Küllerden Doğmak Vol.2

Yaa bugun sabah cıktım evden hastaneye gittim ordanda biraz gezdik eşimle motorumuza atlayıp:KK48:
Akşam geldiğimde de cok yorgundum daha yeni kendime geldim yapmaya calışcam lavaboları bakalım. Zaten hepi topu 3tane var

Aaaa değişik kv hiç görmedim ben ondan yadırgıyorum :KK70:

Daha neler neler var da şimdi nazar değer diye anlatmayım canım ya :KK53:

Yaa bugun sabah cıktım evden hastaneye gittim ordanda biraz gezdik eşimle motorumuza atlayıp:KK48:
Akşam geldiğimde de cok yorgundum daha yeni kendime geldim yapmaya calışcam lavaboları bakalım. Zaten hepi topu 3tane var

Tamam canım haberlerini bekliyoruz :KK25:

Hastaneye gitti mi çıkmak zor oluyor demi :KK43: bugün bizde gittik amann içeri giren girene ulan dedim randevu yok mu vaaaaar r niye bizim randevu saatimiz geçti sap gibi bekliyoruz aç aç çocuğu tutuyorum. Tam isyan başlstıyordum ki ses geldi :KK70:
Teee akşam a çıktık ama oldun inşallah sonuç güzel olur da beklediğimize değer.

Merhaba çalışkan becerikli hanımlar, ben 4 aylık evli ve tezle uğraşan, anne evinde hiç bi şeye elinin sürmediği için şimdi ev işlerinde, evi çekip çevirmekte zorlanan biri oldum çıktım. Sizi gördüm, biraz okudum bayıldım. Her gün girip ödevlere belki rapor vermem zor olur ama beni de aranıza kabul eder misiniz?

Merhaba çalışkan becerikli hanımlar, ben 4 aylık evli ve tezle uğraşan, anne evinde hiç bi şeye elinin sürmediği için şimdi ev işlerinde, evi çekip çevirmekte zorlanan biri oldum çıktım. Sizi gördüm, biraz okudum bayıldım. Her gün girip ödevlere belki rapor vermem zor olur ama beni de aranıza kabul eder misiniz?

Tabii ki canim isteyen herkese yer var :KK50: günlük ödevler haftalik görevler var her cuma bildirim var. En azından cumalar i girebilirsen şahane olur:KK55:

Eşim de Edirneli canım :)

Kızlar inanır mısınız oğlum daha yeni uyudu son mesajı yazdigimdan beri ayagimda salladım durdum dizlerimi zor kivirdim kalkarken :KK43:
Amannn ne güzel. Ben memleketime çokk düşkünüm, çok seviyorum oraları. Arife günü ordayım. Yine çok özledim artık bir daha yaza nasipse gitmek.
Benimde küçük yatağında süt içiyor,inşallah uyur. Büyük yoruldu bugün uzandı tv izliyor o ara sızar diye umudum var :KK66:

Amannn ne güzel. Ben memleketime çokk düşkünüm, çok seviyorum oraları. Arife günü ordayım. Yine çok özledim artık bir daha yaza nasipse gitmek.
Benimde küçük yatağında süt içiyor,inşallah uyur. Büyük yoruldu bugün uzandı tv izliyor o ara sızar diye umudum var :KK66:

İnşallah uyurlar da bu gece kafanı dinlersin canım biz yakınız memlekete 2 yıldır Tekirdağ'dayiz o yüzden pek hasret çektiğim söylenemez :))

BUGÜNKÜ ÖDEV

Evdeki bütün lavaboları ovma

Ödevini yapanlar :KK9:

1.ultra anne
2.Feraceli
3.naz__24
4.zambak86
5.seyhan77
6.yesa1
7.ayseyma
8.bi kahve
9.mirjam
10.cnntrm

Şükür ben de yaptım biraz geç oldu ama ne demişler geç olsun güç olmasın :KK66:

İnşallah uyurlar da bu gece kafanı dinlersin canım biz yakınız memlekete 2 yıldır Tekirdağ'dayiz o yüzden pek hasret çektiğim söylenemez :))
Ah ne güzel. Biz bursa dayız. Keşke edirne de yaşasam ama zor işte hayat.
Bu arada küçük kızım uyudu :KK66:
Büyüğün az şekeri yüksek zıplıyor düşsün öyle uyusun :KK66:

Iki dak ile kaçırdım:mad: namaza erken kalkaydım görürdünüz siz :KK48:zaten bugün balkonun camlarını silcekdim iyi oldu:KK56:
Günaydınlarrrrr:KK60:

İyi bari canım ya ben de ama çok zorrr gibi mesajlar gelecek sandım ama ilk mesaj güzel oldu darısı diğer yorumlara :KK49:

günaydin kizlar oturma odamin cami silinecekti zaten silince yazarim insallah bide bisey sorucam dörtte ilk ben kalktiysam bende ödev verebiliyormuyum yoksa sadece belirli arkadaslarmi verebiliyor

X