Küllerden Doğmak Vol.2

Ya ben bir kac forum disinda cok takilmiyorum. O da ihtiyac duyunca. @maral sen yazinca merak ettim. Kk da siyaset yasak degil de din neden yasak? Yani din de kisinin kendi inanci siyaset de. Ve ikisi de tartışmaya musait. Mesele tartismaysa

Siyaset yoğun istek üzerine açıldı diye hatırlıyorum.

ben isterdimki Turkiyede bir apartman dairesinde oturayim bir suru komsum olsun :) cat kapi gelsin bi cay koy icelim desin :) yardima ihtiyaclari oldugunda gel desinler kosarak gideyim, gormeyince merak edip arayan arkadaslarim olsun isterdim, oyle arkadaslarimda var yok degiller sukur ama herkesin bir hayat kosusturmasi var

ben daha önce anlattığım gibi bir süre çok yalnızlık çektim.
iş arkadaşalrım,işim farklı bir semtteydi.
kızıma hamileyken işten ayrıldım ve binamızda hep benim gibi yeni evli ve hamile komşularımla gün yapmaya başladık.
hayatımın tek gün anısıdır ayrıca.:)

akraba olan komşularla binamız dışındaki komşularla da tanışdım.
2-3 yıl sonra epey bir çevrem olmuştu.

buraya taşınmadan iş hayatım başladı yeniden.
bazen evde olduğum günleri özlüyorum.
ama sıkıldığım kış günlerini asla.

burdaki komşularım çok iyiler ama sınırlı vakit buluyorum onlarla.

çocuklar büyüdüğü için pek kimseyi aramıyorum doğrusu.
tüm aktivitelerim çocuklarla oluyor.

BUGÜNÜN ÖDEVİ: Komidinleri temizlemek, en az 1 tanesini.

1. _VUSLAT_

Yapanların listesini bulamadım, varsa biri düzenleyebilir mi?

Haftalık ödevden, evi dip köşe süpürüp sildim, toz aldım.
Diş fırçamı yeni değiştirmiştim. Saç fırçası, taraklatı sirkeli kaynar suda bekletip yıkadım, klozet fırçalarını çamaşır suyunda bekletip yıkadım.

Geriye fotoğraf düzenleme kaldı, en zoru:)Onu da gece hallederim artık.

Siyaset yoğun istek üzerine açıldı diye hatırlıyorum.
Din bölümü 2010 da kapandı sanırım tam bilmiyorum ama o zamanlar siyaset neki hergün din Bölümü'nde kavga vs eksik olmazdı din siyasetten daha hassas bi mevzu diye kapatıldı bence iyide oldu

Ya kızlar ben çok fena tembel tembel oturuyorum haftalık görevlerim bitti ama bu hafta günlük ödev hiç yapmadım nerdeyse hiç içimden gelmiyor yapmak yine prenses oldum galibaevim şuan temiz ve düzenli belkide Ondandır bilmiyorum

BUGÜNÜN ÖDEVİ: Komidinleri temizlemek, en az 1 tanesini.

1. _VUSLAT_
2. mirjam

komidinleri duzenlemistim zaten duzenliydi bende onun yerine faturalari felan koydugumuz bir cekmecem vardi onu duzenledim
bu arada haftalik odevlerden firca temizlemede tamam

BUGÜNÜN ÖDEVİ (22 Ekim 2015)
Komidinleri temizlemek, en az 1 tanesini.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. _VUSLAT_
2. mirjam
3. yesa1

Benim teki boş, teki de düzenli, bir kutu var dantelli kutulardan onun içini düzelttim, orada olmaması gereken bir şeyi alıp yerine koydum.

HU HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

HERKES NEREDE SAAT OLMUŞ 20.31 sadece 3 kişi yapmış ödevi

NAZ24 ile başlayalım da kalksın bi yerinden
chentiq canım sana uymaz bu ödev, sana şöyle çay içmeli, dinlenmeli, keyif yapmalı ödevler olur ama kalk bunu da yap yahuuuuuuuuuuuu
@eflalim canım sen yaparsın neredesin
cnntrm sen zaten cansın canım benim
E eniyikadinoyuncu hadi hadi hadi
dagci canım sen de buralardaydın bugün yaptın ama eklemedin olabilir mi acaba
@2KediAnnesi yok ki uzun zamandır
E Etabiti
A anathema8
ftemiz
catuke canım nasıl gidiyor tez
areser
Feraceli okul başlamış canım hayırlı olsun yine de unutma bizi
Findikfaresi123 neeeeeeeeeeeeeeeeeeee seyhan77 yapmadı mı hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
yesilkubbe
@statistician
MaRaL_ canım ban da kalktı hadi hadi hadi aaa yoksa eltin mi geldi
eshma
A Anka
@__ATALANTE
@Bi kahve canım nerdesinnnnnn, doğum günü telaşı mı ?
bendimahi canım sen de nerdesin yahuuuuuu
@ruzgarinannesii
nnightsaill
Efser
@elifcino
ayseyma canım bugün gelmezsen bile yarın gel mutlaka bildirim günü
@La_vinya canım sen de yoksun sanki
@niglibe
Littlebutterfly
patoloji
zambak86
K kelebek25
D denizyagmur4
P pinhan16
Melegimkorusun

