı sebzeliktekiler?

lavabo ödevini akşam yaparım kızlar.:)
sagol canim tesekurler, onun turkcesini bilmiyorum :KK23: ama portakalla mandalina arasi daha cok mandalinaya benziyor :oops: digerindede nektar var

Ben bakamayalı temizlik isleri baya ilerlemiş :KK43:ben artık temizlik felan yapmıyorum kızlar buzdolabı camdı fayansdi derken kendimi dün akşam acilde buldum sancıdan ntsye aldılar sancin var ama doğum sancısı deil dediler hala ara ara hatta saat başı ayağa felan kalktmda karnıma gren bir sancim var neyin sancisi anlamış deilim evimin halini görseniz her yer oyuncak halılar yok yerler toz pislik eşim is yaptını görmücem diyo ama içime sinmiyor :KK61:doğum yaklaştı ice napcami şaşırdım
Allah yardimcin olsun canim dikkat et kendine yorma kendini gunlerin yaklasiyorya o sancilar ondan olabilir benimde son haftalarda hep sancim oluyordu is felan yaparken

BUGÜNKÜ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar :KK9:

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve

chentiq chentiq hu huuuuuu :KK35::KK75:
E eniyikadinoyuncu nerdesin canım?
mirjam mirjam yaptın mı canım?
@Baronesss canım sabah gelmiştin ya keşke yine gelsen :KK14:
cnntrm cnntrm canım senden çok umutluyum sen yapmışsındır güvenim tam sana hadi gel de listeyi yenileyelim :rolleyes:

ftemiz ftemiz

dagci dagci

@2KediAnnesi

kızlar bi siz kaldınız, beklemedeyiz:) ftemiz'den yavas yavas umudumu kesiyorum :cry:ama dagcı ve 2 kedi annesi bizi bırakmaz :21:

zambak86 zambak86 canim ben aslen ardahan posoflu yani ahiska turkuyum ama cocukken birkac defa gitmistim hepsi o, babamlar hollandaya gelmis bende burda dogmusum ankarada evimiz vardi babamlar 8 yil once kesin donus yaptilar ve orda oturuyolar anlayacagin Turkiyeliyim En Büyük TÜRKİYE :KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve

cnntrm cnntrm canım senden çok umutluyum sen yapmışsındır güvenim tam sana hadi gel de listeyi yenileyelim :rolleyes:

ftemiz ftemiz

dagci dagci

@2KediAnnesi

kızlar bi siz kaldınız, beklemedeyiz:) ftemiz'den yavas yavas umudumu kesiyorum :cry:ama dagcı ve 2 kedi annesi bizi bırakmaz :21:
yaptim canim cok sukur biraz once bitirdim 1 banyo 1 tuvalet lavubasi alt katin 2 tanede ustkattaki banyoda olmak uzere 4 tane lavuba silindi mutfaginkini dun silmistim

BUGÜNKÜ ÖDEV

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve
9.mirjam
yarinki gorevi sabirsizlikla bekliyorum :KK49:yarin insallah butun gun olmasada evdeyim kalan islerimide biterecem :KK76:

BUGÜNKÜ ÖDEV

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve

ftemiz ftemiz

dagci dagci

@2KediAnnesi

Canım sabah 7.45te evden bir çıktım daha yeni girdim eve önce çocuğu uyutayim sonra ödevi yapıp gelicem

Bu arada kızlar sizin kvler yine iyiymiş benimki geçen yıl kendi domates sosunu bana gelip yaptırdı :)))

Ayrıca ben de Kırklareliliyim

Canım sabah 7.45te evden bir çıktım daha yeni girdim eve önce çocuğu uyutayim sonra ödevi yapıp gelicem

Bu arada kızlar sizin kvler yine iyiymiş benimki geçen yıl kendi domates sosunu bana gelip yaptırdı :)))

Ayrıca ben de Kırklareliliyim

tamam canım bekliyoruz:) Ben de benimkine yalvarıyorum yardıma geleyim haber ver diye sen çalışıyorsun diye haber de vermiyor kendi kendine yapıyor :KK68:

X