Küllerden Doğmak Vol.2

allah askına söyler misin neden nickin mirja
fin ismi değil mi.

Günaydin kizlar hayirli cumalar iki degil üc makine yikanacakda makinem bozuldu galibaya of aksam calistirdim suyuyla duruyo hata veriyo nedenki

Gunaydin kizlar buginku odevde super ama benim 2makina yok bir renkliler vardi hemen onlari atiyorum makinaya ogleden sonrada oglusumu gormeye gidicez doktoraheyecandan cok bisey yapasimda yoktu iyi oldu odev

canım dün yazmıştım ama listeye değil.
benim komodinlerim düzenli.geçen hafat çamaşırları yerleştirirken elden geçirmiştim hepsini.

Ben de bornoz attım makineye. Hava da soğuk kurur inşallah.
Sonra da bir battaniye atayım maksat ödev yapmak. Yeni yıkamıştım aslında

Dun yaptim yesa odevimi ama bildirmeyi unuttum. Aabah 9.15 ti artik gecti diye yazmadim. Bufunu odevini de yapıyorum simdi. Umarim unutmam bildirimi.

Arada bir is yapiyorum caniiiiimmm

Günaydın kızlar bendimahi canımmmmm senin memleket nire nerde yaşıyon hava sıcak ve güneşlimi keza istanbul yağmurlu soğuk ve gri çamaşır 2 makine değil 5 makine rahat var lakin nerede kurutayım bilemiyorumşöyle bi tekrar bakdım mümkün değil kurumazzzzzz evede asamam oğlan öksürüyor şuan tıkanır mazallah

Merhaba kızlar sadece 1 makina çamaşırı olanlar onu yıkadıysa tamamdır. Ben genelde çamaşırları çok tasnif ederek yıkadığımdan ful makine dolu olmuyor pek sadece beyazlar+havlular bi tamamen dolar diğerlerini hep grup grup yıkarım daha kısa programlarla...
Hiç çamaşırım yok diyenlerden de ricam evlerine şöyle Bi göz gezdirsinler her zaman akla gelmeyen ama yıkama vakti gelmiş bir şeyler bulurlar diye düşünüyorum
Bornoz olur, kırlent kılıfı olur, banyo paspasları olur, mutfak bezleri önlükleri, makinaya atanlar varsa Toz bezleri bile olur...

İstanbuldayım tatlım haklısın çok zor kuruyor parça parça yıkıyorum o sebepten ki zaten ben çok tasnif ederim ben çamaşırları yıkarken misal gömlekleri ayrı yıkarım daha düşük devirde kırışmasın diye duşun 6 7 gömlek kısa Programa atar yıkarım pantolonları ayrı yıkarım hatta deforme olmasınlar diye sutyenlerimi bile ayrı yıkarım böyle olunca iki uç makine birden rahat yıkayabiliyorum çok kalabalık olmuyor, cam balkonumda duvar askısında kurutmaya çalışıyorum az nemli kalınca eve oraya buraya seriyorum mecbur.. Bi de minik Bi portatif çamaşırlık var onu da yine balkonda kullanabiliyorum ya da hava çok nemli ise kuruması zorsa bir odaya açıyorum..
Misal bugün Bi makine beyaz ve havlu yıkarsam yanında bide eşimin gömleklerini ya da kendi sutyenlerimi yıkayabilirim onları zaten içerde kurutuyorum.

Bornozlar ne zamandır aklımda eve gidince ilk işim bornozları atmak olacak makineye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…