Burdayım yesa1
Yemek hazırlamaya çalışıyorum. Kızlar sa bir kavga kıyamet.
Doğum günü hazırlığı yok bende herşeyi seçtim bitti, ben yapmicam sadece seçtim menü hazırladım yemekli olucak,hediyelik seçtim,süslerde tamam.
Bende misafir sanatçı gitçem

ooooooooooo işin kolaymış senin, doğru söylemiştin sanki bir organizasyon şirketi ile anlaştık diye

O zaman yemekten sonra komidinler seni bekler

ooooooooooo işin kolaymış senin, doğru söylemiştin sanki bir organizasyon şirketi ile anlaştık diye

O zaman yemekten sonra komidinler seni bekler
Kız kocam organizatör benim
Ama ona yaptırmıyorum onun düğünleri çok bu ara. İlgilenemem oyarsın beni gitte bizim elemanlardan birine ver dedi
Bende verdim.
Yemeği ahçımız yapıyor salonda ahçımız var. Karısı da pasta şefi
Düğün salonunun olması böyle birşey
Komodin yapmam lazım çok fena çokkk

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. _VUSLAT_
2. mirjam
3. yesa1
4.anathema

Zaten düzenli ydi bi el attım o kadar:)

Yeni görevleri bekliyorum sabırsızlıkla:))

aaaaaaaa çok iyiymiş yahu ohh her şey istediğin gibi olur, olmazsa da kocana çatarsın

A anathema8 süpersin canım benim

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. _VUSLAT_
2. mirjam
3. yesa1
4.anathema
5. Melegimkorusun

Benimde duzenliydi tekrar sildim iclerini haftalik odevlerde tamam

kızlar ben bitik durumdayım yahu bana elleşmeyin diycem ama listeden de çıkarsam kesin benim evi b.. götürür komodinler düzenli zaten aslında ama hadi birazdan kalkıp bir el atarım eşiminkine tozlarını da alırım hiç yoktan ama çok zor geliyorrrrrr

Ödevi yapamadim kizlar cok utaniyorum sabah ev is yemek öglen disci aksam cami derken bu vakit oldu niyetliydimde zaten yapamadigim icin özür bi daha olmaz umarim iyi geceler kizlar

Sağol yesam okul bide nakış kursuna gidiyorum haftanın 1 günü off görsen bayılırsın kırkyama yapyorum

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. _VUSLAT_
2. mirjam
3. yesa1
4.anathema
5. Melegimkorusun
6. Areser
Benimde duzenliydi bende üstünü düzenledim her bir yanını sildim.....

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. _VUSLAT_
2. mirjam
3. yesa1
4.anathema
5. Melegimkorusun
6. Areser
7. cnntrm

sadece birini yaptım o bile zordan artık yatıp uyumak istiyorum ama ne mümkün okulun işleri bitmiyor bitmiyor bitmiyor

Tüm evin temizliği de bitti ama bende bittim bugun cumaya yetişticeğim die canım cıktı valla eğer cuma bildirim olmasa valla kesin bir kısmını bırakmıştım iyi ki burası var.....sadece bir ödev kaldı o da ayakkabılar yarın kursa giderken Kışlık botlarımın topuğu düşmüş onunyaptırmaya veririm...
Cuma kaça kadar dı haftalık görev bildirimi yarın sabah 9 da çıkıp 5 gibi evde olurum ona göre yazıyım dedim...

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. _VUSLAT_
2. mirjam
3. yesa1
4.anathema
5. Melegimkorusun
6. Areser
7. cnntrm
8. Sosyoloji12

Oyyyy yoruldum ben yaş. Komodinler zaten düzenliydi, tozlarını aldım. Eşim maç seyrederken, yemek masasını,sandalyelerini, TV sehpasini da sildim. Aksam akşam iş çıkardım kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…